Šio šeštadienio koncertas buvo skirtas retro žanrui. „Retro – tai Sinatra“, – prieš lipdama į sceną sakė Violeta Tarasovienė. Česlovui Gabaliui retro – tai Stasys Povilaitis. Vilija Matačiūnaitė, išgirdusi „retro“, akyse mato Lizą Minelli, o Viktorui Gerasimovui šis žanras asocijuojasi su muzika, sklindančia iš „Akropolio“ garsiakalbių.

Projekto ir vakaro lyderė Vilija Matačiūnaitė vakarui buvo parengusi garsiąjį džiazo ir bliuzo karalienės Ettos James „At last“, už kurį iš komisijos susišlavė maksimalius balus. Zita Kelmickaitė liko taip sužavėta, kad pažadėjo imtis griežtų veiksmų, jei Vilija sumanytų mesti kelią dėl takelio („Jeigu jūs ateityje negalvosit apie didžiąją sceną, o tik draugams kažkur dainuosit, sutiksiu gatvėj – primušiu...“).

Pirmąkart vokalistus „Auksiniame balse“ vertinęs operos solistas Vytautas Juozapaitis žavėjosi Vaido Baumilos pažanga: „Senokai girdėjau Vaidą, bet jis pranoko visus mano lūkesčius. Vaidas pademonstravo aukščiausio lygio profesionalumą. Jis yra organiškas viskuo – ir balsu, ir plastika, ir kūnu“.

V. Juozapaičio pagyros liejosi ir Karinai Krysko-Skambinei, kurią jis pavadino tikra dainininke, kurios talentu piktnaudžiaudavo kolegės iš merginų grupės.

Pakeitusi Laurą Zigmantaitę, retro vakarą neblogai pasirodė ir projekto naujokė Indrė Anankaitė-Kalašnikovienė. Komisijos įvertinta dviem aštuntukais, ji atsigriebė žiūrovų balsais. Už apvalių formų šviesiaplaukę aktyviai balsavo ir interneto lankytojai. Bendroje lentelėje Indrė – ketvirtoje vietoje po Vilijos Matačiūnaitės (100 balų), Ruslano Kirilkino (91) ir Viktoro Gerasimovo (83).

Retro kūrinio nesudainavo Ruslanas Kirilkinas, tą vakarą turėjęs iš anksto suplanuotą koncertą. Filmuotame siužete Ruslanas atsiprašė televizijos žiūrovų ir prisipažino nenorėjęs nuvilti kelis mėnesius jo koncerto laukusių mažo miestelio žmonių. „Jeigu liksiu laidoje, retro kūrinį atliksiu kitą šeštadienį“, – žadėjo Ruslanas. Dabar jau aišku, kad kitą šeštadienį Ruslaną išvysime – jis atliks epinę Ray'aus Charleso „Hit the Road Jack“.