Dainininkas džiaugiasi planais, kurie šiuo metu yra jo dienotvarkėje – tai baigiamieji darbai albumo įrašuose bei pasiruošimas pirmajam koncertiniam turui.

„Sakoma, kad sukurti pirmąjam albumui turi visą gyvenimą iki jo. Tam tikra prasme taip ir jaučiuosi, kad visa mano iki šiol kaupta patirtis, tiek gyvenimiška, tiek muzikinė, pagaliau sugula į vieną „kūną“. Šis momentas man simbolizuoja savitą brandą ir susiformavusį dainininko identitetą, kai jaučiuosi pasiruošęs pristatyti visą albumą, kuriuo pilnai tikiu ir didžiuojuosi. Kaip sufleruoja pavadinimas „Melodramos“ – šis albumas bus labai ekspresyvus, dramatiškas ir dinamiškas, todėl džiaugiuosi, kad klausytojai galės jį patirti gyvai net 6 miestuose“, – džiaugiasi jaunas kūrėjas.

Rokas Yan intriguoja, kad būsimame koncertiniame ture bus sudėtos visos idėjos, gimusios per pastaruosius metus. Pasak atlikėjo, svarbiausia tarp darbų gausybės sugebėti sustoti ir pasidžiaugti šiomis kūrybinėmis akimirkos.

„Šią vasarą aktyviai koncertuojant bei įrašinėjant albumą galvoje nuolat sukosi įvairiausios idėjos, aranžuočių sprendimai, įvaizdžio bei šou elementai – visa tai su komanda įgyvendinsime būsimame ture. Kaip visada, norisi pranokti patį save ir kad žiūrovai iš koncerto išeitų nustebinti. Laukia įsimintinas ruduo, todėl pasiruošimo įkarštyje vis stengiuosi sustabdyti save ir pasidžiaugti akimirka. Beprotiškai degu tuo, ką darau ir jaučiuosi dėkingas visiems, kuriuos lydi mano kūryba“, – pasakoja Rokas Yan.

Rokas Yan su grupe koncertiniame ture „Melodramos“ aplankys 6 Lietuvos miestus. Jau lapkričio 3 d. atlikėjas pasirodys Marijampolėje, lapkričio 13 d. Panevėžyje, lapkričio 25 d. Klaipėdoje, lapkričio 30 d. Vilniuje, gruodžio 1 d. Kaune, o koncertinį turą užbaigs gruodžio 5 d. Anykščiuose. Bilietus į koncertus platina Bilietai.lt.

Šaltinis
Temos
Griežtai draudžiama DELFI paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, tradicinėse žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti DELFI kaip šaltinį.
DELFI
Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją