Kai Algis pristatinės duetų pasirodymus ir bendraus su komisijos nariais, Inga klaus žvaigždžių pirmųjų įspūdžių ką tik nužengus nuo scenos. Ir atvirkščiai.

Televizijos žiūrovų balsavimą šeštadieniais akylai seks ir rezultatus skelbs „Kelio į žvaigždes 2“ gražuolė Simona Čėsnaitė. Simona praneš, kuri pora paliko projektą.

Praėjusio „Žvaigždžių duetų“ sezono vedėjas Vytautas Kernagis šiemet sutiko tapti projekto globėju ir kartais, galbūt, jis pasirodys laidoje ir vertins dainuojančius duetus.

Jau paskelbtos šešios poros, dalyvausiančios projekte. Moterų širdžių užkariautojas, „Kelio į žvaigždes 2“ vicečempionas Radži dainuos su televizijos laidų vedėja Livija Gradauskiene, aktorė Larisa Kalpokaitė – su dainininku Ovidijumi Vyšniausku, dainininkė Aistė Pilvelytė – su verslininku Romu Bubneliu, fotomenininkas Vaidotas Grigas – su dainininke Asta Pilypaite, dainininkė Vilija Matačiūnaitė – su aktoriumi Ramūnu Rudoku, egzotiškoji dainininkė Berneen – su aktoriumi Daliumi Mertinu.

Iš viso net 21 savaitę truksiantį projektą pradės dešimt žvaigždžių duetų.

„Žvaigždžių duetai“ – nuo vasario 2 dienos, šeštadieniais, 19.05 val., per LNK.

Šaltinis
Griežtai draudžiama DELFI paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, tradicinėse žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti DELFI kaip šaltinį.
www.DELFI.lt
Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją
Pažymėti
Dalintis
Nuomonės