„Aš buvau labai maištinga paauglė. Iš namų net esu pabėgusi, ko tik nebuvo. Todėl vieną dieną trenkiau durimis ir išėjau iš grupės. Sakiau, ne, man čia jau niekas neaiškins, ir tik aš čia viena viską žinau. Visa laimė, kad vėliau tos hormonų audros kažkur nusėdo. Nusipirkau puokštę gėlių ir grįžau pas vadovę Laimą Lapkauskaitę bei grupės merginas su prašymu, kad mane priimtų atgal“, – prisiminimais dalinosi Irūna.

Nuo pat mažų dienų sesės buvo kartu, tačiau tuo metu, tai neatrodė toks puikus dalykas. Ineta su Irūna pasidalino istorija, kurią atsimena ne tik jos, bet ir visi jų klasiokai, rašoma spaudos pranešime.

„Miegojome vienoje lovoje, buvome klasiokės, koncertai kartu, užklasinė veikla kartu, viskas kartu! Žinoma, kad esame susipykusios, o vieną kartą, 9 klasėje, per anglų kalbos pamoką, padarėme visai klasei šou. Susipykome taip, kad ir suolus išstumdėme, ir apsispjaudėme, ir su mėlynėmis po akimis grįžome. Tačiau viskas baigėsi, kai mums suėjo gal 17 metų, kai subrendome ir supratome, kaip svarbu yra turėti seserį“, – viena per kitą kalbėjo Ineta su Irūna.

Seserys prisiminė ne tik paauglystę, bet ir pasidalino asmeniškomis šių dienų istorijomis. Iškart po pirmųjų vakaro viešnių į laidą atvyko ir Inetos uošviai – Irena ir Žilvinas Žvaguliai. Abu dainininkai teigia, kad anūkai jiems yra tikras džiaugsmas bei atskleidė, kad anūkei Barborai leidžia labai daug. „Leidžiame viską. Ji gali daryti viską, tačiau proto ribose. Tik iš pradžių turi pranešti. Nes aš noriu į priekį žinoti, ką ji daužys. Tai mes apsitariam, ką galima labiau, ką mažiau gadinti“, – pasakojo Ž. Žvagulis.

„Labai įdomu, kaip jus vadina anūkai?“, – teiravosi laidos vedėjas Dž. Siaurusaitis.

„Aš taip vadinau savo senelius iš tėvo pusės, nes senelis latvis buvo, todėl turbūt ir į mane taip pat kreipiasi – Opapa. Dabar taip linksmai vadina, negi vadins bočeliu ar senoliu“, – kalbėjo Žilvinas.

„Net neįsivaizduoju, kaip kitaip anūkai galėtų kreiptis į Žilviną. Štai jums ir jaunytės eliksyras“, – pokalbį užbaigė Irena.

Šį vakarą, 20 val., LNK laidoje „Šeškinės 20“ vakaro svečiai pasidalins senomis, dar niekam negirdėtomis istorijomis bei papasakos apie savo sukurtus verslus bei kilusias idėjas juos įkurti. Sužinokite, kokių išskirtinių komplimentų Irena sulaukia iš Žilvino bei ar Irūnos vyras Rokas iš tikrųjų nėra pavydus žmogus ir jai leidžia viską.

Šaltinis
Temos
Griežtai draudžiama DELFI paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, tradicinėse žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti DELFI kaip šaltinį.
DELFI
Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją
Susiję straipsniai
Top naujienos
Pažymėti
Dalintis
Nuomonės