Savo vokalinius duomenis ir charizmą šį kartą demonstruos vyresniųjų kategorija. Jai priklauso dalyviai, kuriems yra daugiau nei 24 metai. Šiai kategorijai vadovaus roko muzikos veteranas, televizijos laidų prodiuseris Saulius Urbonavičius-Samas. Ambicingi, pasitikintys savimi ir jau spėję sukaupti gyvenimiškos patirties dalyviai grupės BIX lyderiui taps tikru iššūkiu.

Dėl kėdės tiesioginiuose „X Faktoriaus“ finaluose kovos Gabrielė Laškaitė, Simonas Šenderovas, Rasa Ramanauskaitė, Simona Klusienė, Tomas Legenzovas, Sati Mackevičiūtė, Artūras Balandinas, Andis Griva, Laura Domarkė ir Edgaras Morkevičius.

Scenoje pasirodžiusiam dalyviui sudainavus S. Urbonavičius-Samas iškart turės nuspręsti, ar jis gali užimti vieną ant vienos iš keturių kėdžių. Kiti projekto teisėjai turės tik patariamąjį balsą. Viskas bus Samo rankose. Jo tikslas – susirinkti kuo stipresnę komandą, kad tiesioginiuose finaluose jo mokiniai skintų pergales.

Kova užvirs ne tik tarp dalyvių, bet ir tarp teisėjų. Štai Justė Arlauskaitė-Jazzu kone susipyks su sau į komandą dalyvius besirenkančiu S. Urbonavičiumi-Samu. Išgirdusi jai nepatikusį Samo sprendimą, Jazzu rimtai susinervins.

„Kokia klaida, eik tu, Samai... Kokia nesąmonė“, – neslėpdama apmaudo sakys Jazzu. „Ne, tai ne klaida. Manęs neįtikino, nereikia tragedijos“, – po favoritu laikyto dalyvio pasirodymo kalbės Samas.

„Nebenoriu nieko klausyti. Jis turėjo užimti tą kėdę. Aš noriu muzikos, o muzika ką tik išėjo, nes Samas ją išvarė. Tai buvo vienintelis, kuris tą galėjo padaryti“, – tikins Jazzu. Teisėjai pritars ir Marijus Mikutavičius. „Su Samu ginčytis tas pats, kas su policija, – neįmanoma“, – sakys Marijonas.

Šaltinis
Temos
Griežtai draudžiama DELFI paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti DELFI kaip šaltinį.
www.DELFI.lt
Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (12)