Saulius Urbonavičius

D.Pūras: vaikas negimsta su gebėjimu tyčiotis – to išmokstama iš suaugusiųjų  (20)
2014 m. kovo 24 d. 14:44
Patyčios tarp vaikų – problema, kurią sprendžiant labai svarbus suaugusiųjų vaidmuo. Visuomenės nuomonės ir rinkos tyrimų bendrovės „Spinter tyrimai“ atlikto tyrimo duomenimis, dauguma respondentų (74 proc.) pritarė teiginiui, kad į patyčias tarp vaikų būtinai turi reaguoti suaugusieji, likusieji manė, kad tai vertingas patyrimas, natūralus raidos etapas ar nekalti pajuokavimai. Siekiant supažindinti visuomenę su patyčių problema ir galimais sprendimo būdais, emocinę paramą vaikams ir paaugliams teikianti „Vaikų linija“ jau penktus metus iš eilės organizuoja socialinę iniciatyvą „Veiksmo savaitė Be patyčių“, kurios renginiai vyks kovo 24-30 d.
S. Urbonavičius-Samas Londone susitiko su „X Faktoriaus“ žvaigžde Simonu Cowellu  (37)
2014 m. vasario 17 d. 11:52
Iš karto po muzikinio projekto „X Faktorius“ antrojo sezono, kurį kiekvieną sekmadienį tiesiogiai transliavo televizija TV3, jo kūrėjai – prodiuseris bei teisėjas Saulius Urbonavičius - Samas , režisierius Mindaugas Meškauskas išvyko susitikti su projekto kolegomis užsienyje. Šiuo metu žinomi vyrai vieši Londone, kur surengtas garsiuosius „The X Factor“ ir „ Got Talent “ projektus visame pasaulyje kuriančių atstovų kūrybinis susirinkimas-seminaras.
Muzikos žinovai apie Dž. Butkutės sugrįžimą, naujausią albumą ir reabilitaciją  (144)
2014 m. vasario 8 d. 09:51
Po aštuonerių metų pertraukos Džordana Butkutė įrašė naujausią savo albumą „Kryžkelės“. Šis atlikėjos darbas jau spėjo sulaukti daug teigiamų atsiliepimų ne tik iš gerbėjų, bet ir iš muzikos profesionalų.
„X Faktoriaus“ nugalėtoju tapęs Ž. Gečas: mano ginklas buvo nuoširdumas  (675)
2014 m. vasario 2 d. 19:27
Sekmadienio vakarą tiesioginiame TV3 eteryje - ilgai lauktas „X Faktoriaus“ finalas, kuriame dėl laimėtojo vardo kovėsi trys stipriausi dalyviai: Anžela Adamovič, Žygimantas Gečas ir Audrius Petrauskas. Žiūrovų sprendimu šių metų projekto nugalėtoju tapo ir 50 tūkst. bei kontraktą su "Sony Records" laimėjo Žygis. Antroje vietoje liko Anžela.
S.Urbonavičius-Samas: turime „išsigydyti“ savęs menkinimą  (10)
2014 m. vasario 1 d. 08:15
Žinomas Lietuvos muzikantas, grupės „Bix“ narys bei televizijos laidų prodiuseris Saulius Urbonavičius-Samas (50) sako, kad prieš dešimtmetį atsikratęs žalingų įpročių pajuto tikrąją laisvę ir pamatė dar daugiau galimybių veikti.
„X Faktoriaus“ superfinale – nauji teisėjų amplua ir būrys muzikos žvaigždžių  (13)
2014 m. sausio 31 d. 13:48
Didžiausio populiarumo viršūnėje besipuikuojantis TV3 muzikinis projektas „X Faktorius“ šį sekmadienį su trenksmu užbaigs grandiozinį šou. Būrys tituluočiausių ir geidžiamiausių Lietuvos žvaigždžių, netikėti „X Faktoriaus“ finalininkų duetai, neregėti teisėjų pasirodymai bei negirdėtos, pirmą kartą suskambėsiančios dainos, kurių finalą vainikuos paskelbiamas „X Faktoriaus“ nugalėtojas .
„M.A.M.A.“ apdovanojimuose triumfavo Jazzu ir L. Somovo duetas  (257)
2014 m. sausio 10 d. 19:29
Penktadienio vakarą Kaune jau trečią kartą įvyko lietuviškos muzikos apdovanojimai „M.A.M.A.“. Daugiausiai apdovanojimų - net tris statulėles namo į Vilnių parsivežė Jazzu su Leonu Somovu. Apdovanojimas už viso gyvenimo nuopelnus atiteko grupei „Antis“.
K. Vyšniauskas. Kodėl nematau prasmės balsuoti M.A.M.A apdovanojimuose  (91)
2014 m. sausio 7 d. 16:29
„Sveiki, „M.A.M.A 2013“ komisijos nariai, nesuvaldomai artėja grandiozinis metų renginys – „M.A.M.A“ muzikos apdovanojimai, tad pats laikas “pasiraitoti rankoves“ ir kibti į darbus“, – gavau laišką iš apdovanojimų organizatorių, gramatika ir skyryba netaisyta. Dėkui jiems, kad pakvietė į komisiją – priimu kaip įvertinimą. Bet manau, kad prasmingiau yra nebalsuoti, nei balsuoti. Paaiškinsiu kodėl.
TV3 apie R. Ščiogolevaitės akibrokštą: mes netoleruojame keiksmažodžių eteryje  (438)
2013 m. gruodžio 2 d. 12:40
Sekmadienį per tiesioginę TV3 projekto „X Faktorius“ transliaciją komisijos narei Rūtai Ščiogolevaitei-Damijonaitienei išsprūdęs rusiškas keiksmažodis vargu, ar neliks nepastebėtas. Nes jų vartojimas viešose vietose, remiantis Administracinių teisės pažeidimų kodeksu, yra traktuojamas kaip smulkus chuliganizmas ir pažeidėjui gali užtraukti baudą nuo 100 iki 300 litų arba administracinį areštą iki trisdešimties parų.
J. Arlauskaitė-Jazzu suvienijo jėgas su S. Prūsaičiu  (15)
2013 m. lapkričio 27 d. 11:48
Viena sėkmingiausių Lietuvos muzikos žvaigždžių, „M.A.M.A. 2012“ dviejų apdovanojimų laimėtoja, nuolat koncertuojanti sausakimšose salėse, Justė Arlauskaitė - Jazzu prisijungė prie profesionalų būrio – prie populiariausio muzikinio projekto „X Faktorius“ kūrybinės komandos. Antrajame projekto sezone Jazzu dirbs kartu su savo bendraminčiu bei senu draugu, projekto teisėju Sauliumi Prūsaičiu bei su jųdviejų bendru sprendimu išsirinkta komanda.
V. Štenger skyrybų byloje - turto dalybos: man nereikia visuomenės nuomonės  (46)
2013 m. lapkričio 20 d. 10:14
Trečiadienio rytą Edmundo Štengerio-Mundžio ir jo žmonos Violetos Štenger santuokos nutraukimo bylą vėl nagrinėja Vilniaus miesto apylinkės teismas. Kartu jau seniai nebegyvenančiai porai vis dar nepavyksta oficialiai išsiskirti. Į posėdį atvyko tik Violeta Štenger su advokatu Pranu Makausku.
Buvęs STT vadovas: S. Urbanavičiaus vietoje aš irgi būčiau išėjęs atostogauti  (78)
2013 m. lapkričio 12 d. 19:49
Buvęs Specialiųjų tyrimų tarnybos ( STT ) vadovas Valentinas Junokas , komentuodamas dabartinio tarnybos direktoriaus Sauliaus Urbanavičiaus išėjimą atostogų, sako jo vietoje būtų pasielgęs taip pat.
Reitingų karai: „X Faktorius“ - viršūnėje, „Romeo ir Džiuljeta“ - toli nuo lyderių  (8)
2013 m. spalio 24 d. 18:19
Dvi didžiausios televizijos sezono naujienos – TV3 muzikinis šou „Romeo ir Džiuljeta“ bei LNK kulinarinis šou „Skonis“ jas kuriantiems prodiuseriams kol kas labiau kelia galvos skausmą nei leidžia maloniai gėrėtis sukurti produktu: abi didžiosios naujienos kol kas yra toli nuo populiariausių savaitės laidų dešimtuko.
S. Urbonavičius–Samas: jei man reiktų rinktis, kur pasirodyti, rinkčiausi tik Sporto rūmus  (51)
2013 m. spalio 20 d. 13:03
Vilnius City Opera ir toliau gaivina Vilniaus Sporto rūmų istoriją. Lapkričio 10 dieną vyksianti muzikos ir vizualiųjų menų sintezė VCO ROCK vienam vakarui prikels legendinį Vilniaus architektūros paminklą – Sporto rūmus. Projekte dalyvauja ryškiausios bohemiečių žvaigždės; Asmik Grigorian , Laimonas Pautienius, Kristian Benedikt, Joana Gedmintaitė , specialiai į Lietuvą atvykstanti Aušrinė Stundytė .
Šiais metais M.A.M.A. apdovanojimuose bus daug naujovių  (11)
2013 m. spalio 16 d. 14:20
Trečiadienį Kultūros ministerijoje įvyko spaudos konferencija, kurioje buvo pristatytos 2013 metų Lietuvos muzikos apdovanojimų M.A.M.A. naujovės. Sausio 10 dieną Kauno „Žalgirio“ arenoje vyksiančiame renginyje bus įteikta keturiolika statulėlių geriausiems ir labiausiai pasižymėjusiems muzikantams.
Lietuva sugrįžusiems krepšininkams: jūs mums visada būsite čempionai!  (513)
2013 m. rugsėjo 23 d. 16:51
Pirmadienio popietę iš Slovėnijoje vykusio Europos krepšinio čempionat o į Vilnių sugrįžo Jono Kazlausk o kariauna - Lietuvos nacionalinė vyrų krepšinio rinktinė . Mūsiškių pastangas tris savaites vykusiose Senojo žemyno pirmenybėse vainikavo pelnytai iškovoti sidabro medaliai. Mūsiškiai sekmadienio vėlų vakarą turnyro finale 66:80 pralaimėjo Prancūzijai ir pasipuošė sidabro medaliais.
Dalai Lamos paskaitos paklausyti atėjo ir netrukus gimdysiančios V. Brasaitė bei R. Šakalytė  (65)
2013 m. rugsėjo 13 d. 13:01
Penktadienį „ Siemens “ arenoje paskaitą „Kelias į Taiką ir Laimę Globalioje visuomenėje“ skaitė Tibeto dvasinis lyderis Dalai Lama XIV. Pasaulietiško renginio, kuriame žymus mąstytojas ir oratorius, Nobelio Taikos premijos laureatas Dalai Lama XIV dalinosi mintimis apie šiandieninį pasaulį ir jo problemas.
Paaiškėjo LRT šokių projekto „Šok!“ teisėjų ketvertas  (4)
2013 m. rugsėjo 6 d. 13:25
Ką tik prasidėjusio LRT naujojo sezono naujiena – nacionalinis šokių talentų konkursas „Šok!“ jau suformavo profesionalų komandą, kuri užims garbingas teisėjų vietas. Šalia jau žinomų projekto teisėjų – Gyčio Ivanausko ir Birutės Letukaitės – sėdės Dainius Žebrauskas-Skruzdėliukas ir Jūratė Sodytė.
G. Ivanauskas gavo darbą TV eteryje  (29)
2013 m. rugsėjo 3 d. 15:16
Jau rugsėjo 29 d. startuosiantis LRT šokių projektas „Šok!“ šiandien pristatė pirmuosius du projekte teisėjausiančius profesionalus. Projekto prodiuseris Saulius Urbonavičius - Samas lankydamasis laidoje „Laba diena, Lietuva “ atskleidė, jog prie teisėjų stalelio sėdės vieni geriausių Lietuvoje šokio meno profesionalų – Birutė Letukaitė ir Gytis Ivanauskas .
Po savaitės užsiveria durys norintiems patekti į LRT šokių projektą „Šok!“  (26)
2013 m. rugpjūčio 23 d. 16:26
Jau visai netrukus startuosiantis naujasis LRT sezonas pristatys didžiausią naujieną – pritrenkiantį šokių projektą „Šok!“ O visai prieš jį bus sustabdytos norinčiųjų dalyvauti naujajame projekte atrankos. Liko visai nedaug! Visų stilių bei visų amžiaus kategorijų šokėjai pretenduoti dalyvauti šokių projekte gali iki rugpjūčio 30 d., pildydami anketą portale www.lrt.lt/sok.
Paaiškėjo naujojo TV šokių projekto pavadinimas  (20)
2013 m. rugpjūčio 6 d. 15:42
Po penkerių metų pertraukos LRT televizija atvers duris talentingiausiems Lietuvos šokėjams, kurie žiūrovus stebins šokio magija ir grožiu. „Šok!” – tai energingas, jausmingas ir estetiškas projektas.
Įspūdingo „X Faktoriaus“ pristatymo metu paaiškėjo ilgai slėptas projekto vedėjas  (111)
2013 m. liepos 18 d. 13:27
Ketvirtadienį gana neįprastoje vietoje – sostinėje prie Baltojo tilto esančioje sraigtasparnių nusileidimo aikštelėje įvyko TV3 projekto „X Faktorius“ naujo sezono pristatymas, kurio metu buvo pristatyti ne tik teisėjai, bet ir ilgai paslaptyje laikytas vedėjas.
Karlovi Varų kino festivalyje - kino spindesys ir čekiškas siautulys  (2)
2013 m. liepos 8 d. 18:40
Kiekvienais metais birželio pabaigoje-liepos pradžioje ramaus art nouveau stiliaus architektūros Čekijos mineralinių vandenų kurorto Karlovi Varų nuotaika neatpažįstamai pasikeičia – miestą persmelkia siautulys ir spindesys. Ir šiemet čia vyko vienas įtakingiausių Europoje kino festivalių – 48-asis Tarptautinis Karlovi Varų kino festivalis .
Liepos 13-oji – paskutinis „X Faktoriaus“ šansas nespėjusiems  (4)
2013 m. birželio 12 d. 17:44
Liepos 13 dieną „X Faktoriaus“ organizatoriai skelbia paskutinę išankstinę perklausą Vilniuje prieš pasirodant „X Faktoriaus“ antrojo sezono teisėjams. Tai paskutinė galimybė šiemet patekti į šį muzikinį šou.
E. Lubys Lietuvos muzikinių vaizdo klipų apdovanojimuose: džiaugiuosi, kad laimėjo ne silikoninės mergaitės  (7)
2013 m. gegužės 29 d. 14:25
Trečiadienį paaiškėjo pirmojo lietuviškų muzikinių vaizdo klipų „KlipVid“ konkurso nugalėtojai. Apdovanojimų šventėje, kuri vyko LRT klube, buvo paskelbta, kurioms grupėms atiteko pagrindiniai prizai, kurių vertė - 10 tūkst. litų.
Blaivių vakarėlių vasaros ciklą pradės „Bix“  (8)
2013 m. gegužės 9 d. 10:44
Gegužės 25 d. „be penkių minučių“ vasarą pasitiks šokantis, dūkstantis, pašėlęs projektas „Varom!“. Sąmoningo ir blaivaus gyvenimo idėjos vedina entuziastų komanda vilniečiams ruošia erdvę be stereotipų, be nuodų ir nuobodulio, tačiau su gera doze šėlsmo, akrobatikos ir ypatingai griausminga nuotaika – šį kartą scenoje pasirodys legendiniai „ Bix “.
S.Urbonavičius: jis buvo nepakeliamai vienišas, tai jį ir nužudė  (897)
2013 m. balandžio 18 d. 15:10
Ketvirtadienio popietę DELFI paskelbė liūdną žinią: iš gyvenimo pasitraukė aktorius Vytautas Šapranauskas . Puikaus teatralo, televizijos laidų vedėjo gedi ne tik gausus jo gerbėjų būrys, bet ir kolegos.
„Paslapčių namus“ palikęs Andrius tiesioginiame eteryje pasipiršo savo mylimajai  (368)
2013 m. balandžio 6 d. 19:03
Dėl galimybės laimėti daugiau nei 100 tūkst. litų, „Paslapčių namuose“ liko kovoti 10 dalyvių. Šį šeštadienį TV3 realybės šou „Paslapčių namai“ paliko trisdešimtmetis IT specialistas Andrius Braziulis, tiesioginiame eteryje raginęs žiūrovus palaikyti jo troškimą išeiti į laisvę ir pasipiršti savo mylimajai Viktorijai. Todėl žiūrovai projekte paliko ne jį, o 20-metį Vytautą Kugelevičių.
Tiesioginiame „Paslapčių namų“ savaitės finale – piršlybos anapus ekrano  (22)
2013 m. balandžio 5 d. 13:13
TV3 realybės šou „Paslapčių namai“ nuo pasaulio atskirti vienuolika dalyvių nė nenujaučia, jog už lango dar žiema, mat paslaptinguose namuose – tikrų tikriausias jausmų pavasaris. Prireikė vos penkių savaičių, kad vienas iš dalyvių išdrįstų pripažinti ne tik sau, bet ir visai Lietuvai: „Nebėra ko delsti – reikia pasipiršti anapus ekrano likusiai antrai pusei!“