Saulius Urbonavičius

Į „Lietuvos talentų“ finalą keliauja šokėjai iš Pabradės ir pučiamųjų grupė  (29)
2014 m. gruodžio 14 d. 20:12
Sekmadienio vakarą TV3 eteryje - didžiojo projekto „ Lietuvos talentai “ antrasis finalas. Tiesioginiame eteryje ant scenos žengė šokėjai, dainininkai, muzikantai bei gyvūnų dresuotojai. Kai kurie iš jų – broliai ir sesės. Keli iš šių pasirodymų išsiskyrė tuo, kad įprastoje scenoje tiesiog neišsiteko. Daugiausiai žiūrovų balsų surinko ir tiesiai į superfinalą pateko „Čili“ vaikinų pučiamųjų grupė. Dėl dar vieno kelialapio susikovė šokantys ir grojantys Naglis ir Meda Variakojai bei šokių kolektyvas „Gelmė“. Komisijos sprendimu, į superfinalą durys atsivėrė šokėjams. Šie du kolektyvai tęs kovą dėl pagrindinio prizo – 15 000 eurų.
Paskelbti apdovanojimų M.A.M.A.2014 nominantų penketukai  (32)
2014 m. gruodžio 12 d. 22:07
Penktadienį viename sostinės naktinių klubų buvo oficialiai paskelbti visi Lietuvos muzikos apdovanojimų M.A.M.A.2014 nominantų penketukai. Renginio metu taip paaiškėjo kam atiteko mažosios statulėlės.
Filmo „Šventa karvė“ premjerai žvaigždės puošėsi ir indiškais sariais
2014 m. gruodžio 9 d. 19:15
Antradienio vakarą sostinės kino teatre „ Forum Cinemas Vingis“ padvelkė Indija - čia buvo pristatytas naujausias „Tado Blindos“ kūrėjų darbas - vaidybinis filmas „ Šventa karvė “, kuriame pagrindinius vaidmenis atlieka Vytaras Radzevičius ir Martynas Starkus .
Vieni iš „Lietuvos talentų“ finalininkų – raumeningais kūnais žiūrovus žavėję jaunuoliai  (54)
2014 m. gruodžio 7 d. 19:29
Sekmadienį TV3 eteryje - pirmasis iš penkių „ Lietuvos talentų“ finalų. Jame dalyvaujančios trys šokėjų komandos visos kaip viena tikino: šįkart pasirodymai bus kitokie. Tik nuo žiūrovų priklausė, kurie du iš dešimties sekmadienio finalo dalyvių pateko į superfinalą.
„Auksiniame balse“ rinkosi legendos  (28)
2014 m. gruodžio 6 d. 21:12
„Auksinio balso“ scenoje – legendų vakaras. Žiūrovai stebėjo, kaip pamėgti „Auksinio balso“ dalyviai į sceną lipo su Lietuvos muzikos legendomis.
Dž. Butkutės koncertas Vilniuje: techniniai trikdžiai, ašaros ir žiūrovų ovacijos  (310)
2014 m. spalio 25 d. 19:24
Šeštadienio vakarą   Vilniaus " Siemens " arenoje nugriaudėjo grandiozinio Džordanos Butkutės turo " Nesudeginta ant laužo " koncertas.
S. Urbonavičius-Samas: sulaukiu ne tik dovanų, bet ir gąsdinančių laiškų  (6)
2014 m. spalio 23 d. 15:26
„Tokį seną krieną kaip aš, kuris tiek visko matęs ir daugybę atrankų per savo gyvenimą rengęs, jau sunku nustebinti, - juokiasi TV3 projekto „ Lietuvos talentai “ teisėjas Saulius Urbonavičius - Samas . - Manęs jau beveik niekas nebestebina, dažniau – liūdina. Per kelias sekundes jau gali suprasti, bus kažkas iš to žmogaus ar ne.“
S. Urbonavičius–Samas: žmogui reikia pranašysčių, burtų ir mistikos  (3)
2014 m. spalio 21 d. 11:14
Gruodžio 2, 3, 5, 6 dienomis Vilnius City Opera (VCO) kartu su Lietuvos valstybiniu simfoniniu orkestru pristato metų premjerą – G. Verdi „Trubadūrą“. Režisierė Dalia Ibelhauptaitė , maestro Gintaras Rinkevičius ir ryškiausi „bohemiečių“ solistai pasiners į intrigų, keršto ir čigoniškų burtų pripildytą įsimintiną operos siužetą. Besiruošdami naujajam spektakliui VCO nusprendė apklausti žinomus Lietuvos žmones, ką jie mano apie kerštą, jo siekiančius ir tikinčius burtais žmonės, o galbūt jie patys – vieni iš jų? Šiandien į klausimus atsakinėja Saulius Urbonavičius– Samas .
Savo silpnybes atskleidęs M. Mikutavičius: kartais prarandu objektyvumą vertindamas žmones  (12)
2014 m. spalio 16 d. 17:05
Atlikėjas ir TV3 projekto „Lietuvos talentai“ teisėjas Marijonas Mikutavičius DELFI pasakojo, jog ketvirtą sezoną naujų talentų ieškančius teisėjus dalyviai vis dar sugeba nustebinti savo gabumais. Žinomas vyras išdavė ir apie savo silpnybes, kurios yra ne tik rokas ar dailios merginos.
Kaunietės šokėjos tituluotos „jaunatviško moteriškumo bomba“(VIDEO)
2014 m. spalio 8 d. 13:51
Energijos kupinas ir karštas dailių merginų pasirodymas sekmadienio vakarą prie ekranų prikaustė TV3 projekto „Lietuvos talentai“ žiūrovus. Scenoje pasirodžiusi merginų šokėjų grupė iš Kauno „Fem.Me“ paliko be žado ne tik žiūrovus, bet ir reikliuosius teisėjus.
Paaiškėjo, apie ką svajoja penkiasdešimtmetį perkopę lietuviai  (3)
2014 m. rugsėjo 30 d. 17:37
Jei vyresnio amžiaus lietuvių neribotų galimybės, pirmiausiai jie susiruoštų pakeliauti po pasaulį bei aplankytų užsienyje gyvenančius vaikus ir anūkus. Penkiasdešimtmetį perkopę žmonės taip pat trokšta atsipūsti Lietuvos kurortuose, nemaža dalis gyventojų būtų laimingi padainavę kartu su žinomu atlikėju ar nusifilmavę seriale. Daug tokių, kuriems iki pilnos laimės tetrūksta... spindinčios šypsenos. Tokios populiariausios lietuvių svajonės paaiškėjo rengiantis naujam LRT televizijos šou „Svajonę turiu“.
Rūta Ščiogolevaitė susilaukė pagyrų dėl savo grožio  (8)
2014 m. rugsėjo 30 d. 11:35
Naujojo, jau ketvirtojo, TV3 sekmadienio šou „Lietuvos talentai“ dalyvio vilniečio Glebo Uljanovo neišgąsdino nei ryškūs prožektoriai, nei autoritetingi teisėjai, nei pilna salė žiūrovų. Mažasis talentas antrojoje laidoje ant scenos lipo tvirtu žingsniu, šypsojosi publikai, pažėrė komplimentų teisėjams, o jo atliekama 2012 metų „Eurovizijos“ nugalėtojos Loreen daina „Euphoria“ žiūrovus privertė pakilti nuo kėdžių.
Sudaužė pramogų pasaulio atstovų svajones tapti Holivudo žvaigždėmis  (7)
2014 m. rugsėjo 17 d. 13:07
Prieš pusmetį naujos TV3 laidos “Aš – kino žvaigždė“ kūrėjai paskleidė žinią, kad Danijos kino prodiuseriai Lietuvoje organizuoja atranką į holivudinį kino filmą ir ieško žmonių, galinčių sukurti vaidmenį analogų neturinčioje juostoje.
Į šeštąją dešimtį įkopęs S. Urbonavičius-Samas: džiaugiuosi, kad pajutau tikrą laisvę  (23)
2014 m. rugsėjo 16 d. 12:43
Antradienį, rugsėjo 16 dieną, 51-ąją sukaktį pasitiko muzikantas ir TV laidų prodiuseris Saulius Urbonavičius - Samas . Naujienų portalui DELFI žinomas vyras pokštavo, kad per gimtadienius jis labai mėgsta save pakankinti, todėl ta proga netgi apsilankė pas stomatologą.
Įsilinksminę M. Mikutavičius ir S. Urbonavičius matavosi R. Ščiogolevaitės papuošalus  (18)
2014 m. rugsėjo 5 d. 12:03
Vilniuje esančioje foto studijoje PIX vyko TV3 didžiojo projekto „ Lietuvos talentai“ fotosesija. Projekto rengėjai naujienų portalo DELFI skaitytojams suteikė išskirtinę teisę žvilgtelėti į fotosesijos užkulisius.
Įsilinksminę M. Mikutavičius ir S. Urbonavičius matavosi R. Ščiogolevaitės papuošalus  (2)
2014 m. rugsėjo 5 d. 12:03
Vilniuje esančioje foto studijoje PIX vyko TV3 didžiojo projekto „ Lietuvos talentai “ fotosesija . Projekto rengėjai naujienų portalo DELFI skaitytojams suteikė išskirtinę teisę žvilgtelėti į fotosesijos užkulisius.
Sostinėje vykęs renginys sugrąžino prie gatvės kultūros  (5)
2014 m. rugpjūčio 30 d. 16:35
Šeštadienį Vilniuje vyko gatvės kultūrai skirtas renginys „Atgal į miestą“. Juo buvo siekiama atskleisti teigiamą gatvės kultūros pusę: vyko gatvės gimnastikos pasirodymai, riedlenčių šou, kuriame triukus atliko profesionalūs riedlentininkai iš Latvijos, BMX dviračių, „beatbox“, gatvės šokių grupių pasirodymai bei važinėjimo ilgosiomis riedlentėmis („longboards“) pamokos.
Naujojo TV3 sezono pristatyme žibėjo eterio žvaigždės  (75)
2014 m. rugpjūčio 28 d. 19:48
Ketvirtadienį Vilniaus Litexpo rūmuose buvo pristatytas naujausias TV3 sezonas. Į iškilmingą vakarėlį susirinko ryškiausios televizijos eterio žvaigždės, pozavusios susirinkusiai žiniasklaidai ant raudonojo kilimo ir pristačiusios savo naujausias laidas.
O. Pikul-Jasaitienė krepšinio aikštės ilgį „matavo“ Simais  (14)
2014 m. rugpjūčio 22 d. 15:44
Likus kelioms savaitėms iki Pasaulio vyrų krepšinio čempionato, TV žvaigždėms teko atsakyti į sudėtingus ir nelabai sudėtingus klausimus apie krepšinį. Dabar, skaičiuojant paskutines dienas iki čempionato pradžios, skelbiame žinomų žmonių atsakymus, užfiksuotus specialiuose filmukuose. Rodos, kuo mažiau laiko lieka iki čempionato kovų, tuo žvaigždžių mintys skamba linksmiau.
Iš „Roko naktų” Šveicarų žvaigždės „Eluveitie” išsivežė ypatingą BIX dovaną  (9)
2014 m. rugpjūčio 17 d. 14:49
Atgimusio festivalio „Roko naktys” antroji para buvo dar karštesnė ir siautulingesnė. Į Zarasus atvykę festivalio „headlineriai” – šveicarų folkroko grupė „Eluveitie” prieš savo koncertą ne tik išbandė aktyvias „Roko naktų” pramogas, bet ir šėlo per uždegantį Lietuvos roko veteranų BIX pasirodymą.
„Lietuvos talentų“ naujienas pristatė be R. Ščiogolevaitės  (9)
2014 m. rugpjūčio 14 d. 12:33
TV3 projektas „ Lietuvos talentai“ eteryje netrukus pradės savo 4-ąjį sezoną, o šiandien, rugpjūčio 14 dieną, Vilniaus Rotušės aikštėje vyks projekto „Lietuvos talentai“ naujojo sezono pristatymas.
S. Cowello seksualinė orientacija tapo karšta tema  (34)
2014 m. liepos 23 d. 10:23
Simono Cowello seksualinė orientacija praėjusią savaitę vienoje Didžiosios Britanijos teismo salėje tapo karšta tema, kai teismo posėdžio metu buvo paleistas vienas įrašas, kuriame buvęs televizijos žvaigždės vadybininkas tvirtina, neva S. Cowellas esąs gėjus.
A. Troickis. Lietuvą aplankius  (48)
2014 m. liepos 21 d. 18:01
Lietuvoje turiu seną pažįstamą nuo 1978 m. – draugą Virgį Stakėną. Pagal išsilavinimą iš pradžių dirbęs mokytoju, dabar – garsus bardas, bliuzo ir baladžių atlikėjas.
Kulautuva pakvipo akacijomis  (17)
2014 m. liepos 12 d. 22:39
Jau keturioliktąjį kartą bardų festivalis „ Akacijų alėja “ kvietė į Kulautuvą. Šeštadienį pasiklausyti dainuojamosios poezijos susirinko apie 10 tūkst. žmonių.
Marijus Mikutavičius pareiškė, jog atsisako dirbti su Rūta Ščiogolevaite  (33)
2014 m. birželio 4 d. 11:30
TV3 televizija tęsia tradiciją atrasti ir užauginti išskirtiniausius šalies talentus. Jau ketvirtąjį kartą Lietuvoje siaučia projekto „Lietuvos talentai“ virusas. Naujojo sezono „Lietuvos talentų“ pirmąsias atrankas šturmuoja kaip niekad gausus dalyvių būrys, o jų pasirodymus vertina patyrusių teisėjų trijulė – televizijos asmenybės: projekto prodiuseris Saulius Urbonavičius-Samas, dainininkė Rūta Ščiogoliovaitė-Damijonaitienė ir dainininkas Marijus Mikutavičius. Jie negaili sparnuotų frazių ne tik dalyviams, bet ir vienas kitam.
R. Ščiogolevaitė: Marijau, tau laikas turėti vaikų  (33)
2014 m. birželio 4 d. 10:32
TV3 tęsia tradiciją atrasti ir užauginti išskirtinius šalies talentus. Jau ketvirtąjį kartą Lietuvoje siaučia projekto „ Lietuvos talentai“ virusas.
Kūdikio besilaukianti R. Ščiogolevaitė neišsižada televizijos – pasirodys grandioziniame TV projekte  (47)
2014 m. gegužės 29 d. 16:27
Dainininkė Rūta Ščiogolevaitė -Damijonaitienė vasaros pabaigoje susilauks antrosios atžalos su vyru Rolandu. Įvairių televizijos projektų kėdes išbandžiusią atlikėją bus galima išvysti ir naujajame „ Lietuvos talentų“ sezone. Tai DELFI patvirtino šaltiniai. Ketvirtadienio vakarą R. Ščiogolevaitė kartu su kitais komisijos nariais pasirodys į eterį sugrįžtančio projekto filmavime.
Klipą ir dainą bankrutuojančiam Vilniui dedikavę atlikėjai: sulaukėme daug klausimų, kieno tai užsakymas  (193)
2014 m. gegužės 17 d. 12:17
Garsiausi Lietuvos muzikantai užsibrėžė į skolas įklimpusiai Lietuvos sostinei sugrąžinti gerą vardą – įrašė palaikymo himną „ Atsiduok Vilniui “ bei sukūrė vaizdo klipą. Naujienų portalas DELFI suteikia išskirtinę galimybę pirmiesiems pamatyti premjerinį dainos klipą.