Saulius Urbonavičius

M.A.M.A organizatoriai prabilo apie kaltinimus dalijant apdovanojimus saviems  (233)
2016 m. vasario 3 d. 18:30
Šiandien atlikėjo ir žurnalisto Marijaus Mikutavičiaus vedama „Žinių radijo“ laida „Marijonas kviečia“ buvo skirta Lietuvos muzikos apdovanojimų M.A.M.A 2015 aktualijomis ir tai palydintiems tradiciniams įtarinėjimams, esą, ir vėl „savi apdovanojo savus“.
Televizijos žiūrovams nematant „X Faktoriaus“ komisija padarė kai ką ypatingo  (13)
2016 m. sausio 31 d. 20:54
Sekmadienio vakarą vykstančiame „X Faktoriaus“ filmavime, kuris transliuojamas tiesiogiai, reklaminių pertraukėlių metu gali nutikti įvairiausi dalykai. Į studiją susirinkusius žiūrovus vedėjai vaišina saldainiais, kviečia dainuoti ir linksmina įvairiais pokštais. Tačiau šis vakaras – ypatingas. „X Faktoriaus“ komisija nusprendė pasveikinti už kadro dirbančią kolegę.
BIX pristatė efektingiausią M.A.M.A. blondinę  (2)
2016 m. sausio 31 d. 16:49
Nors M.A.M.A. apdovanojimuose daugiausia žiniasklaidos dėmesio susišluoja raudonas kilimas ir amžini ginčai apie tai, ar renginio vedėjai perlenkia lazdą pokštaudami ar ne, tačiau šį kartą ir per atlikėjų pasirodymus vyko nemažai įdomių dalykų.
STT vertina pareiškimą, kad R. Šalaševičiūtė medikams davė kyšį  (114)
2016 m. sausio 28 d. 15:06
Specialiųjų tyrimų tarnyba (STT) vertina pasirodžiusią informaciją ir priims atitinkamus sprendimus dėl sveikatos apsaugos ministrės socialdemokratės Rimantės Šalaševičiūtės prisipažinimo davus kyšį medikams, sako tarnybos direktorius Saulius Urbonavičius .
M.A.M.A apdovanojimų scenoje žaliuos berželis, sproginės butaforija, važinės keltuvai  (3)
2016 m. sausio 28 d. 14:14
Jau penktadienį, 19.30 val. gyvai Kauno „Žalgirio“ arenoje ir tiesiogiai per žiūrimiausią televiziją TV3 griaudės jubiliejiniai Lietuvos muzikos apdovanojimai M.A.M.A 2015. Visų laikų scenos žvaigždes suburiantis renginys šiais metais džiugins spalvinga senų ir visiškai naujų dainų palete.
Per „Vilnius Comedy Fest“ atidarymą bučiavosi 1400 žmonių  (6)
2016 m. sausio 22 d. 11:18
Antrą kartą rengiamą tarptautinį komedijų festivalį „ Vilnius Comedy Fest “ ketvirtadienio, sausio 21-osios, vakarą atidarė jo organizatoriai – improvizacijų teatras „ Kitas kampas “. Žiūrovai ne tik pamatė specialiai festivaliui parengtą pasirodymą, bet ir patys galėjo tapti jo dalimi – į sceną aktorių kviečiami noriai lipo savanoriai.
„X Faktoriaus“ komisija nesugebėjo nuspręsti, kam palikti šou  (305)
2016 m. sausio 17 d. 19:18
Sekmadienio vakarą televizijos eteryje – dar viena įnirtinga „X Faktoriaus“ kova dėl nugalėtojo titulo. Tiesioginės transliacijos pabaigoje paaiškėjo, kas paliko projektą ir neteko galimybės toliau varžytis dėl įspūdingo piniginio prizo ir šlovės.
S. Urbonavičius-Samas į „X Faktoriaus“ transliaciją atvyko iškart po operacijos  (35)
2016 m. sausio 10 d. 19:58
Šįvakar „X Faktoriaus“ scenoje vėl susirungs projekto dalyviai. Dešimt atlikėjų kovos dėl išlikimo, o tiesioginės transliacijos pabaigoje – paaiškės, kas turės palikti šou. Dalyvius vertins įprastinė komisija, tačiau S. Urbonavičius- Samas šiandien pasižymėjo ypatingu pasiaukojimu.
T. Dobrovolskiui skirtame koncerte – nerimas dėl A. Mamontovo  (64)
2016 m. sausio 6 d. 22:47
Trečiadienio vakarą Vilniuje vyko koncertas tragiškai nužudytam kompozitoriui Tomui Dobrovolskiui atminti. Prieš pat didžiąsias šventes užpultas ir mirtinai sumuštas kompozitorius anapilin iškeliavo lygiai prieš metus, 2015-ųjų sausio pradžioje. Vakaras buvo kupinas muzikos, rimtų ir liksmų kalbų, prisiminimų ir jaukumo.
Naujas aktualijų serialas žinomus žmones subūrė į šeimą  (4)
2016 m. sausio 6 d. 14:04
Dvylika metų žiūrimiausios televizijos TV3 žiūrovai jau greitai išvys premjerą – naują aktualijų serialą „Apie mus ir Kazlauskus“. Čia su humoru bus apžvelgiamos karščiausios ir daugiausiai dėmesio sulaukusios savaitės naujienos. Politika, pramogų pasaulis, sportas, verslas – nė viena tema neliks nepastebėta.
A. Augaičio mama atskleidė, kad sūnus serga sunkia liga  (75)
2016 m. sausio 3 d. 19:05
Nors iki „X Faktoriaus“ projekto pabaigos liko kiek daugiau nei mėnuo, dalyvių aistros, regis, tiesiog verda.
Paaiškėjo didžiausia šio vakaro „X Faktoriaus“ intriga: komisijoje – net du nauji nariai  (17)
2015 m. gruodžio 27 d. 19:49
Sekmadienio vakarą tiesioginiame eteryje – trečioji „X Faktoriaus“ transliacija. Šįvakar transliacija bus kitokia, net du komisijos nariai šį vakarą rengia savo koncertus, tad jų vietas užėmė kiti.
Sekmadienį „X Faktoriuje“ neišvysime nei M. Mikutavičiaus, nei Jazzu: prodiuseris jau rado, kuo pakeisti  (83)
2015 m. gruodžio 21 d. 10:18
Sekmadienio vakarą Marijonas Mikutavičius nepasirodys tiesioginėje „X Faktoriaus“ transliacijoje. Kaip DELFI tikino projekto prodiuseris Saulius Urbonavičius - Samas , toks atvejis „X Faktoriaus“ istorijoje – pirmas.
Tėvu tapsiantį M. Mikutavičių bičiuliai apipylė dovanomis  (79)
2015 m. gruodžio 20 d. 19:54
Sekmadienio „X faktoriaus“ tiesioginėje transliacijoje – išskirtinis dėmesys Marijonui Mikutavičiui, kuris vakar savo koncerte paskelbė, jog taps tėvu.
Atviros Arūno Sakalausko ir Samo išpažintys apie alkoholizmą  (7)
2015 m. gruodžio 16 d. 14:07
„Nebevaldžiau savo gyvenimo. Per gėrimą netekau darbo teatre, televizijoje, buvo gėda prieš žiūrovus, vadovus ir patį save. Vieną dieną mane tiesiog besivoliojantį gatvėje rado policininkai“, – jau šį vakarą LRT laidoje „Gyvenimas“ prisipažins aktorius Arūnas Sakalauskas.
A. Sakalauskas ir S. Urbonavičius-Samas atvirai apie alkoholizmo padarinius: žlugo karjera, šeima  (89)
2015 m. gruodžio 16 d. 13:40
„Nebevaldžiau savo gyvenimo. Per gėrimą netekau darbo teatre, televizijoje, buvo gėda prieš žiūrovus, vadovus ir patį save. Vieną dieną mane tiesiog besivoliojantį gatvėje rado policininkai“, – jau šį vakarą laidoje „Gyvenimas“ prisipažins aktorius Arūnas Sakalauskas .
Jubiliejinį turą „Biplan“ baigs kalėdiniu koncertu Klaipėdoje  (3)
2015 m. gruodžio 15 d. 11:42
Šeštadienį „biplanai“ šventiniu koncertu Klaipėdoje baigs mėnesį trunkantį jubiliejinį turą „ Biplan 20!“. Į uostamiestį pozityvieji rokeriai žada atvežti kalėdinę nuotaiką ir sugroti ne vieną pajūrį apdainuojantį hitą. Šventiniame koncerte pasirodys ir specialūs svečiai, tarp jų džiazo muzikantas Vytautas Grubliauskas - Kongas .
„X Faktorių“ paliko pirmieji du dalyviai: jaudulys nugalėjo  (175)
2015 m. gruodžio 13 d. 19:31
Sekmadienio vakarą televizijos žiūrovus prie ekranų sukvietė pirmoji tiesioginė „X Faktoriaus“ transliacija. Pirmajame projekto finale pasirodė šešiolika atrankas, kūrybinę stovyklą ir „Kėdžių iššūkį“ įveikusių dalyvių. Deja, kai kuriems pirmoji transliacija iš karto tapo ir paskutine.
Grupė „Biplan“ Šiauliams padovanojo dvidešimtmečio koncertą  (7)
2015 m. gruodžio 12 d. 20:17
Šeštadienį Šiauliuose grupė „ Biplan “ surengė savo dvidešimtmečio turo koncertą. Arenoje susirinkusiems gerbėjams muzikantai atliko didžiausius hitus ir pateikė staigmenų.
Šiauliuose „Biplan“ 20-metį švęsiantis Samas: linkiu jiems numirti scenoje  (5)
2015 m. gruodžio 10 d. 12:26
Šį šeštadienį jubiliejinis turo „ Biplan 20!“ koncertas sudrebins Šiaulius. Drauge su „biplanais“ Šiauliuose pasirodys legendinės grupės „ Bix “ lyderis Saulius Urbonavičius - Samas . Muzikanto teigimu, Šiauliai yra pačios progresyviausios muzikos sostinė ir meka, todėl „biplanų“ ten laukia šiltas sutikimas.
„X Faktoriaus“ dalyviams ir teisėjams - išbandymas fotostudijoje  (7)
2015 m. gruodžio 9 d. 15:24
Savaitgalį prasideda „X Faktoriaus“ finalai. Tiesioginių transliacijų metu scenoje pasirodys pirmąsias atrankas, kūrybinę stovyklą ir „Kėdžių iššūkį“ įveikę dalyviai. Nors anksčiau dėl nugalėtojo vardo kovojo dvylika dalyvių, šiais metais jų bus keturiais daugiau.
„X Faktoriuje“ dalyvaujančios grupės „Ellse“ pasirodymą Jazzu sulygins su seksu  (20)
2015 m. lapkričio 29 d. 14:19
Jau šį vakarą – populiariausias Lietuvoje muzikinis šou „X Faktorius“ . Didžiausiame TV3 projekte šį kartą susikaus grupės. Scenoje pasirodys devyni kolektyvai. Tik keturiems iš jų bus leista toliau tęsti kovą.
„X Faktoriuje“ atsiskleis konfliktiška S. Urbonavičiaus-Samo pusė – po ginčo M. Mikutavičius paliks studiją  (36)
2015 m. lapkričio 27 d. 14:35
Sekmadienį, 19.30 val. prie TV3 ekranų pakvies didysis muzikos šou „X Faktorius“ . Žiūrimiausias televizijos projektas Lietuvoje stebins toliau. Dėl bilietų į finalus kovos grupės, kurios, pasitelkusios visą jėgą, bandys užkariauti sceną.
Scenoje apsiašarojęs Aleksas nesugraudino „X Faktoriaus“ prodiuserio: gal jis dėl mirusio kačiuko verkia  (72)
2015 m. lapkričio 6 d. 12:36
Prieš kelias dienas televizijoje pradėtas transliuoti „X Faktoriaus“ anonsas, kuriame projekto dalyvis Aleksas Augaitis sunkiai tvardo emocijas. Trumpame anonse matyti, kaip mikčiojantis Aleksas, stovėdamas scenoje, ašaroja.
S. Urbonavičius kaltinamas savų žmonių prastūminėjimu „X Faktoriuje“  (283)
2015 m. lapkričio 2 d. 12:20
Sekmadienio vakarą „X Faktoriaus“ scenoje debiutavusi Eglė Cirtautaitė vienus žiūrovus pakerėjo savo balsu, o kitus papiktino. Užkulisiuose ją palaikė ir iki pat scenos lydėjo atlikėja Monika Linkytė , kuriai dainas kuria projekto komisijos narė Justė Arlauskaitė-Jazzu . Po laidos pasipylė abejonės dėl TV3 televizijos projekto skaidrumo.
S. Urbonavičius: planavau būti tapytoju ir nusipjauti abi ausis
2015 m. spalio 31 d. 13:42
Saulius Urbonavičius – Lietuvos muzikantas, dainų tekstų kūrėjas, grupės BIX narys ir prodiuseris. Žurnalistui Rimvydui Valatkai jis sakė abejojantis, kad kada yra ragavęs šlovės, nors pripažino, kad devinto dešimtmečio pabaigoje grupė BIX nenulipo nuo scenos...
Emyratuose gimęs lietuvis Thomas privertė Jazzu pasimėgauti gyvenimu  (5)
2015 m. spalio 30 d. 16:31
Jau sekmadienį 19.30 val. TV3 žiūrovus prie televizorių ekranų pakvies televizijos projektas „X Faktorius“ . Scenoje pasirodys savo charizma, įspūdingais balsais stebinantys projekto dalyviai.
Premjera. Naujausia „BIX“ daina atskleidžia šiandienos žmogaus silpnybes  (2)
2015 m. spalio 22 d. 13:30
Likus mažiau negu savaitei iki naujo albumo pristatymo, Lietuvos rokenrolo meistrai, grupė „BIX“ pateikia dar vieną negirdėtą singlą – , „Madinga“. Roko žanro atstovai jau spalio 23 d., penktadienį, visus kviečia į menų fabriką „Loftas“, kur dideliu trenksmu ir išskirtine muzikantų sudėtimi pristatys naujai subrandintą albumą.
Teismo sprendimas: skandalingos Druskininkų statybos – teisėtos  (123)
2015 m. spalio 19 d. 17:33
Pirmos instancijos teismas pirmadienį nusprendė: paskutiniu metu didelio ažiotažo sulaukusios statybos Druskininkų kurorto centre, vadinamasis Vijūnėlės dvaras, ir jas įteisinę Druskininkų savivaldybės valdžios bei žemėtvarkininkų sprendimai – teisėti.