Saulius Urbonavičius

Sudaužė pramogų pasaulio atstovų svajones tapti Holivudo žvaigždėmis  (2)
2014 m. rugsėjo 17 d. 13:07
Prieš pusmetį naujos TV3 laidos “Aš – kino žvaigždė“ kūrėjai paskleidė žinią, kad Danijos kino prodiuseriai Lietuvoje organizuoja atranką į holivudinį kino filmą ir ieško žmonių, galinčių sukurti vaidmenį analogų neturinčioje juostoje.
Į šeštąją dešimtį įkopęs S. Urbonavičius-Samas: džiaugiuosi, kad pajutau tikrą laisvę  (23)
2014 m. rugsėjo 16 d. 12:43
Antradienį, rugsėjo 16 dieną, 51-ąją sukaktį pasitiko muzikantas ir TV laidų prodiuseris Saulius Urbonavičius - Samas . Naujienų portalui DELFI žinomas vyras pokštavo, kad per gimtadienius jis labai mėgsta save pakankinti, todėl ta proga netgi apsilankė pas stomatologą.
Įsilinksminę M. Mikutavičius ir S. Urbonavičius matavosi R. Ščiogolevaitės papuošalus  (18)
2014 m. rugsėjo 5 d. 12:03
Vilniuje esančioje foto studijoje PIX vyko TV3 didžiojo projekto „ Lietuvos talentai“ fotosesija. Projekto rengėjai naujienų portalo DELFI skaitytojams suteikė išskirtinę teisę žvilgtelėti į fotosesijos užkulisius.
Įsilinksminę M. Mikutavičius ir S. Urbonavičius matavosi R. Ščiogolevaitės papuošalus  (2)
2014 m. rugsėjo 5 d. 12:03
Vilniuje esančioje foto studijoje PIX vyko TV3 didžiojo projekto „ Lietuvos talentai “ fotosesija . Projekto rengėjai naujienų portalo DELFI skaitytojams suteikė išskirtinę teisę žvilgtelėti į fotosesijos užkulisius.
Sostinėje vykęs renginys sugrąžino prie gatvės kultūros  (5)
2014 m. rugpjūčio 30 d. 16:35
Šeštadienį Vilniuje vyko gatvės kultūrai skirtas renginys „Atgal į miestą“. Juo buvo siekiama atskleisti teigiamą gatvės kultūros pusę: vyko gatvės gimnastikos pasirodymai, riedlenčių šou, kuriame triukus atliko profesionalūs riedlentininkai iš Latvijos, BMX dviračių, „beatbox“, gatvės šokių grupių pasirodymai bei važinėjimo ilgosiomis riedlentėmis („longboards“) pamokos.
Naujojo TV3 sezono pristatyme žibėjo eterio žvaigždės  (76)
2014 m. rugpjūčio 28 d. 19:48
Ketvirtadienį Vilniaus Litexpo rūmuose buvo pristatytas naujausias TV3 sezonas. Į iškilmingą vakarėlį susirinko ryškiausios televizijos eterio žvaigždės, pozavusios susirinkusiai žiniasklaidai ant raudonojo kilimo ir pristačiusios savo naujausias laidas.
O. Pikul-Jasaitienė krepšinio aikštės ilgį „matavo“ Simais  (14)
2014 m. rugpjūčio 22 d. 15:44
Likus kelioms savaitėms iki Pasaulio vyrų krepšinio čempionato, TV žvaigždėms teko atsakyti į sudėtingus ir nelabai sudėtingus klausimus apie krepšinį. Dabar, skaičiuojant paskutines dienas iki čempionato pradžios, skelbiame žinomų žmonių atsakymus, užfiksuotus specialiuose filmukuose. Rodos, kuo mažiau laiko lieka iki čempionato kovų, tuo žvaigždžių mintys skamba linksmiau.
Iš „Roko naktų” Šveicarų žvaigždės „Eluveitie” išsivežė ypatingą BIX dovaną  (9)
2014 m. rugpjūčio 17 d. 14:49
Atgimusio festivalio „Roko naktys” antroji para buvo dar karštesnė ir siautulingesnė. Į Zarasus atvykę festivalio „headlineriai” – šveicarų folkroko grupė „Eluveitie” prieš savo koncertą ne tik išbandė aktyvias „Roko naktų” pramogas, bet ir šėlo per uždegantį Lietuvos roko veteranų BIX pasirodymą.
„Lietuvos talentų“ naujienas pristatė be R. Ščiogolevaitės  (9)
2014 m. rugpjūčio 14 d. 12:33
TV3 projektas „ Lietuvos talentai“ eteryje netrukus pradės savo 4-ąjį sezoną, o šiandien, rugpjūčio 14 dieną, Vilniaus Rotušės aikštėje vyks projekto „Lietuvos talentai“ naujojo sezono pristatymas.
S. Cowello seksualinė orientacija tapo karšta tema  (34)
2014 m. liepos 23 d. 10:23
Simono Cowello seksualinė orientacija praėjusią savaitę vienoje Didžiosios Britanijos teismo salėje tapo karšta tema, kai teismo posėdžio metu buvo paleistas vienas įrašas, kuriame buvęs televizijos žvaigždės vadybininkas tvirtina, neva S. Cowellas esąs gėjus.
A. Troickis. Lietuvą aplankius  (48)
2014 m. liepos 21 d. 18:01
Lietuvoje turiu seną pažįstamą nuo 1978 m. – draugą Virgį Stakėną. Pagal išsilavinimą iš pradžių dirbęs mokytoju, dabar – garsus bardas, bliuzo ir baladžių atlikėjas.
Kulautuva pakvipo akacijomis  (17)
2014 m. liepos 12 d. 22:39
Jau keturioliktąjį kartą bardų festivalis „ Akacijų alėja “ kvietė į Kulautuvą. Šeštadienį pasiklausyti dainuojamosios poezijos susirinko apie 10 tūkst. žmonių.
Marijus Mikutavičius pareiškė, jog atsisako dirbti su Rūta Ščiogolevaite  (33)
2014 m. birželio 4 d. 11:30
TV3 televizija tęsia tradiciją atrasti ir užauginti išskirtiniausius šalies talentus. Jau ketvirtąjį kartą Lietuvoje siaučia projekto „Lietuvos talentai“ virusas. Naujojo sezono „Lietuvos talentų“ pirmąsias atrankas šturmuoja kaip niekad gausus dalyvių būrys, o jų pasirodymus vertina patyrusių teisėjų trijulė – televizijos asmenybės: projekto prodiuseris Saulius Urbonavičius-Samas, dainininkė Rūta Ščiogoliovaitė-Damijonaitienė ir dainininkas Marijus Mikutavičius. Jie negaili sparnuotų frazių ne tik dalyviams, bet ir vienas kitam.
R. Ščiogolevaitė: Marijau, tau laikas turėti vaikų  (33)
2014 m. birželio 4 d. 10:32
TV3 tęsia tradiciją atrasti ir užauginti išskirtinius šalies talentus. Jau ketvirtąjį kartą Lietuvoje siaučia projekto „ Lietuvos talentai“ virusas.
Kūdikio besilaukianti R. Ščiogolevaitė neišsižada televizijos – pasirodys grandioziniame TV projekte  (47)
2014 m. gegužės 29 d. 16:27
Dainininkė Rūta Ščiogolevaitė -Damijonaitienė vasaros pabaigoje susilauks antrosios atžalos su vyru Rolandu. Įvairių televizijos projektų kėdes išbandžiusią atlikėją bus galima išvysti ir naujajame „ Lietuvos talentų“ sezone. Tai DELFI patvirtino šaltiniai. Ketvirtadienio vakarą R. Ščiogolevaitė kartu su kitais komisijos nariais pasirodys į eterį sugrįžtančio projekto filmavime.
Klipą ir dainą bankrutuojančiam Vilniui dedikavę atlikėjai: sulaukėme daug klausimų, kieno tai užsakymas  (193)
2014 m. gegužės 17 d. 12:17
Garsiausi Lietuvos muzikantai užsibrėžė į skolas įklimpusiai Lietuvos sostinei sugrąžinti gerą vardą – įrašė palaikymo himną „ Atsiduok Vilniui “ bei sukūrė vaizdo klipą. Naujienų portalas DELFI suteikia išskirtinę galimybę pirmiesiems pamatyti premjerinį dainos klipą.
„Atsiduok Vilniui“ - vaizdo klipo premjera  (31)
2014 m. gegužės 17 d. 12:15
Garsiausi Lietuvos muzikantai užsibrėžė į skolas įklimpusiai Lietuvos sostinei sugrąžinti gerą vardą – įrašė palaikymo himną „ Atsiduok Vilniui “ bei sukūrė vaizdo klipą. Naujienų portalas DELFI suteikia išskirtinę galimybę pirmiesiems pamatyti premjerinį dainos klipą.
„Bix“ ir „Freaks On Floor“ – viename koncerte
2014 m. gegužės 14 d. 13:03
Muziką ir kompaniją mėgstančių lankytojų laukianti „Vasaros terasa“ dar praėjusią savaitę atkėlė vartus vasaros siautuliui ir jau šiandien dirba visu pajėgumu. Šį penktadienį, gegužės 16 dieną, į senamiestyje esantį Mokytojų namų kiemelį kviečiami visi roko muzikai ištikimi vilniečiai ir miesto svečiai.
Alkoholio atsisakęs S. Urbonavičius-Samas: jeigu pradėčiau gerti, rasčiau tuos, kurie anais laikais su manimi gėrė  (6)
2014 m. gegužės 13 d. 09:09
„Jeigu šiandien pradėčiau gerti, rasčiau tuos, kurie anais laikais su manimi gėrė. Man pavyko atsisakyti alkoholio, todėl esu laimingas. Alkoholis – tai žūtis nelygioje kovoje, bet kas už mus pakovos, jei ne mes patys“, – atvirai apie alkoholį kalba šio vakaro laidos „Viskas bus gerai“ svečias, grupės „BIX“ lyderis ir televizijos prodiuseris Saulius Urbonavičius - Samas .
S. Urbonavičius-Samas apie Lietuvos pasirodymą „Eurovizijoje“: spektaklis – sau, įvaizdis – sau, daina – sau  (197)
2014 m. gegužės 9 d. 16:14
Vilija Matačiūnaitė antrame „ Eurovizijos “ pusfinalyje padarė 200 procentų savo darbo ir sudainavo išskirtinę dainą, tačiau koją pakišo šaltas įvaizdis ir kūrybinės komandos sprendimai. Taip sako aukščiausią vietą „Eurovizijoje“ užėmusios grupės „ LT United “ narys, muzikos prodiuseris Saulius Urbonavičius - Samas .
D.Pūras: vaikas negimsta su gebėjimu tyčiotis – to išmokstama iš suaugusiųjų  (21)
2014 m. kovo 24 d. 14:44
Patyčios tarp vaikų – problema, kurią sprendžiant labai svarbus suaugusiųjų vaidmuo. Visuomenės nuomonės ir rinkos tyrimų bendrovės „Spinter tyrimai“ atlikto tyrimo duomenimis, dauguma respondentų (74 proc.) pritarė teiginiui, kad į patyčias tarp vaikų būtinai turi reaguoti suaugusieji, likusieji manė, kad tai vertingas patyrimas, natūralus raidos etapas ar nekalti pajuokavimai. Siekiant supažindinti visuomenę su patyčių problema ir galimais sprendimo būdais, emocinę paramą vaikams ir paaugliams teikianti „Vaikų linija“ jau penktus metus iš eilės organizuoja socialinę iniciatyvą „Veiksmo savaitė Be patyčių“, kurios renginiai vyks kovo 24-30 d.
S. Urbonavičius-Samas Londone susitiko su „X Faktoriaus“ žvaigžde Simonu Cowellu  (37)
2014 m. vasario 17 d. 11:52
Iš karto po muzikinio projekto „X Faktorius“ antrojo sezono, kurį kiekvieną sekmadienį tiesiogiai transliavo televizija TV3, jo kūrėjai – prodiuseris bei teisėjas Saulius Urbonavičius - Samas , režisierius Mindaugas Meškauskas išvyko susitikti su projekto kolegomis užsienyje. Šiuo metu žinomi vyrai vieši Londone, kur surengtas garsiuosius „The X Factor“ ir „ Got Talent “ projektus visame pasaulyje kuriančių atstovų kūrybinis susirinkimas-seminaras.
Muzikos žinovai apie Dž. Butkutės sugrįžimą, naujausią albumą ir reabilitaciją  (144)
2014 m. vasario 8 d. 09:51
Po aštuonerių metų pertraukos Džordana Butkutė įrašė naujausią savo albumą „Kryžkelės“. Šis atlikėjos darbas jau spėjo sulaukti daug teigiamų atsiliepimų ne tik iš gerbėjų, bet ir iš muzikos profesionalų.
„X Faktoriaus“ nugalėtoju tapęs Ž. Gečas: mano ginklas buvo nuoširdumas  (675)
2014 m. vasario 2 d. 19:27
Sekmadienio vakarą tiesioginiame TV3 eteryje - ilgai lauktas „X Faktoriaus“ finalas, kuriame dėl laimėtojo vardo kovėsi trys stipriausi dalyviai: Anžela Adamovič, Žygimantas Gečas ir Audrius Petrauskas. Žiūrovų sprendimu šių metų projekto nugalėtoju tapo ir 50 tūkst. bei kontraktą su "Sony Records" laimėjo Žygis. Antroje vietoje liko Anžela.
S.Urbonavičius-Samas: turime „išsigydyti“ savęs menkinimą  (10)
2014 m. vasario 1 d. 08:15
Žinomas Lietuvos muzikantas, grupės „Bix“ narys bei televizijos laidų prodiuseris Saulius Urbonavičius-Samas (50) sako, kad prieš dešimtmetį atsikratęs žalingų įpročių pajuto tikrąją laisvę ir pamatė dar daugiau galimybių veikti.
„X Faktoriaus“ superfinale – nauji teisėjų amplua ir būrys muzikos žvaigždžių  (13)
2014 m. sausio 31 d. 13:48
Didžiausio populiarumo viršūnėje besipuikuojantis TV3 muzikinis projektas „X Faktorius“ šį sekmadienį su trenksmu užbaigs grandiozinį šou. Būrys tituluočiausių ir geidžiamiausių Lietuvos žvaigždžių, netikėti „X Faktoriaus“ finalininkų duetai, neregėti teisėjų pasirodymai bei negirdėtos, pirmą kartą suskambėsiančios dainos, kurių finalą vainikuos paskelbiamas „X Faktoriaus“ nugalėtojas .
„M.A.M.A.“ apdovanojimuose triumfavo Jazzu ir L. Somovo duetas  (257)
2014 m. sausio 10 d. 19:29
Penktadienio vakarą Kaune jau trečią kartą įvyko lietuviškos muzikos apdovanojimai „M.A.M.A.“. Daugiausiai apdovanojimų - net tris statulėles namo į Vilnių parsivežė Jazzu su Leonu Somovu. Apdovanojimas už viso gyvenimo nuopelnus atiteko grupei „Antis“.
K. Vyšniauskas. Kodėl nematau prasmės balsuoti M.A.M.A apdovanojimuose  (91)
2014 m. sausio 7 d. 16:29
„Sveiki, „M.A.M.A 2013“ komisijos nariai, nesuvaldomai artėja grandiozinis metų renginys – „M.A.M.A“ muzikos apdovanojimai, tad pats laikas “pasiraitoti rankoves“ ir kibti į darbus“, – gavau laišką iš apdovanojimų organizatorių, gramatika ir skyryba netaisyta. Dėkui jiems, kad pakvietė į komisiją – priimu kaip įvertinimą. Bet manau, kad prasmingiau yra nebalsuoti, nei balsuoti. Paaiškinsiu kodėl.
TV3 apie R. Ščiogolevaitės akibrokštą: mes netoleruojame keiksmažodžių eteryje  (438)
2013 m. gruodžio 2 d. 12:40
Sekmadienį per tiesioginę TV3 projekto „X Faktorius“ transliaciją komisijos narei Rūtai Ščiogolevaitei-Damijonaitienei išsprūdęs rusiškas keiksmažodis vargu, ar neliks nepastebėtas. Nes jų vartojimas viešose vietose, remiantis Administracinių teisės pažeidimų kodeksu, yra traktuojamas kaip smulkus chuliganizmas ir pažeidėjui gali užtraukti baudą nuo 100 iki 300 litų arba administracinį areštą iki trisdešimties parų.