Saulius Urbonavičius

M.A.M.A. 2014 viešnios spindėjo prabanga  (365)
2015 m. sausio 30 d. 17:26
Penktadienį Kaune vyko didžiausi šalyje muzikos apdovanojimai M.A.M.A 2014. "Žalgirio" arenoje nutiestu raudonu kilimu žengė nominantai, organizatoriai bei renginio svečiai. Pirmieji svečiai į iškilmes rinktis pradėjo kelios minutės po 17 valandos. Garsenybės šiam renginiui ruošėsi išties atsakingai ir paisė organizatorių nurodyto aprangos kodo black tie .
M.Mikutavičius M.A.M.A. apdovanojimuose nepasirodys  (2)
2015 m. sausio 30 d. 14:18
Jau šį penktadienio vakarą gyvai Kauno „Žalgirio“ arenoje ir 19.30 val. – tiesiogiai per TV3 bus išdalytos garbingosios M.A.M.A. statulėlės geriausiems metų atlikėjams ir muzikos kūrėjams. Organizatoriai žada įspūdingą 3 val. trukmės šou, kurį bendromis pastangomis kuria 500 žmonių. Deja, didžiausios muzikos pasaulio iškilmės šį kartą turės įvykti be dainininko Marijono Mikutavičiaus.
M. Mikutavičius netikėtai paguldytas į ligoninę  (180)
2015 m. sausio 30 d. 12:13
Paaiškėjo, kad penktadienio vakarą apdovanojimuose M.A.M.A.2014 vienas pirmųjų turėjęs pasirodyti Marijus Mikutavičius – į sceną nelips. Atlikėjas paguldytas į ligoninę dėl komplikacijų, kurios kilo dėl peršalimo. Tą pagrindiniam Lietuvos naujienų portalui DELFI patvirtino M.A.M.A.2014 rengėjai.
M.A.M.A.2014: grandiozinis šou, 300 dalyvių, tituluota gražuolė ir slaptas jubiliatas  (15)
2015 m. sausio 23 d. 12:03
Visus metus lauktas renginys M.A.M.A.2014 jau sausio 30 dieną Kauno „Žalgirio“ arenoje taps tikru saldainiu lietuviškos muzikos gerbėjams. 3 valandų trukmės renginyje pasirodys visi mylimiausi šalies atlikėjai. Metų geriausieji bus pagerbti M.A.M.A.2014 statulėlėmis, o muzikinės programos dalyviai jau dabar išgyvena tikrą azartą, ruošdamiesi savo pasirodymams, kurių kiekvienas – tarsi atskiras šou.
„Lietuvos talentų“ nugalėtojai jau žino, kur išleis laimėtus 15 tūkst. eurų  (252)
2015 m. sausio 11 d. 19:28
Sekmadienį tiesioginiame televizijos TV3 eteryje keturis mėnesius besitęsusio projekto „ Lietuvos talentai “ superfinalas. Kas nugalėjo, priklausė tik nuo žiūrovų. Kuo daugiau gerbėjų bei palaikančiųjų turėjo kiekvienas dalyvis ar jų grupė, tuo didesnė tikimybė buvo kaip tik jiems išplėšti pergalę ir laimėti 15 000 eurų prizą.
Kolegos muzikantai dainomis atsisveikino su kompozitoriumi T. Dobrovolskiu  (91)
2015 m. sausio 8 d. 19:42
Ketvirtadienio vakarą sostinės menų fabrike „Loftas“ buvo surengtas koncertas, kuriame kolegos muzikantai susirinko atsisveikinti su Kūčių vakarą žiauriai sumuštu ir antradienį po patirtų sunkių sužalojimų mirusiu kompozitoriumi, menininku Tomu Dobrovolskiu.
Pasisakė apie T. Dobrovolskį: jis skruzdėlės negalėtų nuskriausti  (31)
2015 m. sausio 6 d. 16:28
Tragiškai muzikos bendruomenę palikusio kompozitoriaus, muzikanto Tomo Dobrovolskio kolegos skausmingai išgyvena visą Lietuvą sukrėtusią netektį, kai žmogus buvo mirtinai sumuštas sostinės senamiestyje. Asociacijos M.A.M.A. vienas steigėjų, roko grupės BIX siela Saulius Urbonavičius - Samas Tomą prisimins kaip itin dorą, gerą žmogų.
R. Ščiogolevaitė ir M. Mikutavičius „Lietuvos talentuose“ negailėjo komplimentų talentingiems vaikams  (2)
2015 m. sausio 6 d. 13:00
Sekmadienį įvyko projekto „Lietuvos talentai“ paskutinis finalas. Jame paskutinius du bilietus į superfinalą iškovojo gitarą bei būgnus prisijaukinęs Viltenis ir žmogaus gyvenimą nuo gimimo iki mirties pavaizdavusi devynmetė Emilija.
Tiesioginio TV eterio metu scenoje sužalotas žmogus, skubiai iškviesta greitoji  (533)
2015 m. sausio 4 d. 23:00
Sekmadienio vakarą TV3 televizijos eteryje vyko dar vienas projekto " Lietuvos talentai " finalas. Ši šou dalis keletą dalyvių perkėlė į superfinalą. Deja, ne visiems šio sekmadienio kova dėl galimybės dalyvauti superfinale buvo sėkminga. Pasirodymo metu scenoje sužalotas vienas "Lietuvos talentų" dalyvis.
M. Mikutavičiaus viduje barmenas pažadino žvėrį  (3)
2014 m. gruodžio 26 d. 12:56
Šventinėmis nuotaikomis apipintą gruodžio pabaigos sekmadienį išvysime jau ketvirtąjį TV3 laidos „ Lietuvos talentai “ finalą. Jo metu, talentingų dainininkų ir šokėjų būryje išsiskirs buteliais žongliruojantis barmenas bei stebuklus darantis mikromagas.
Įsimintiniausias Lietuvos pramogų pasaulio įvykis 2014 metais  (23)
2014 m. gruodžio 22 d. 15:50
2014-aisiais metais Lietuvos pramogų pasaulį sudrebino ne vienas daug dėmesio sulaukęs ir atgarsio visuomenėje sukėlęs įvykis. Tradiciškai metams artėjant pabaigos link, kviečiame jus atiduoti savo balsą už tokį įvykį, kuris jus nustebino labiausiai ir kuris įsiminė ilgam. Balsuoti galima iki gruodžio 30-osios vidurnakčio.
Į „Lietuvos talentų“ finalą keliauja šokėjai iš Pabradės ir pučiamųjų grupė  (29)
2014 m. gruodžio 14 d. 20:12
Sekmadienio vakarą TV3 eteryje - didžiojo projekto „ Lietuvos talentai “ antrasis finalas. Tiesioginiame eteryje ant scenos žengė šokėjai, dainininkai, muzikantai bei gyvūnų dresuotojai. Kai kurie iš jų – broliai ir sesės. Keli iš šių pasirodymų išsiskyrė tuo, kad įprastoje scenoje tiesiog neišsiteko. Daugiausiai žiūrovų balsų surinko ir tiesiai į superfinalą pateko „Čili“ vaikinų pučiamųjų grupė. Dėl dar vieno kelialapio susikovė šokantys ir grojantys Naglis ir Meda Variakojai bei šokių kolektyvas „Gelmė“. Komisijos sprendimu, į superfinalą durys atsivėrė šokėjams. Šie du kolektyvai tęs kovą dėl pagrindinio prizo – 15 000 eurų.
Paskelbti apdovanojimų M.A.M.A.2014 nominantų penketukai  (32)
2014 m. gruodžio 12 d. 22:07
Penktadienį viename sostinės naktinių klubų buvo oficialiai paskelbti visi Lietuvos muzikos apdovanojimų M.A.M.A.2014 nominantų penketukai. Renginio metu taip paaiškėjo kam atiteko mažosios statulėlės.
Filmo „Šventa karvė“ premjerai žvaigždės puošėsi ir indiškais sariais
2014 m. gruodžio 9 d. 19:15
Antradienio vakarą sostinės kino teatre „ Forum Cinemas Vingis“ padvelkė Indija - čia buvo pristatytas naujausias „Tado Blindos“ kūrėjų darbas - vaidybinis filmas „ Šventa karvė “, kuriame pagrindinius vaidmenis atlieka Vytaras Radzevičius ir Martynas Starkus .
Vieni iš „Lietuvos talentų“ finalininkų – raumeningais kūnais žiūrovus žavėję jaunuoliai  (54)
2014 m. gruodžio 7 d. 19:29
Sekmadienį TV3 eteryje - pirmasis iš penkių „ Lietuvos talentų“ finalų. Jame dalyvaujančios trys šokėjų komandos visos kaip viena tikino: šįkart pasirodymai bus kitokie. Tik nuo žiūrovų priklausė, kurie du iš dešimties sekmadienio finalo dalyvių pateko į superfinalą.
„Auksiniame balse“ rinkosi legendos  (28)
2014 m. gruodžio 6 d. 21:12
„Auksinio balso“ scenoje – legendų vakaras. Žiūrovai stebėjo, kaip pamėgti „Auksinio balso“ dalyviai į sceną lipo su Lietuvos muzikos legendomis.
Dž. Butkutės koncertas Vilniuje: techniniai trikdžiai, ašaros ir žiūrovų ovacijos  (311)
2014 m. spalio 25 d. 19:24
Šeštadienio vakarą   Vilniaus " Siemens " arenoje nugriaudėjo grandiozinio Džordanos Butkutės turo " Nesudeginta ant laužo " koncertas.
S. Urbonavičius-Samas: sulaukiu ne tik dovanų, bet ir gąsdinančių laiškų  (6)
2014 m. spalio 23 d. 15:26
„Tokį seną krieną kaip aš, kuris tiek visko matęs ir daugybę atrankų per savo gyvenimą rengęs, jau sunku nustebinti, - juokiasi TV3 projekto „ Lietuvos talentai “ teisėjas Saulius Urbonavičius - Samas . - Manęs jau beveik niekas nebestebina, dažniau – liūdina. Per kelias sekundes jau gali suprasti, bus kažkas iš to žmogaus ar ne.“
S. Urbonavičius–Samas: žmogui reikia pranašysčių, burtų ir mistikos  (3)
2014 m. spalio 21 d. 11:14
Gruodžio 2, 3, 5, 6 dienomis Vilnius City Opera (VCO) kartu su Lietuvos valstybiniu simfoniniu orkestru pristato metų premjerą – G. Verdi „Trubadūrą“. Režisierė Dalia Ibelhauptaitė , maestro Gintaras Rinkevičius ir ryškiausi „bohemiečių“ solistai pasiners į intrigų, keršto ir čigoniškų burtų pripildytą įsimintiną operos siužetą. Besiruošdami naujajam spektakliui VCO nusprendė apklausti žinomus Lietuvos žmones, ką jie mano apie kerštą, jo siekiančius ir tikinčius burtais žmonės, o galbūt jie patys – vieni iš jų? Šiandien į klausimus atsakinėja Saulius Urbonavičius– Samas .
Savo silpnybes atskleidęs M. Mikutavičius: kartais prarandu objektyvumą vertindamas žmones  (12)
2014 m. spalio 16 d. 17:05
Atlikėjas ir TV3 projekto „Lietuvos talentai“ teisėjas Marijonas Mikutavičius DELFI pasakojo, jog ketvirtą sezoną naujų talentų ieškančius teisėjus dalyviai vis dar sugeba nustebinti savo gabumais. Žinomas vyras išdavė ir apie savo silpnybes, kurios yra ne tik rokas ar dailios merginos.
Kaunietės šokėjos tituluotos „jaunatviško moteriškumo bomba“(VIDEO)
2014 m. spalio 8 d. 13:51
Energijos kupinas ir karštas dailių merginų pasirodymas sekmadienio vakarą prie ekranų prikaustė TV3 projekto „Lietuvos talentai“ žiūrovus. Scenoje pasirodžiusi merginų šokėjų grupė iš Kauno „Fem.Me“ paliko be žado ne tik žiūrovus, bet ir reikliuosius teisėjus.
Paaiškėjo, apie ką svajoja penkiasdešimtmetį perkopę lietuviai  (3)
2014 m. rugsėjo 30 d. 17:37
Jei vyresnio amžiaus lietuvių neribotų galimybės, pirmiausiai jie susiruoštų pakeliauti po pasaulį bei aplankytų užsienyje gyvenančius vaikus ir anūkus. Penkiasdešimtmetį perkopę žmonės taip pat trokšta atsipūsti Lietuvos kurortuose, nemaža dalis gyventojų būtų laimingi padainavę kartu su žinomu atlikėju ar nusifilmavę seriale. Daug tokių, kuriems iki pilnos laimės tetrūksta... spindinčios šypsenos. Tokios populiariausios lietuvių svajonės paaiškėjo rengiantis naujam LRT televizijos šou „Svajonę turiu“.
Rūta Ščiogolevaitė susilaukė pagyrų dėl savo grožio  (10)
2014 m. rugsėjo 30 d. 11:35
Naujojo, jau ketvirtojo, TV3 sekmadienio šou „Lietuvos talentai“ dalyvio vilniečio Glebo Uljanovo neišgąsdino nei ryškūs prožektoriai, nei autoritetingi teisėjai, nei pilna salė žiūrovų. Mažasis talentas antrojoje laidoje ant scenos lipo tvirtu žingsniu, šypsojosi publikai, pažėrė komplimentų teisėjams, o jo atliekama 2012 metų „Eurovizijos“ nugalėtojos Loreen daina „Euphoria“ žiūrovus privertė pakilti nuo kėdžių.
Sudaužė pramogų pasaulio atstovų svajones tapti Holivudo žvaigždėmis  (7)
2014 m. rugsėjo 17 d. 13:07
Prieš pusmetį naujos TV3 laidos “Aš – kino žvaigždė“ kūrėjai paskleidė žinią, kad Danijos kino prodiuseriai Lietuvoje organizuoja atranką į holivudinį kino filmą ir ieško žmonių, galinčių sukurti vaidmenį analogų neturinčioje juostoje.
Į šeštąją dešimtį įkopęs S. Urbonavičius-Samas: džiaugiuosi, kad pajutau tikrą laisvę  (23)
2014 m. rugsėjo 16 d. 12:43
Antradienį, rugsėjo 16 dieną, 51-ąją sukaktį pasitiko muzikantas ir TV laidų prodiuseris Saulius Urbonavičius - Samas . Naujienų portalui DELFI žinomas vyras pokštavo, kad per gimtadienius jis labai mėgsta save pakankinti, todėl ta proga netgi apsilankė pas stomatologą.
Įsilinksminę M. Mikutavičius ir S. Urbonavičius matavosi R. Ščiogolevaitės papuošalus  (18)
2014 m. rugsėjo 5 d. 12:03
Vilniuje esančioje foto studijoje PIX vyko TV3 didžiojo projekto „ Lietuvos talentai“ fotosesija. Projekto rengėjai naujienų portalo DELFI skaitytojams suteikė išskirtinę teisę žvilgtelėti į fotosesijos užkulisius.
Įsilinksminę M. Mikutavičius ir S. Urbonavičius matavosi R. Ščiogolevaitės papuošalus  (2)
2014 m. rugsėjo 5 d. 12:03
Vilniuje esančioje foto studijoje PIX vyko TV3 didžiojo projekto „ Lietuvos talentai “ fotosesija . Projekto rengėjai naujienų portalo DELFI skaitytojams suteikė išskirtinę teisę žvilgtelėti į fotosesijos užkulisius.
Sostinėje vykęs renginys sugrąžino prie gatvės kultūros  (5)
2014 m. rugpjūčio 30 d. 16:35
Šeštadienį Vilniuje vyko gatvės kultūrai skirtas renginys „Atgal į miestą“. Juo buvo siekiama atskleisti teigiamą gatvės kultūros pusę: vyko gatvės gimnastikos pasirodymai, riedlenčių šou, kuriame triukus atliko profesionalūs riedlentininkai iš Latvijos, BMX dviračių, „beatbox“, gatvės šokių grupių pasirodymai bei važinėjimo ilgosiomis riedlentėmis („longboards“) pamokos.