Porą savaičių Kauno klinikos buvo tapusios Indrės Burlinskaitės-Vaisietos antraisiais namais. 4 stadijos kraujo vėžio diagnozė jaunai, sveiko gyvenimo būdą propagavusiai moteriai smogė it iš giedro dangaus sėdint manikiūro salone. „Tą akimirką, kai sužiojau diagnozę, atrodė, kad nieko nebereikia, viskas slydo iš po kojų, nutirpo rankos, pagalvojau, kad tuoj nualpsiu“, – pasakojo Indrė Burlinskaitė-Vaisieta.

Su Indre dar prieš prasidedant pirmam chemoterapijos kursui laidos filmavimo komanda susitiko Vilniuje. Pašnekovė nerimavo, kad kitos progos artimiausiu metu veikiausiai nebus. Tuomet Indrė dar nežinojo, kaip organizmas reaguos į agresyvų gydymą. Dalintis viešai savo kova jauna moteris sako matanti didelę prasmę, nes galbūt atviras pokalbis bus įkvėpimas ir padrąsinimas ne vienam, rašoma pranešime spaudai.

Indrė Burlinskaitė, Liudas Vaisieta

„Visą gyvenimą buvau maksimalistė. Pamenu, pirmomis dienomis gulėjau ligoninėje iš žiūrėjau į savo pačios nuotraukas „Instagrame“, stebėjausi, kokios jos gražios, nėra prie ko prikibti. O anksčiau, dar iki vėžio, nuolat rasdavau prie ko prikibti. Dabar suvokiu, kad nesidžiaugdavau elementariomis akimirkomis, pavyzdžiui, einam su vyru į smagų renginį, aš pasipuošiu, pasidažau, bet nespėju pasidžiaugti nei pasiruošimu, nei pačiu renginiu, nei buvimu su mylimu vyru, nes tiesiog skubi, leki, sieki galutinio rezultato, gražių nuotraukų, o pats procesas kažkur tiesiog prabėga“, – pasakojo Indrė, kurią žiūrovai išvys LNK laidoje „Bučiuoju. Rūta“.

Prieš keletą dienų socialinių tinklų žvaigždė savo sekėjams pranešė, kad pirmas chemoterapijos kursas praėjo sėkmingai ir ji jaučiasi kur kas geriau. Tačiau laukia antrasis gydymo kursas. Kiek tokių kursų reikės, niekas pasakyti negali.

Savo grožiu socialiniuose tinkluose sekėjus pritraukianti Indrė Burlinskaitė-Vaisieta neslepia, kad iš pradžių labai bijojo, kad po chemoterapijos nuslinks visi plaukai. Vis dėlto, ji suvokė, kad kitaip nebus ir vietoje baimės, tiesiog užsisakė du perukus.

Indrė Burlinskaitė, Liudas Vaisieta

Indrės sutuoktinis, verslininkas Liudas Vaisieta atskleidė, kad jo žmona labai laukia pirmo išėjimo į viešumą pasipuošusi peruku: „Ji labai stipri moteris ir viską priima kaip iššūkį. Užsidėti peruką ir išeiti į kokį renginį ji priima kaip slenkstį, kurį reikia perlipti.“

Indrė savo vyrui antrino, kad, sulaukus gausybės palaikymo žinučių iš pažįstamų ir visai nepažįstamų žmonių, jos baimė kur kas sumažėjo.

Ketvirtadienio vakarą, 20 val. LNK laidoje „Bučiuoju. Rūta“ žinomi žmonės dalinsis savo gyvenimo išbandymais, kuriuos atnešė juos arba jų artimuosius netikėtai užklupusios ligos. Indrė ir Liudas Vaisietos atvirai pasidalins kas, jų manymu, galbūt galėjo iššaukti vėžį.

Indrė Burlinskaitė-Vaisieta: net ir būdama tokioje situacijoje, aš noriu būti geriausia savo versija

Begalinis Indrės vyro Liudo palaikymas išgirdus negailestingą diagnozę


Šaltinis
Temos
Griežtai draudžiama DELFI paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, tradicinėse žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti DELFI kaip šaltinį.
DELFI
Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (3)