Praėjusių metų spalį jis su žmona Indre antrą kartą tapo tėvais, aktorių porai gimė antrasis sūnus, rašoma pranešime spaudai.

„Indrė sakė – šimtu procentų bus mergaitė, aš jaučiu. Kas aš toks, kad ginčyčiausi su moteriška nuojauta? Gal 4-5 mėnesį nuėjom echoskopijai ir gydytoja taip ramiai sako: berniukas, pažiūrėkit, maskatuojasi įrodymas. Net sunku buvo patikėt, nes jau buvau įtikintas priešingai. Kai rinkom vardą, buvo keli variantai, kurie mums patiko.

Tačiau kai gimė, supratom, kad Vincentas kaip tik. Kuo daugiau gyvenime sutinki žmonių, tuo didesnis šansas, kad vardai bus tau jau sugadinti. Bandau aš kažką siūlyt, Indrė sako – gal ne, vaikystėj buvo pas mus kaime tokiu vardu vyras ir labai skriaudė gyvūnus. Atkrenta.

Tada Indrė siūlo, man prasti prisiminimai dėl kokio klasioko. Taip ir atkrito dauguma“, – apie antrojo sūnaus vardo paieškas šypsodamasis pasakoja aktorius ir priduria, kad antrą kartą tapęs tėčiu jaučiasi visai kitaip nei pirmąjį.

„Atrodo tie banalūs posakiai, kad antras vaikas valgys nuo žemės, bus tiesa… Nežinau, kiek tame mūsų, kaip tėvų, ramybės, bet Vincentas visai kitoks nei buvo Emilis. Filosofiško gyvenimo būdo trijų mėnesių jaunuolis. Emilis visada apie save pranešdavo, rodydavo charakterį nuo pirmų dienų, o Vincentą kartais net pamirštam, ar kartu vežamės mašinoj – taip tylu“, - kalbėjo aktorius.

Simonas Storpirštis atviras – iš savo sūnų mokosi kas dieną.

„Iš Vincento išmokau, kad pavalgius reikia atsirūgt, nes kitaip būsi irzlus. O Emilis moko kantrybės, kantrybės, kantrybės. Ir džiaugtis mažais dalykais", - sakė S. Storpirštis

Nepaisant itin užimto grafiko, aktorius prisipažįsta, kad priekaištų iš žmonos nesulaukia, o grįžęs namo stengiasi skirti visą savo dėmesį ir laiką šeimai. Anot jo, svarbiausia – produktyvus laikas su artimiausiais.

Dar viena taisyklė, kuria vadovaujasi vyras – grįžus namo išjungti darbo režimą. Žinoma, jis prisipažįsta, kad dar ne visada tai pavyksta padaryti.

„Gimus vaikams mūsų santykiai su Indre pasikeitė. Dabar laiką vienas kitam irgi reikia įrašyt į bendrą dienotvarkę, nes kitaip jo gali labai greit nelikt. Susitinkam dviese tik vėlai vakare, kai vaikai jau pagaliau miega“, – atskleidė garsus aktorius.

Tradicijų puoselėjimas Indrės ir Simono Storpirščių šeimoje užima svarbią vietą.

„Knygos skaitymas vakarais – būtinas. Jei mūsų karta neperduos knygos meilės savo pavyzdžiu, mūsų vaikų karta jau visai nebepripažins popierinio formato. Norėtųsi, kad buvimas lauke būtų ne bausmė, o džiaugsmas, o laikas praleistas su tėvais ne tik sekmadieniais. Šeima man reiškia viską.

Čia vienas iš tų dalykų, kurių nepaaiškinsi žmogui, kuris neturi šeimos, vaikų. Tai visai kitokia meilė, visai kitas jausmas, ilgesys, noras rūpintis ir aprūpinti. Šeima man yra pamatas. Jei pamatas kliba ir aš tada nestabilus“, - kalbėjo aktorius.

Šie metai aktoriui Simonui Storpirščiui taip pat nešykštės darbo. Jis ir toliau intensyviai filmuojasi, dirba teatre bei drauge su kita Indre – kolege Indre Kavaliauskaite stojo prie 10-ojo jubiliejinio BTV projekto „Muzikinė kaukė“ vedėjo vairo.

Žinomas vyras sako, kad ne veltui daugelis dalyvavimą šiame projekte sulygina su buvimu šeimoje.

„Tai, kad niekas šiame projekte neiškrenta, duoda tokį jausmą, kad dalyviai ne konkurentai, o pakeleiviai. Įlipo į tą patį traukinį ir visi kartu išlips paskutinėj stotelėj. Aš dažnai tiek persijaudinu juos stebėdamas ir palaikydamas, kad po filmavimų dienos jau nieko nebenoriu.“

Šiemet „Muzikinėje kaukėje“ dalyvauja grupės „Žemaitukai” narys Linas Vaitkevičius, atlikėjai Eglė Jakštytė-Eley, Alen Chicco, aktoriai Inga Norkutė, Tadas Gryn, Arnoldas Eisimantas, Eglė Ancevičiūtė, Austėja Lukaitė, visažistė Oksana Pikul bei duetas „Zygga”.
Premjerinės laidos lyderius tapo Virgį Stakėną įkūnijęs aktorius Tadas Gryn.

Jau šį šeštadienį 19.30 val. žiūrovų laukia dešimt įspūdingų ir netikėtų įsikūnijimų ir nuostabus Simono Storpirščio ir Indrės Kavaliauskaitės duetas – tik per BTV.

Šaltinis
Griežtai draudžiama Delfi paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Delfi kaip šaltinį.
www.DELFI.lt
Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (3)