Šį sekmadienio vakarą, LNK televizijos žiūrovai pirmą kartą scenoje išvydo visas dešimt įspūdingų kaukių. Po pirmų penkių pasirodymų komisija į pavojaus zoną išsiuntė visų vyrų dėmesį kaustančias Lūpas. Po likusių penkių pasirodymų į pavojaus zoną iškeliavo mieliausia kauke praminta Zuikutė. Šešių detektyvų komisija šį kartą nusprendė nuimti Lūpų kaukę. Komisija vienbalsiai spėjo, kad po ja slepiasi Oksana Pikul-Jasaitienė ir buvo teisūs, rašoma pranešime spaudai.

Praėjusiais metais po Banano kostiumu slėpėsi jos vyras, garsus krepšininkas Simas Jasaitis. Todėl nenuostabu, kad pati Oksana taip pat norėjo išbandyti, ką reiškia slėptis po kauke: „Kai man paskambino ir pasiūlė dalyvauti iš karto pasakiau: taip! Mano visa šeima, draugai, pažįstami – visi praėjusiais metais buvo tiesiog prilipę prie televizijos ekranų ir stebėjo šį šou. Todėl po vyro dalyvavimo tyliai pasvajodavau, kad ir aš norėčiau užlipti ant tokios didelės scenos. Ir man pasisekė“, – džiaugsmo neslėpė žinoma moteris.

Anot Oksanos Pikul-Jasaitienės, kai pirmą kartą pamatė savo kaukę, užplūdo dvejopi jausmai. Viena vertus, 17-a metų visažo meistre dirbanti ir savo verslui vadovaujanti moteris apsidžiaugė, nes Lūpų kaukė artima jos širdžiai ir labai susijusi su kasdieniniu darbu. Kita vertus, moteris gavojo, kad tai gali pakišti jai koją ir komisijos nariams bus labai lengva įminti – kas slepiasi po Lūpų kauke.

„Aš tiek daug žinučių gavau po pirmos laidos. Draugai, pažįstami, klientai, šeimos nariai – visi rašė ir klausė ar tik po šia kauke nesislepiu aš. Tylėjau kaip žemė, nes projekto taisyklės labai griežtos ir niekam negalima nieko atskleisti. Todėl šiandien labai džiaugiuosi, kad galų gale visiems galėsiu pasakyti, kad taip, po Lūpomis buvau aš!“ – šypsosi moteris.

„Be to, labai džiaugiuosi, kad vyras dabar yra išvykęs ir nematė laidos. Nes jeigu jis būtų pamatęs, kaip aš įsitraukusi žiūriu laidą, tikrai būtų atspėjęs, kad po viena iš kaukių galiu slėptis ir pati. Todėl, kad manęs pamatyti prilipusios prie televizijos ekrano namuose beveik neįmanoma. Aš arba dirbu, arba užsiimu su vaiku. Retai kada sau galiu leisti taip įsitraukti ir tiesiog žiūrėti televizorių“, - sako Oksana ir priduria, kad mama pamačiusi savo dukrą plojo ir sakė iš karto atspėjusi, kad po Lūpų kauke slepiasi Oksana: „Juk mamos savo vaiką pažįsta geriausiai. Maža to, mes su mama labai artimos. Todėl net neabejojau, kad ji iš karto atspės, jog ten slepiuosi aš.“

„Mes nuolat bėgam, lekiam todėl tokie projektai yra tiesiog gyvybiškai reikalingi, jie suteikia tiek daug gerų emocijų, kurių dažnai mums trūksta. Aš dar mielai pabūčiau po kitomis dešimt kaukių ir linksminčiausi iš visos širdies. Tikrai lenkiu galvą prieš visą personalą, kurie dirba projekte. Viskas vyksta taip slaptai ir taip profesionaliai. Visas personalas nuostabus. Aš linksminausi bendraudama su žmonėmis kurie vežė, slaptai dėjo kaukes, dėjo kostiumus su kapišonais ir slėpė nuo kitų darbuotojų ir dalyvių. Aš mėgavausi, kai garsistas dėjo man mikrofoną ir juokiausi besirengdama su stilistu. Mano įspūdžiai tik patys geriausi norėčiau dar ir dar kartą grįžti į tokius projektus“, - geras emocijas sunkiai tramdė Oksana Pikul-Jasaitienė. O likusiems dalyviams Oksana linki stiprybės ir gero laiko.

Jau kitą sekmadienį, 19.30 val., tik per LNK televiziją išvysite, kurio dar vieno dalyvio kaukė bus nuimta ir atskleista tikroji tapatybė.

Šaltinis
Temos
Griežtai draudžiama DELFI paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, tradicinėse žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti DELFI kaip šaltinį.
DELFI
Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją
Susiję straipsniai
Top naujienos
Pažymėti
Dalintis
Nuomonės