Biblijos pranašo istorijoje pagrindiniai vaidmenys patikėti „Oskaro“ savininkams Russellui Crowe ir Jennifer Connely, filme taip pat išvysime „Oskaro“ laimėtoją Anthony Hopkinsą ir populiariąją Emmą Watson.

Per Kalėdas LNK žiūrovai išvys skandalingas „Pagirias Las Vegase“, fantastinį nuotykių filmą „Titanų susidūrimas“, komediją „Pakvaišęs tėtis“, animacinį „Smurfai. Kalėdų giesmė“, komediją „Smagios Haroldo ir Kumaro Kalėdos“ ir kt. šventinius filmus.

Pirmąją Kalėdų dieną per LNK - šventėmis kvepianti, „Auksinio gaublio” apdovanojimui nominuota animacinė istorija „Kalėdų senelio slaptoji tarnyba“, kurią sukūrė šio žanro meistrai – britų studija „Aardman”. Ką daryti, kai Kalėdų senelis sensta, o viena svarbi dovanėlė lemtingąją naktį pasimeta? Ar slaptųjų agentų elfų komanda suspės ištaisyti klaidas? Tai - smagiai lietuviškai įgarsinta magiška pasaka, skirta įvairių amžiaus grupių žiūrovams.

Praūžus Kalėdoms, gruodžio 27-ąją laukia neeilinė premjera - „Ištrūkęs Džango“. Šią kino meistro Quentino Tarantino juostą įkvėpė 1966-ųjų italų vesternas „Džengo“. Pagal geriausias šio žanro tradicijas kurtame filme skamba Ennio Morricone muzika ir pasirodo visas itin mylimų aktorių rinkinys – Jamie Foxxas, Christophas Waltzas, Leonardo DiCaprio, Kerry Washingtn ir Samuelis L. Jacksonas. Per 130 dienų nufilmuota juosta laimėjo du „Oskarus“ ir įsitaisė 58-ojoje IMDB giganto sąrašo vietoje.

Nė vienos LNK televizijos Kalėdos neįsivaizduojamos be Hario Poterio sagos. Ir šiemet šventiniu laikotarpiu knygų apie Harį Poterį gerbėjų laukia ypatinga dovana – visi Hario Poterio filmai. Pagal J.K. Rowling romanus sukurti filmai buvo beprotiškai sėkmingi ir atnešė pasaulinę šlovę ne tik jauniesiems aktoriams, bet ir knygų autorei. Tai daugiausiai uždirbusi filmų serija apie vieną herojų, aplenkusi tokias garsenybes kaip „Žmogus-voras“ ir Džeimsas Bondas.

LNK kanalų grupės televizija BTV švenčių proga pristato neeilinę premjerą – jaudinantį kino pasakojimą „Šeimos albumas. Rugpjūtis“. Tai garsios teatro pjesės adaptacija, sulaukusi dviejų „Oskaro“ nominacijų. Kino kritikai laurus skyrė šios juostos žvaigždėms - Holivudo veteranėms Juliai Roberts ir Meryl Streep. Emocijų ir prisiminimų kupinoje Westonų šeimos istorijoje suvaidino ir daugiau garsenybių. Tai - Chrisas Cooperis, Benedictas Cumberbatchas, Juliette Lewis, Abigail Breslin ir Samas Shepardas.

Dar viena BTV premjera - „Gyvenimo vingiai“ - režisūrinis Roberto Lorenzo debiutas. Nors kaip prodiuseris su pagrindinio vaidmens atlikėju Clintu Eastwoodu, jis dirbo dar prie trijų „Oskarui“ nominuotų kino šedevrų. 111-os minučių įtempto siužeto dramoje apie senstantį beisbolo veteraną Gasą nusifilmavo scenos žvaigždė Justinas Timberlake‘as, C. Eastwoodo sūnus Scottas ir penkiems „Oskarams“ nominuota Amy Adams.
Per TV1 švenčių proga – dar vienas Kalėdų atributas „Milijonas šventinių lempučių“, komedija visai šeimai, kuri jūsų namuose sukels tikrą kalėdinę audrą. Patyrę komikai Matthew Brodericas, Danny’is de Vito ir Kristina Davis žada šventinių staigmenų maratoną ir juokingas dviejų kaimynų varžybas, kurios dar niekada nebuvo tokios gražios ir… šviesios. TV1 pataria - mokykitės iš šių herojų ir jūsų langai per šias Kalėdas tikrai bus matomi iš kosmoso!

Režisieriaus Nicko Cassaveteso filmas „Gyvenimo užrašai“ patiks tiems, kam įstrigo „Dviveidis“ ar pagal bestselerį sukurtas „Mano sesers globėjas“. Šiame filme svarbų epizodinį vaidmenį atlieka ir režisieriaus mama Gena Rowlands, kuri prieš pora dešimtmečių du kartus nominuota „Oskarui“.

Aktorių sąraše ir daugiau garsių pavardžių: Ryanas Goslingas, Rachel McAdams, Jamesas Marsdenas. Jau vien dėl to dviejų senjorų meilės romanas vertas kiekvienos jūsų švenčių minutės.