„Muzikos akademijos“ vedėjų Mindaugo ir Leo Rožei padovanoti džinsai ir pasiūlymas juos pasimatuoti papiktino čigonaitę. Ji nepriėmė dovanos ir nesuprato pokšto. Mergina tikino esą pasityčiota iš jos tradicijų.

„Muzikos akademijos“ kūrėjai atsakingai pareiškia, kad tokia dovana tebuvo pokštas, turėjęs praskaidrinti liūdną nuotaiką paliekant projektą. „Sunku būtų mus apkaltinti netolerancija. Mūsų projektai visada buvo ir bus atviri patiems įvairiausiems žmonėms – kad ir kokių pažiūrų, tautybės, rasės ar seksualinės orientacijos jie bebūtų. Gerbėme ir gerbiame Rožės šeimos tradicijas“, - sako „Muzikos akademijos“ prodiuserė Laura Paukštė.

Rožės kolegos „Muzikos akademijoje“ mano, kad tokią Rožės reakciją lėmė stresas ir emocijos. „Ji buvo ką tik sužinojusi, kad iškrito, daug emocijų... galbūt todėl taip ir sureagavo į šį vedėjų pokštą“, - mano vakaro nugalėtoja Urtė.

Liko šeši stipriausi šou dalyviai: Ruslanas, Sasha Son, Urtė, Juozas, Paulius ir Baiba. Jau kitą penktadienį – bronzinis „Muzikos akademijos“ finalas, kuriame susikaus Ruslanas, Urtė ir Paulius. Kris vienas. Pirmadienį, gruodžio 29 dieną, sidabriniame finale kovos Sasha Son, Baiba ir Juozas. Išųkris taip pat vienas dalyvis. Pailsėjus vos vieną naktį, antradienį, laukia didžiausia, aukso verta, kova, kurioje dainomis rungsis keturi bronzinio ir sidabrinio finalų nugalėtojai.

Trys įtemptos kovos. Šeši studentai, ištroškę šlovės. Devynios valandos tiesioginio eterio. Laimės tik vienas.

Šaltinis
Griežtai draudžiama DELFI paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, tradicinėse žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti DELFI kaip šaltinį.
www.DELFI.lt
Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją
Pažymėti
Dalintis
Nuomonės