„Kada ir kur dar gyvenime galėčiau pabūti tūkstančio ir vienos nakties karaliumi, kuris vaikštinėja sau ramiai, niekieno neatpažintas, po svetimą teritoriją? Su Šakočiu iš karto susidraugavau, todėl šiandien esu kiek nuliūdęs dėl galimų mūsų skyrybų. Tikėjausi ištempti buvimo kartu laiką iki pat finalo”, – pirmaisiais įspūdžiais po atskleidimo pranešime spaudai dalijosi labiausiai įslaptintame TV projekte „Kaukės” dalyvavęs aktorius A. Bialobžeskis.

Jis su Šakočiu atrado tokį artimą ryšį, kad dabar ruošiasi įtikinti šio projekto organizatorius jam tą kostiumą bent jau kuriam laikui paskolinti. „Labai mėgstu vaikščioti. Kasdien nueinu bent po 20 tūkstančių žingsnių. Tai labai padeda dirbti. Tiesa, daug kas mane išvydę sostinės gatvėse laiko keistuoliu. Nes žingsniuoju nieko nematydamas priešais ir kažką nuolat bambėdamas sau po nosimi. Taip aš repetuoju savo scenas, tuo pačiu ir fizinę formą palaikau. Pagalvojau, kad nuo koronaviruso Šakočio kostiumas turėtų būti gera apsauga. Todėl, jei prodiuseriai leis, planuoju kokį kartą kitą taip apsirengęs leistis į kelią. Be to, pralinksminsiu ir praeivius. Tai tikrai pravers, nes, deja, pastarąsias porą dienų, prasidėjus karantinui, gatvėse matau per daug susirūpinusių veidų”, – savo artimiausiais planais dalijosi slapčiausiame TV šou „Kaukės” dalyvavęs aktorius A. Bialobžeskis.

LNK projektas "Kaukės", Andrius Bialobžeskis

Kad po Šakočio kostiumu slepiasi būtent jis, suprato keletas vyro kolegų. Andrius, nenorėdamas išsiduoti, iš paskutiniųjų bandė tai paneigti. „Mįslę įminė vienas teatro šviesų dailininkas, kuris tikrai gerai žino mano balsą, ir mano gydytojas, kuris dėl man nesuprantamų priežasčių irgi buvo užtikrintas, kad ten esu aš. Jiems begėdiškai melavau iki pat šios minutės. Dabar lauksiu dėl apgavystės pasipiktinusių skambučių. Matėte, kad mane išrišo ir laidos vedėjas Giedrius Savickas. To labiausiai ir bijojau, nes kartu esame labai daug dirbę. Jis mano balsą ir judesius per tiek metų tikrai gerai pažįsta”, – sakė aktorius A. Bialobžeskis. L

NK šou „Kaukės” komisija su savo spėjimais klaidžiojo iki pat galo. „Dažniausiai mane laikė Ramūnu Rudoku. Logiškas spėjimas. Jis žymiai dažniau dalyvauja tokio tipo projektuose, yra improvizacijų meistras. Vis nepradėjau kvatotis išgirdęs spėjimą, kad esu Ramūnas Šimukauskas. Neseniai kartu vaidinome premjeroje, ir taip norėjosi jam prasitarti – žinai, kolega, mes ne tokie skirtingi, kaip tau gali pasirodyti. Yra vietų, kur mus net ir supainioja”, – žiūrimiausio muzikinio šou „Kaukės” komisijos pastangas bandant išsiaiškinti, kas jis toks, įvertino aktorius A. Bialobžeskis.

„Nujaučiau, kad po kauke slepiasi Andrius. Mes su juo nuo pat jaunystės esame aplankę tikrai daug įdomių vietelių ir nuveikę daug įdomių dalykėlių, todėl tą balsą tikrai labai gerai pažįstu”, – sakė aštrialiežuvis žiūrimiausio šou Lietuvoje vedėjas Giedrius Savickas. Komisija po Šakočio atidengimo neslėpė nusivylimo dėl savo klaidingų spėjimų. „Na, kaip čia suprasi, kad čia Andrius, kai jis kiekvieną kartą pasirodydavo ant scenos užsidėjęs Edmundo Kučinsko batus?”, – bandė pasiaiškinti dizaineris Aleksandras Pogrebnojus.
„Tikrai nesitikėjau, kad po Šakočio kostiumu rasime garsų dramatinių vaidmenų atlikėją. Nuoširdžiai sakau, man netoptelėjo tokia mintis, kad Andriui gali prisireikti tokių nuotykių”, – sakė LNK „Kaukės” komisijos narė Livija Gradauskienė.

Kaukių lieka vis mažiau. Finalas nenumaldomai artėja, o staigmenų ir siurprizų su kiekviena laida laukia vis daugiau. Kitas atsakymas į svarbiausią sezono klausimą – kas po kauke – kitą sekmadienį, 19.30 val. per LNK.

Šaltinis
Temos
Griežtai draudžiama DELFI paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, tradicinėse žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti DELFI kaip šaltinį.
DELFI
Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (17)