Įspūdingas finalas prasidėjo specialiu Ukrainos žvaigždės Ruslanos pasirodymu. Tiesiai iš Kijevo ji kreipėsi į visus Lietuvos žmones: „Noriu jums pasakyti ačiū! Už viską, ką jūs kiekvieną dieną, kiekvieną akimirką darote dėl Ukrainos, dėl visų ukrainiečių. Aktyviai balsuokite ir balsuokite už taiką! Tam, kad sustabdytume šį baisų kraujo karą. Kartu mes laimėsime! Aš – jūsų Ruslana ir mano balsas, mano širdis dabar yra su jumis iš Kijevo, iš Ukrainos! Slava Ukraini!“

Kas taps trečiojo sezono nugalėtoju nuspręsti buvo patikėta žiūrovams. Balsuodami ir rinkdami savo mylimiausią kaukę, jie aukojo karo niokojamai šaliai, telefono ryšio operatoriai TCG telecom, TELE2, BITĖ ir TELIA tik šiam vakarui atsisakė savo mokesčio. Todėl kiekvienas surinktas euras už trumpąsias žinutes ir skambučius atiteks Ruslanos globojamam fondui Lietuvoje. Viso vakaro metu buvo surinkta 10 182 eurai.

Kiekviena kaukė šventinį vakarą laidos fanams dovanojo net po du nepamirštamus pasirodymus, rašoma spaudos pranešime.

Pirmąją vietą iškovojo ir trečiojo sezono nugalėtoju tapo Burokėlis – po šia kauke slėpėsi muzikos prodiuseris Stanislavas Stavickis-Stano. Antroji vieta atiteko Lėlei – Augustei Vedrickaitei, o trečiasis liko Slibinas, po kurio kostiumu slėpėsi šokėjas, fotografas, visuomenės nuomonės formuotojas Naglis Bierancas.

„Tai yra pati didžiausia pamoka komisijai ir visai Lietuvai! Jeigu tu nemėgsti kokio nors politiko arba šou dalyvio, jeigu juoksiesi iš jo, žeminsi ir tyčiosiesi, nėra jokių abejonių, kad jis laimės ir bus pačiame viršuje. Kiekvienas iš mūsų turim Buroko dalelytę, kiekvienas iš mūsų esam šiek tiek Burokėlis, šiek tiek Lėlytė ar Slibinas. Tiesiog, noriu palinkėti žiūrovams, kad gyvenime Buroko būtų mažiau“, – po laimėjimo sakė Stanislavas Stavickis-Stano.

Vis dėlto Stano prisipažįsta, kad šis jo vaidmuo gimė netikėtai ir nebuvo gerai apgalvotas: „Pradžioje man labai nepatiko šita kaukė. Man ji pasirodė labai baisi, baisus žvilgsnis, pikta, griežta, iš tikrųjų ji atrodo monstras iš siaubo filmo ir tai labai neatitiko mano dvasinės būsenos. Bet kai jau pirmoje laidoje komisija jį išpeikė, supratau, kad turiu toks ir būti. Todėl pažadinau savo vidinį Burokėlį ir nebereikėjo apsimetinėti“, – pasakoja žinomas vyras.

Artėjantį sekmadienį žiūrovų laukia speciali šou „Kaukės“ laida, kurioje bus atskleistos visos likusios paslaptys, žiūrovai turės unikalią galimybę pažvelgti į projekto užkulisius. Įsijunkite LNK sekmadienį 19.30 val.

Projekto finalo akimirkos:

Šaltinis
Temos
Griežtai draudžiama DELFI paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, tradicinėse žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti DELFI kaip šaltinį.
DELFI
Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (4)
Susiję straipsniai
Top naujienos
Pažymėti
Dalintis
Nuomonės