22 val. artėjančius Juodojo vandens triušio metus LNK audringai pasitiks Lietuvos žvaigždžių ir atlikėjų apsuptyje specialioje programoje „Naujieji su LNK kanalų šeima“. Visą vakarą įžymybes lydės siurprizai, kurie prasidės jau nuo pat renginio pradžios. Laidos vedėjai Džiugas Siaurusaitis ir broliai Kšyštofas bei Darjušas Lavrinovičiai šou pradės dainuodami „ANTIS ft. Leon Somov & Jazzu - Nauji metai“ dainą.

„Tai buvo pirmoji daina, kurią mums su broliu teko įrašyti profesionaliai. Žinoma, iš pradžių abu pasitarėme, tačiau nusprendėme priimti šį gyvenimo mestą iššūkį. Nesitikėjome perspjauti originalo, bet norėjosi vis tiek padaryti kaip įmanoma geriau. Tikrai labai jaudinomės, ne tik prieš įrašą, bet ir prieš patį atlikimą, kurį stebėjo visi šios srities profesionalai. D. Zvonkus vietomis ir pagyrė, vietomis ir draugiškai mus pašiepė. Bet, palyginti, viskas vyko sklandžiai ir greitai. Nors mums abiem su Kšyštofu atrodė, kad nelabai gerai ten gavosi, bet, kai žmonos išgirdo galutinį variantą, sakė viskas čia labai puikiai. Tai jomis pasitikėjome ir į sceną pasitikti Naujųjų lipsime jau su daugiau drąsos“, – pasakojo laidos „Šeškinės 20“ vedėjas D. Lavrinovičius.

Naujųjų metų transliacijoje – uždainavę broliai Lavinovičiai

Naujųjų metų laidoje prie Džiugo prisijungs ir tikras savo srities asas Rolandas Mackevičius, kuris padės užkurti dar didesnį vakarėlį. Palydėti senuosius ir pasitikti Naujuosius susirinks visas Lietuvos atlikėjų ir LNK kanalų grupės elitas: žinių tarnybos atstovai, serialų aktoriai, laidų vedėjai ir garsiausi šalies atlikėjai, rašoma spaudos pranešime.

„Šis filmavimas buvo išskirtinis, be jokios kasdienės įtampos. Susirinko daug nuostabių žmonių, kurie buvo puikios nuotaikos. O kai puiki nuotaika, ko daugiau reikia? Visi atsipalaidavę, linksmai nusiteikę, juokavo, linksminosi. Šių metų naujametinėje transliacijoje žiūrovų laukia be galo daug puikių emocijų, atlikėjai ne tik dainuos savo geriausias dainas, bet ir rungsis tarpusavyje. Tačiau programoje nebus vien tik linksmybės, bus ir labai daug azarto. Kuri žvaigždžių komanda laimės, sužinosite tik įsijungę LNK televiziją paskutinį 2022-ųjų vakarą. Jaudulio turėjom daug, bet tegul įvertina žiūrovai“, – intrigavo Kšyštofas.

Naujųjų metų transliacijoje – uždainavę broliai Lavinovičiai

Viso vakaro metu skambės ne tik geriausi atlikėjų hitai, bet ir vyks patys įvairiausi bei linksmiausi muzikiniai žaidimai. Naujųjų metų išvakarėse Lietuvos žvaigždės rungsis tarpusavyje, todėl azartiški, bet tuo pačiu ir didelį juoką keliantys žaidimai žiūrovams suteiks nepamirštamų emocijų. Visi dalinsis palinkėjimais ateinantiems metams – broliai nusprendė palinkėti esminio dalyko.

„Visiems žmonėms kitiems metams norėčiau palinkėti, kad visi kuo mažiau nervintųsi, kad gyvenimas atneštų kuo daugiau pozityvumo ir pakilių akimirkų. Meilės, laimės, kantrybės ir taikos“, – linkėjo broliai Lavrinovičiai.

Pasitikite Naujuosius kartu paskutinį metų vakarą, gruodžio 31-ąją, 22 val., laidoje „Naujieji su LNK kanalų šeima“.

Brolių Lavrinovičių muzikinis debiutas Naujųjų metų laidoje:

Šaltinis
Temos
Griežtai draudžiama DELFI paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, tradicinėse žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti DELFI kaip šaltinį.
DELFI
Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją
Susiję straipsniai
Top naujienos
Pažymėti
Dalintis
Nuomonės