Puotai abejingi neliko ne tik svečiai, bet ir smalsūs socialinių tinklų komentuotojai, kurie dar iki šiol aptarinėja geriausiomis instagraminėmis itališkomis vestuvėmis tituluojamą šventę, tačiau tik patys artimiausi žino, jog ši šventė yra tikrų tikriausia šiuolaikinės Pelenės istorija.

Pasirodo, dar prieš trejus metus Sandros ir Dario gyvenimas atrodė visiškai kitaip. Pavydūs liežuviai, aptarinėdami Sandros gyvenimą, nevengė replikų neva gražuolė Lietuvą paliko ieškodama lengvo gyvenimo ir Vokietijoje susirado milijonierių, tačiau tai ne visai tiesa, rašoma LNK pranešime spaudai.

„Sako, susirado milijonierių. Kai mes susipažinome su Dario, jis skendėjo skolose. Viskas buvo užstatyta: namai, automobilis, verslas nesiklostė taip gerai, kaip norėtųsi. Mums prireikė net šešerių metų, kad atsidurtume ties nuliu”, – atvirauja Sandra.

Moteris prisipažino, kad nuo pirmos pažinties dienos Dario nuo jos neslėpė savo finansinės situacijos, o jų pirmasis automobilis tik juokais buvo vadinamas „Ferrariu“.

„Turėjom seną „Opelį“, kuris taip garsiai dirbdavo, kad iš toli girdėjosi, kad mes atvažiuojam. Draugai juokais vadindavo jį „Ferrariu“. Prireikė devynerių metų, bet šiandien mes turime tikrą „Ferrarį“ savo garaže”, – apie savo sėkmę pasakos Sandra.

Laidoje „Bus visko“ Sandra atvers savo naujų, net 1600 kvadratinių metrų namų duris Dubajuje. Parodys dvidešimt penkių metrų baseiną, tarnų kambarius ir savo prabangius automobilius, tačiau nesigėdys prisiminti ir praeitį. Vienkiemyje užaugusi mergina žino, kas yra skurdas, priklausomybių turintis tėvas ir vieniša, vos galą su galu sudurianti mama, kuri dėl geresnio vaikų rytojaus išvyko į Vokietiją dirbti valytoja.

„Bet aš visada norėjau būti princese, - šypsosi Sandra. - Mes gyvenom labai skurdžiai. Po Kalėdų eglute su broliu gaudavom mamos megztus žaislus. Mokyklos valgykloje valgėm su talonėliais ir nuolat kentėm bendraamžių patyčias. Dėl to esu pakeitusi net keturias mokyklas“.

Vokietijoje Sandros mama stengėsi įsitvirtinti kuo greičiau, kad galėtų atsivežti ir savo vaikus. Kai Sandrai buvo keturiolika, į devintą klasę jau ėjo Vokietijoje, ten ir baigė mokyklą. Pradžioje nežinojusi, kokią karjerą nori pasirinkti, nusprendė dirbti įvairius atsitiktinius darbus, o sutikusi savo dabartinį vyrą, kartu įkūrė statybų kompaniją, kuri šiandien šeimai sukrovė milijonus.

Taip pat Sandra prisiminė prieš metus įvykusią akistatą su mergina, kuri mokykloje tyčiojosi labiausiai.

„Grįžau į Marijampolę, apsilankiau prekybos centre ir pamačiau ją dirbančią kasininke. Kai padaviau pinigus už prekes, ji man suskaičiavo grąžą, sakau jai – gali pasilikti. Ta mergina sugriovė mano vaikystę, tačiau aš šiandien gyvenu svajonių gyvenimą, o ji dirba tai, ką dirba”, – pasakojo Sandra.

Kaip Sandra susipažino su savo vyru ir vaikų tėvu bei ką atsako į kaltinimus, neva prieš sutinkant Dario dirbo eskorto mergina, jau šį antradienio vakarą laidoje „Bus visko“, 20 val., per LNK.

Šaltinis
Temos
Griežtai draudžiama Delfi paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Delfi kaip šaltinį.
www.DELFI.lt
Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją
Susiję straipsniai
Top naujienos
Pažymėti
Dalintis
Nuomonės