Iki didžiojo finalo likus vos keliems žingsniams sekmadienio vakarą visų laukė staigmenos. Vos prasidėjus laidai, vedėjas Giedrius Savickas išdidžiai pranešė, kad šį vakarą bus nuimta ne viena kaukė. Scenoje pasirodžius Ančiukui, komisija negailėjo gražių žodžių, o išvydę, kad po kauke slėpėsi nuomonės formuotoja, drabužių kūrėja Simona Nainė, negalėjo tuo patikėti.

Kaip rašoma LNK pranešime spaudai, dar viena staigmena tapo Fejerverko šou. Tiesa, tik pamačiusi kaukę, atlikėja Monika Liu, kaip tikra aiškiaregė, bandė spėti, kad po ja slepiasi Vido Bareikio mylimoji Indrė Stonkuvienė ir buvo teisi. Pats atlikėjas, išvydęs savo būsimą žmoną, drąsiai užbėgo ant scenos jos pasveikinti.

„Labai džiaugiuosi, kad būtent šį sezoną, kai Vidas yra komisijoje, aš pasirodžiau šiame šou. Labai juokinga buvo, nes Vidas manęs dažnai namuose klausdavo – ar aš čia nedalyvauju ir aš jam nemelavau, nes tikrai nedalyvavau iki šios akimirkos. Kai su manimi susisiekė laidos režisierė, neabejojau. Beje, Vidas kaip tik šį vakarą kvietė ateiti pažiūrėti laidą, bet aš pasakiau – gal kitą kartą? Tai va, vis dėlto sudalyvavau, tik ne kaip žiūrovas“, – juokiasi Indrė Stonkuvienė.

Ne ką mažesnė intriga laukė ir vakaro pabaigoje. Jau kuris laikas tiek komisijai, tiek laidos gerbėjams ramybės nedavė vienas klausimas – ar po Žuvies kauke tikrai slepiasi atlikėjas Tadas Juodsnukis. Todėl nenuostabu, kad buvo nuspręsta nuimti Žuvies kaukę. Visų nuostabai, po ja slėpėsi kitas atlikėjas Jeronimas Milius.

„Mano artimieji jau kuris laikas negali ramiai užmigti sekmadieniais, nes kai kurie įtaria, kad po Žuvies kauke slepiuosi aš. O juk Žuvis šį sezoną pavojuje buvo rekordiškai daug kartų. Džiaugiuosi, kad po šio vakaro visi galės ramiai pailsėti ir nebegerti raminančių arbatų“, – šypsodamasis kalba atlikėjas.

Monika Liu, išvydusi gerą pažįstamą, pasibaigus filmavimui atėjo į užkulisius ne tik jo pasveikinti, bet ir padėkoti, nes tikrai neįtarė, kad būtent Jeronimas galėtų būti šiame šou.

„Aš galiu pasakyti, kad šis projektas buvo nuostabiausias iš visų kuriuose esu dalyvavęs. Man taip buvo smagu. Šis žaidimas įtraukia visa galva, nes čia tu gali atrasti visai kitokių savo spalvų. Man labai patiko ir jeigu pasiūlytų dalyvauti dar kartą, nedvejočiau nė sekundės!“ – savo pasirodymu „Kaukėse“ džiaugėsi Jeronimas Milius.

Jau artėjantį sekmadienį įspūdingas šou „Kaukės“ pusfinalis. Kas – Žiurkėnas, Burokėlis, Lėlė ar Slibinas likus vos žingsniui iki finalo atskleis savo tikrąją tapatybę? Įsijunkite LNK, 19.30 val.

Šaltinis
Temos
Griežtai draudžiama Delfi paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Delfi kaip šaltinį.
www.DELFI.lt
Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (2)
Pažymėti
Dalintis
Nuomonės