Nusprendė eiti pas žiūrovus

Anot M. Stasiulio, kai laida pradeda savo septintąjį sezoną, tai būtų galima prilyginti stebuklui – su tuo sutiktų ir visi „Gero vakaro šou“ žiūrovai.

„Reikėtų padaryti eksperimentą – visiems paskelbti, kad „Gero vakaro šou“ nebebus. Va tada ir pamatytume, kokia būtų karšta žiūrovų reakcija! O kalbant rimtai, džiaugiuosi galėdamas būti laidoje, kuri transliuoja džiugesį“, – pranešime spaudai sako Mindaugas.

Tačiau būtent šį, naująjį sezoną, laida pasitinka su pokyčiais. Pats Mindaugas, Justinas Jankevičius ir Dijora Petrikonytė žada pasirodyti tokiuose amplua, kokiuose dar nesame jų matę.

„Nusprendėme, kad reikia pakelti sėdimąsias nuo fotelių ir eiti pas žiūrovus. Nuo šiol kiekvienoje laidoje parodysime reportažus iš mūsų klajonių po Lietuvą. Imsimės įvairiausių darbų: dainuosime bare Palangos Basanavičiaus gatvėje, gręšime kariesus odontologijos klinikoje ir net dirbsime vestuvinių suknelių nuomos salone“, – intriguoja žiūrovus Mindaugas apie tai, ką jau visai netrukus išvys ir žiūrovai.

Koks įvykis laidos vedėjui ir pačiam iki šiol kelia juoką?

Per visus „Gero vakaro šou“ sezonus žiūrovai jau išvydo krūvą įsimintinų įvykių – kai kurie iš jų tapo tikromis interneto sensacijomis. Tačiau M. Stasiulis įsitikinęs – būtų sunku permušti įvykį, kai laidos metu baleto primarijus Nerijus Juška bedarydamas suktuką netyčiomis užvožė J. Jankevičiui per galvą.

Tačiau tokių neplanuotų istorijų – ne viena. „Dar buvo graudžiai smagi istorija su vaikais šokėjais, kurie buvo apsirengę burundukais ar kažkokiomis meškomis. Pasirodymo metu pastebėjau, kad vienas „rudakailis“ dingo. Tęsiantis šokiui, su Justinu ėjome jo ieškoti ir radome užkritusį už scenos. Ištraukėme „burunduką“ sveiką gyvą, o tas nepamiršo savo profesionalumo ir kaip niekur nieko šoko toliau“, – šypsenos neslepia prisimindamas jis.

Tokie atvejai, kai laidos metu pokalbis ar žaidimas pasisuka ne ta linkme, kaip buvo planuota, „Gero vakaro šou“ studijoje nutinka nuolat. Kaip pastebi M. Stasiulis, jau būtų galima drąsiai sakyti, kad tai – vizitinė laidos vedėjų kortelė.

„Tiesiog imame ir pokalbio metu iš tiesaus kelio nuvažiuojame į griovį ir pradedame improvizuoti. Tada ir gimsta geriausi pašnekesiai ir istorijos. Mes nesame gyvenimo būdo ar įprastinių pokalbių laida, mūsų tikslas – atskleisti pašnekovą naujoje šviesoje. O jei jis nenori su mumis „svaigti“, tada mes su Justinu tiesiog kalbame už jį. Galų gale laidos svečias vis tiek atsipalaiduoja ir pradeda linksmintis kartu“, – laidos užkulisius atskleidžia Mindaugas.

Kokio pašnekovo vis dar tikisi sulaukti?

Daugelis Mindaugą pavadintų tikru pramogų pasaulio senbuviu, turinčiu krūvą gerbėjų. Tačiau realybėje ir pats M. Stasiulis neslepia esantis kitų, ne ką mažiau žinomų Lietuvos žmonių fanas. Kai kurias iš tokių žvaigždžių jis jau džiaugiasi pakalbinęs laidoje, o pasišnekėti su kitomis vis dar svajoja ateityje.

„Kažkodėl iškart pagalvojau apie Stano ir Zvonkų. Tačiau tikrai esame turėję svečių iš didžiosios raidės, kurie žavi savo pasiekimais ar tiesiog asmenybės spindesiu. Tai – Asmik Grigorian, Nerijus Juška, Džordana Butkutė, sodų ir daržų dievas Algirdas Amšiejus, Jonas Valančiūnas, Donatas Montvydas ir daugelis kitų. Dar būtų nuostabu, kada nors svečiuose sulaukti Šarūno Jasikevičiaus“, – pripažįsta jis.

Neretai pasitaiko ir taip, kad kai kurie pašnekovai nustebina ypatingai – būtent taip nutiko prieš keletą metų, kai šou apsilankė iš TV3 laidos „Svajonių sodai“ pažįstamas A. Amšiejus. Pokalbis su juo, kaip pripažįsta Mindaugas, kol kas jį sužavėjo labiausiai.

„Kažkada atėjęs į mūsų laidą, jis padarė tokį šou apie bites, kad iki šiol to nepamirštu. Tai buvo viena geriausių laidų per visą mūsų karjerą. Į geriausiųjų topą patektų ir buvęs generalinis policijos komisaras Linas Pernavas. Iš aukšto rango pareigūno tikrai nesitikėjome tokios „bajerių“ lavinos.

Ir... Be jokios abejonės, kepurę nusiimu prieš brolius Herkų ir Ajų Vitulskius, bei super seses Martyną ir Emiliją. Susiraskit internetuose šiuos vardus ir pamatysite, kad aš nė kiek nemeluoju“, – apie geriausius pokalbius primena jis.

„Gero vakaro šou“, nuo rugsėjo 7 d., nauju laiku, 20 val. per TV3.

Šaltinis
Temos
Griežtai draudžiama Delfi paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Delfi kaip šaltinį.
www.DELFI.lt
Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją
Pažymėti
Dalintis
Nuomonės