„Gavome rentą, dabar gyvename labai gerai, – laidoje KK2 pasakojo sportininkas. – Iš ryto gavau žinutę iš banko, nuėjau į sąskaitą ir, žiūriu, kad įkrito suma, kuri man turėjo būti sumokėta. Apsidžiaugėme abudu.“

Petrauskai gyveno labai sunkiai. Pastaruosius metus nuolat trūko pinigų, teko skolintis iš pažįstamų ir draugų.

„Tuos visus metus praktiškai ir buvome skolose, reikia mokėti alimentus, reikia mokėti paskolas, buvo kreditai, o už viską reikia mokėti, tad teko skolintis. Gerai, kad turiu tikrų draugų, gerų, kurie man tikrai padėjo“, – sakė E. Petrauskas.

Į sąskaitą įkritus rentai už visus metus Evaldas nusprendė, kad reikia gyventi pagal tos dienos galimybes. Ir iškart nusipirko naują mašiną – 2010-ųjų „Lexus“ visureigį.

„Turėjome labai tokį gan prastą automobilį, kuris reikalavo daug ir priežiūros, finansų, ir buvo grabas. Tai gavome rentą, iš karto greitai jo atsikratėm ir įsigijome naują miesto automobilį, tai dabar patogiai, gražiai važinėjamės“, – LNK eteryje pasakojo pašnekovas.

Dabartinis automobilis traukia akį ir numeriais – juos Evaldas užsidėjo irgi išskirtinius: LTE 810.

„Skaičiai 8 ir 10 tai yra 8 mėnesis 10 diena, tai mūsų vestuvių data, tą dieną mes susituokėme. O numeris, kai išsiverti, reiškia lietuvis Evaldas“, – aiškino E. Petrauskas.

Lig šiol Petrauskų šeimoje vairą sukiojo tik Evaldas, bet kai šeimos ūkyje atsirado „Lexus“, vairuot užsimanė ir Goda. Ir jau tris kartus neišlaikė vairavimo egzamino.

„Ji iškart susinervina. Sako: „Man nepavyksta, man nepavyksta“, – savo žmoną citavo Evaldas.

„Aš, kai pirmąsyk atėjau laikyti vairavimo egzamino, apsiverkiau. Dar net nepradėjus laikyti egzamino, – neslėpė Goda Petrauskienė. – Nežinau, kodėl. Aš labai jaudinausi, mane pradeda pykinti, pradedu verkti, liejasi emocijos.“

Vairavimo įgūdžių pamokyti nusprendė pats jos vyras.

„Stengiuosi išlikti ramus. Dabar ji normaliai parkuojasi. Gerai jau gaunasi. O prieš tai buvo katastrofa“, – rėžė jis.

Pasiteiravus, ar vairuojant žmonai jis jaučiasi saugiai, sportininkas nusijuokė. „Ne, nesijaučiu saugiai“, – prisipažino jis.

Bet Goda sutuoktiniui taip pat neliko skolinga – teigė, kad jos vyras nėra geras mokytojas.

„Jis neturi kantrybės su manimi, šaukia, burba, pradeda nervintis, o dėl to pradedu nervintis ir aš, tuomet turime važiuoti namo“, – pasakojo moteris.

Visą laidos siužetą galite žiūrėti čia:

Šaltinis
Temos
Griežtai draudžiama DELFI paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, tradicinėse žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti DELFI kaip šaltinį.
DELFI
Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją
Susiję straipsniai
Top naujienos
Pažymėti
Dalintis
Nuomonės