Projekte dalyvauja ir auksinius savo balsus išbando Jurga Šeduikytė, Daiva Starinskaitė, Kristina Jatautaitė, Monika Liu, Aistė Lasytė, D. Norvilas (Deivis), Edgaras Lubys, Egidijus Sipavičius, Antanas Zakarauskas ir Povilas Meškėla.

„Auksinio balso“ komisijos sudėtis kiek pasikeitė. Dalyvius vertina muzikologė Zita Kelmickaitė, smuikininkas Zbignevas Levickis ir dirigentas Vytautas Lukočius, o operos solistę Nomedą Kazlaus pakeitė aktorius, režisierius ir politikas Julius Dautartas.

Projektą veda aktorių duetas – Giedrius Savickas ir Arūnas Sakalauskas.

Pirmoji į sceną užlipo Monika Liu su kūriniu „Cry me a River“. „Tai buvo tikrai nostalgiškas dainavimas“, – pastebėjo Z. Kelmickaitė. Jos manymu, atlikėjos balsas skambėjo puikiai ir priminė aksomą.

Z. Levickiui atlikėjos įvaizdis pasirodė rūstus, o muzika – liūdna. Pasak smuikininko, retro stilius turi skambėti linksmiau.

„Nuostabu, kai jaunos mergaitės, gimusios po karo, pradeda vaizduoti, kad žino retro“, – ironizavo V. Lukočius.

Operos solistas A. Zakarauskas retro vakarui pasirinko dainą „Save the last dance for me“. Scenoje jis pasirodė kartu su šokėjomis.
Jurga Šeduikytė

„Matau gražių pokyčių“, – gyrė V. Lukočius. Z. Kelmickaitei pasirodė, kad scenoje „nieko neįvyko“. Muzikologei pritrūko veiksmo ir dainininko emocijų.

„Laukiau kol užsidegsite, bet net pučiamieji jūsų neįkvėpė“, – pastebėjo J. Dautartas.

J. Šeduikytės pasirinkimas – Andy Williamso „Exodus song“. Jai padėjo Lietuvos Edukologijos universiteto choras „Ave Vita“, kuriam vadovauja Kastytis Barisas.

„Sveikinu jūsų hipišką ir pacifistišką retro. „Auksinis balsas“ labai daug laimi dėl to, kad Jūs čia dalyvaujate“, – pagyrų negailėjo Z. Levickis.

„Štai kaip galima retro stiliaus vakare dalyvauti tikrai protingai. Jurga niekada nebando pigiai patraukti publikos ar komisijos dėmesio“, – prie komplimentų prisidėjo Z. Kelmickaitė.

J. Dautartas teigė,kad jam pirmą kartą patiko ne tik daina ir pasirodymas, bet ir filmuoti vaizdai už atlikėjos nugaros.

„Gerbiu jūsų ieškojimą, bet nemanau, kad tai esate jūs“, – komisijos kolegoms paprieštaravo V. Lukočius.

Ne vienas scenoje pasirodė ir P. Meškėla. Talkinant šokėjoms, jis atliko dainą „Fly me to the moon“.

Z. Kelmickaitei pritrūko nostalgijos: jos manymu, atlikėjas pasirodėte kiek nejausmingai.

„Povilai, netikėta buvo Tave matyti scenoje su vestuviniu kostiumu“, – pokštavo Z. Levickis ir pasirodymą įvertino aukščiausiu balu.

„Nėra ko kabinėtis – šiandien tiesiai į dešimtuką“, – nedaugiažodžiavo V. Lukočius.