Realybės šou „Dydžio evoliucija“ filmavimas prasidėjo nuo kuriozo – apie tai, kad jo žmona Erika Vitulskienė net kelioms savaitės išvyks filmuotis į egzotiškąjį Egiptą, operos solistas Merūnas Vitulskis sužinojo ne iš pačios žmonos, o visiškai netyčia – iš šou prodiuserių.

„Tą dieną atvykau dainuoti į vieną televizijos koncertą, užkulisiuose kalbėjomės su prodiusere Laura Paukšte, ir ji man sako: „Kaip džiugu, kad tavo žmona skris filmuotis kartu su mumis į Egiptą!“ Iš pradžių pasimečiau – kaip, kas, kodėl?! Tikriausiai mano nuostaba taip gerai atsispindėjo veide, jog L. Paukštė net suglumo: „O tu nieko nežinojai?“, – kuriozinę situaciją prisimena Merūnas Vitulskis. „Man beliko tik skambinti Erikai ir aiškintis, į kokį Egiptą aš, pasirodo, žmoną išleidau“, – juokiasi operos solistas.

Erika ir Merūnas Vitulskiai

Antrasis plius dydžio modelių konkurso „Dydžio evoliucija“ sezonas buvo nufilmuotas karštajame egzotiškajame Egipte, dar prieš pasaulį ištinkant koronaviruso krizei, rašoma LNK pranešime spaudai.

Jau trečiadienį į LNK eterį grįžtantis plius dydžio merginų realybės šou „Dydžio evoliucija“, antrąjį sezoną žada pateikti labai daug staigmenų. Tačiau tuos, kurie įsivaizduoja, jog filmavimas tarp auksinių smėlio dykumų priminė atostogas, „Dydžio evoliucijos“ komisijos narė, savo vardo plius dydžio mados namų įkūrėja Erika Vitulskienė gali patikinti, jog taip tikrai nebuvo – kitame žemyne šou dalyvių ir komisijos narių laukė labai sunkus darbas.

„Kai Merūnas sužinojo, kad filmuosime Egipte, jis nesupyko ir nepradėjo priekaištauti, kaip aš jį vieną paliksiu su dviem vaikais, o pati išvyksiu atostogauti. Atvirkščiai, pats dažnai vykdamas į gastroles po užsienio šalis, jis žino, koks įtemptas ten būna darbo grafikas ir kaip sunku yra, kai šalia nėra tavo artimųjų. Prieš sutikdama kelioms savaitėms išsiskirti su vyru ir vaikais, mano pirmas klausimas prodiuseriams buvo: „Ar ten bus interneto ryšys?“ (juokiasi, red. past.) – su šeima telefonu bendravome kiekvieną laisvą minutę“, – prisimena Erika Vitulskienė.

„Filmavimas vyko be pertraukų, kelias savaites, kiekvieną mielą dieną – filmavome ir prabangiame viešbutyje, ir atviroje Raudonojoje jūroje – mes net susipažinome su tikraisiais beduinais! Žinome, incidentų neišvengėme, vis tik egiptiečių kultūra skiriasi nuo mūsų, vakariečių, ir jiems vien maudymosi kostiumėliais prisidengusios plius dydžio gražuolės kėlė įvairių reakcijų“, – šypsosi „Dydžio evoliucijos“ komisijos narė E. Vitulskienė.

TV realybės šou „Dydžio evoliucija“ merginos iš visos Lietuvos tarpusavyje kovoja dėl plius dydžio žvaigždės vardo ir visai Lietuvai siekia įrodyti, kad yra tobulos tokios, kokios yra – be alinančių dietų ir kitų primestų grožio standartų. Antrojo šou sezono premjera įvyks jau šį trečiadienį, 20 val., per LNK.

Šaltinis
Temos
Griežtai draudžiama DELFI paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, tradicinėse žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti DELFI kaip šaltinį.
DELFI
Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją
Susiję straipsniai
Top naujienos
Pažymėti
Dalintis
Nuomonės