TNS LT tyrimų duomenimis, praėjusio trečiadienio, spalio 15-osios LRT laida „Auksinis protas” pasiekė šio sezono žiūrimumo rekordą. Laidą vidutiniškai žiūrėjo apie 88 tūkst. Lietuvos gyventojų, o viso laidą bent trumpai pažiūrėjo apie 250 tūkst. Lietuvos gyventojų.

Praėjusio trečiadienio „Auksinis protas” neturėjo lygių tarp vyresnių nei 25 metų, išsilavinusių (aukštesnysis ir aukštasis išsilavinimas) didmiesčių gyventojų (miestai, kuriuose gyvena daugiau nei 100 tūkst. gyventojų) su aukštomis pajamomis (800 Lt ir daugiau 1 šeimos nariui). 

Anot TNS LT, tokių žiūrovų auditorijos dalis sudarė 19,4 proc. ir tai buvo geriausias rezultatas tarp visų kanalų.

„Panem et circenes! Duonos ir žaidimų!” – romėnų liaudies reikalavimą cituoja žaidimo „Auksinis protas” idėjos autorius Arūnas Valinskas ir komentuodamas reitingus teigia, kad žaidimai visada pasiteisina – į LRT studiją atvažiuoja azartiški intelekto kovų žaidėjai iš visos Lietuvos, protmūšiai žaidžiami kavinėse, portaluose, „Facebooke“.

„Azartą matau ne tik čia, LRT studijoje, bet ir kavinėse, kur protmūšius gyvai vedame pakaitomis su kolega Andriumi Tapinu”, – teigia A.Valinskas.

Orai šąla, o LRT studijoje darosi vis karščiau. „Jei kiti tai sugeba, sugebėsiu ir aš”, – mes iššūkį penkiems vyrams jauniausias šio trečiadienio žaidėjas – aštuoniolikmetis Tautvydas Karvelis iš Panevėžio. Su juo rungsis 35 m. prekybos vadybininkas Deividas BelovasKauno, 30 m. Mykolo Romerio universiteto dėstytojas Mantas Bileišis, 31 m. vilnietis žurnalistas Laurynas Butkauskas, 29 m. valstybės tarnautojas Gytis Janišius ir 37 m. „Small Planet Airlines” vadybininkas Skirmantas Tomkevičius.

Ką iškrės nenuspėjamoji Fortūna, LRT žiūrovai pamatys įtemptoje iki prakaito ir keiksmažodžių (iškirpta) laidoje. Įtampa, akinamai apšviesta studija ir aukso blizgesys aptemdys protą ne vienam žaidėjui – avialinijų kompanijoje dirbančiam Skirmantui, matyt, lengviau nustatyti atstumą nuo Žemės iki Saulės nei nuo Varšuvos iki Vilniaus ar Berlyno.

Puikiai italų ir austrų operas „sudainavęs” Tautvydas sėkmingai kops į finalo tiesiąją, o vienam žaidėjui, cituojant žaidimo klausimus, teks „nešti kudašių”, nors ne visi žino, kas tai yra...

Tuo metu Tautvydas, net Arūno Valinsko prispirtas, nė nesiruošė sudėti ginklų: „Antikos laikais persai, pralaimėję graikams, pagal taikos sutartį privalėjo atsisakyti dviejų pagrindinių savo ginklų – laivyno ir..?” Ko neatsisakė jauniausias žaidėjas sužinosime jau šį trečiadienį 21.15 val. LRT žaidime „Auksinis protas”, kuriam labai tiktų Skirmanto moto – Erico Idle daina „Always look at the bright side of life” (visada žiūrėk į šviesiąją gyvenimo pusę).

Šaltinis
Temos
Griežtai draudžiama DELFI paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti DELFI kaip šaltinį.
www.DELFI.lt
Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (22)