Šį kartą projekto vedėjai Vaida Skaisgirė ir Justinas Jankevičius su žiūrovais sveikinosi iš Raseiniu. Vienam sekmadieniui visa realybės šou kūrybinė komanda ir dalyviai persikėlė į Raseinių miesto Maironio parką. Nors lauke pliaupė lietus, tačiau prastos oro sąlygos nesugadino tiesioginės transliacijos ir geros nuotaikos.

Pirmoje išlikimo kovoje ant karštųjų kėdžių sėdėjo ir dėl vietos realybės šou kovojo Gerdos Stiklickienės vadovaujamos baltosios angelų komandos dalyviai: į akis tiesos nebijanti rėžti Simona Rupšlaukytė ir profesionalus šefas Andrius Lisovskis. Simona ant karštosios kėdės buvo pasiųsta, kuomet gavo daugiausiai minusų iš kitų savo komandos narių, o Andrių į išlikimo kovą pasiuntė savaitės lyderiu tapęs kikboksininkas Julius Mocka.

„Sprendimas nebuvo labai lengvas, nes visa komanda buvome kaip vienas kumštis. Visi stengėmės, dirbome, kovojom dėl pergalės, kurią pavyko, nepavyko pasiekti. Sprendimą lėmė ne darbas bare, o galbūt vidiniai strategijų kūrimai, „pliotkai“. Į karštąją kėdę sėda ... į karštąją kėdę sėda ... Andrius. Regzti intrigas ir „pliotkinti“ nėra vyriška“, - savo sprendimą argumentavo pasaulio kikbokso čempionas J. Mocka.

Susumavus telefonu ir internetu balsavusių žiūrovų balsus transliacijos pabaigoje paaiškėjo, kad projektą palieka Andrius. Tai pirmasis dalyvis palikęs projektą. S. Rupšlaukytė sulaukė 8350 balsų, Andrius gavo 7218 žiūrovų balsus.

Pirmoje TV3 realybės šou „2 Barai. Gyvenimas greitkelyje“ išlikimo kovoje skambėjo juokas, buvo kalbama apie užsimezgančias simpatijas tarp projekto dalyvės Viktorijos Šaulytės ir J. Mockos, o žiūrovams savo hitus dovanojo ne tik grupė „Man-go“ ir Eglė Jakštytė, bet uždainavo ir realybės šou dalyvis Žygimantas Petkus.

Šaltinis
Griežtai draudžiama DELFI paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, tradicinėse žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti DELFI kaip šaltinį.
DELFI
Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (53)