Lietuvoje, paplūdimio teniso profesionalų gretos labai retos, bet nesunku pastebėti labai didelį žmonių susidomėjimą šia sporto šaka. Dėl šių priežasčių, Lietuvos teniso entuziastai organizuoja Lietuvos Paplūdimio Teniso Čempionatus Nida Beach Tennis Cup turnryras kviečia visus, norinčius varžytis ir ruoštis ateinančiam Lietuvos Paplūdimio teniso Čempionatui.

Ši, legenda virsianti, šventė yra skirta kiekvienam, norinčiam įsimintinai ir aktyviai praleisti vasaros savaitgalį bei laimėti prizus, o varžytis yra dėl ko. Pirmosios laimėtojų poros lauks – 1000 eur. vertės, antrosios – 800 eur. vertės , trečiosios – 600 eur. vertės prizai – Birštonas SPA oazės malonumai, City Bee paslaugų paketai, Bioderma ir Esthaderma grožio linijų priemonių paketai, ypatingos Revolut staigmenos.

Jei motyvacijos pritrūksta, be šiuo metu vyksiančių Regata ir Nida Jazz pasirodymų, čempionato metu Kupole taip pat vyks koncertai. Užsiregistravę Nida Beach Tennis Cupdalyviai gaus VIP apyrankes, kurios suteiks privilegijas dalyvauti koncertuose (specialios vietos) ir mėgautis vaišėmis.

Registruotis galite ČIA.

Kviečiame būti kartu – mėgautis vasara, žaisti, laimėti, klausytis ir linksmintis.
Būkime Nidos tradicijų dalimi!

www.DELFI.lt
Griežtai draudžiama DELFI paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti DELFI kaip šaltinį.
Top naujienos