Tenisas

N. Djokovičius ir S. Williams pergalėmis pradėjo Australijos atvirą teniso čempionatą (3)

2017 sausio mėn. 17 d. 13:55
Novakas Djokovičius
AP/Scanpix
Melburne tęsiasi pirmas šio sezono teniso „Didžiojo kirčio“ serijos („Grand Slam“) turnyras - Australijos atviras čempionatas („Australian Open“). Antradienį toliau vyko pirmo rato susitikimai. Pergale varžybas pradėjo antra pasaulio raketė 29-erių metų serbas Novakas Djokovičius, įveikęs ispaną Fernando Verdasco 6:1, 7:6 (7:4), 6:2.

G. Sabeckio ir T. Vaišės vedami BTC tapo teniso klubų turnyro čempionais (2)

2017 sausio mėn. 17 d. 11:05
BTC klubo tenisininkai
Organizatorių nuotr.
Vilniaus SEB arenoje vyko Lietuvos teniso klubų dvejetų turnyras. Aštuoni Lietuvos teniso klubai varžėsi dėl čempionų titulo.

L. Grigelis: laukiu sezono pradžios ir Deviso taurės mačo (2)

2017 sausio mėn. 17 d. 10:54
Laurynas Grigelis
25-erių metų amžiaus tenisininkas Laurynas Grigelis Italijoje dėlioja paskutinius pasirengimo naujam sezonui štrichus. 2016 metus pakiliai pabaigęs klaipėdietis, šiuo metu užimantis 265-ą ATP reitingo vietą, neslepia su nekantrumu laukiantis naujų dvikovų turnyruose, į kuriuos grįžti jis žadą jau kitą savaitę.

Prasidėjo Australijos atviras teniso čempionatas (5)

2017 sausio mėn. 16 d. 14:35
Andy Murray
AP/Scanpix
Melburne pirmadienį prasidėjo pirmas sezono „Didžiojo kirčio“ serijos („Grand Slam“) teniso turnyras – Australijos atviras čempionatas („Australian Open“). Pirmadienį vyko pirmo rato kovos – 1/64 finalo etapas.

Šiauliuose - legendinio Švedijos tenisininko sūnaus pergalės (1)

2017 sausio mėn. 16 d. 11:16
Leo Borgas (kairėje)
Šiaulių teniso mokykloje pasibaigusiame Europos teniso asociacijos (Tennis Europe) keturiolikmečių turnyre „Toyota Cup“ triumfavo švedas Leo Borgas. Vienetų ir dvejetų turnyre nugalėjęs L. Borgas - penkis kartus Vimbeldono turnyre triumfavusio Bjorno Borgo sūnus.

Tenisininkė J. Eidukonytė pasaulio reitinge - 701-a (1)

2017 sausio mėn. 16 d. 09:23
Moterų teniso asociacijos (WTA) reitingų lentelėje lietuvė Joana Eidukonytė iš 703-ios vietos pakilo į 701-ą. 22-ejų metų Lietuvos tenisininkė turi 25 taškus.

R. Berankis ATP reitinge pakilo į 97-ąją vietą (1)

2017 sausio mėn. 15 d. 14:18
Teniso profesionalų asociacijos (ATP) reitingų lentelėje Ričardas Berankis iš 99-osios vietos pakilo į 97-ąją. 26-erių metų Lietuvos tenisininkas turi 610 taškų.

Tenisininkas T. Babelis Tunise nepateko į ketvirtfinalį (8)

2017 sausio mėn. 12 d. 15:47
Tunise vykstančio Tarptautinės teniso federacijos (ITF) „Futures“ serijos turnyro „Hammamet“ vienetų varžybų aštuntfinalyje ketvirtadienį lietuvis Tadas Babelis 0:6, 5:7 pralaimėjo 22-ejų metų ispanui Polui Toledo (464-a pasaulio raketė).

Balžeko akademijos auklėtiniai ne tik mokosi teniso paslapčių, bet ir tobulėja kaip asmenybės (3)

2017 sausio mėn. 12 d. 11:23
Balžeko teniso akademijos auklėtiniai ne tik mokosi šios sporto šakos paslapčių, bet ir tobulėja kaip asmenybės. Progą patobulėti turėjo 7-10 metų vaikai ir 14-16 metų paaugliai.

Šiauliuose – tarptautinis keturiolikmečių tenisininkų turnyras (1)

2017 sausio mėn. 10 d. 16:17
Šią savaitę Šiaulių teniso mokykloje vyksta Europos teniso asociacijos (Tennis Europe) keturiolikmečių ir jaunesnių sportininkų turnyras „Toyota Cup 2017“. Pagrindinėse vienetų varžybose žaidžia 12 Lietuvos tenisininkų ir 9 tenisininkės.

N. Djokovičius atsiprašė už smūgį kamuoliuku žiūrovei (1)

2017 sausio mėn. 9 d. 22:56
Antra pasaulio vyrų teniso raketė 29-erių serbas Novakas Djokovičius po pergalės Kataro sostinėje Dohoje vykusiame „Qatar ExxonMobil Open“ turnyre atsiprašė, kad apimtas pykčio stipriai kirto kamuoliuką, kuris nuskriejo ir pataikė į tribūnose sėdinčią žiūrovę.

R. Berankis – ties iškritimo iš pirmo ATP reitingo šimtuko riba (12)

2017 sausio mėn. 9 d. 08:30
Teniso profesionalų asociacijos (ATP) reitingų lentelėje lietuvis Ričardas Berankis iš 92-osios vietos nukrito į 99-ąją. 26-erių metų Lietuvos tenisininkas turi 610 taškų.

Teniso turnyro Brisbene nugalėtoju tapo bulgaras G. Dimitrovas (1)

2017 sausio mėn. 8 d. 13:39
Grigoras Dimitrovas
AP/Scanpix
Australijos Brisbeno mieste vykusio „Brisbane International“ vyrų teniso turnyro nugalėtoju taposeptinta varžybų raketė 25-erių metų bulgaras Grigoras Dimitrovas (ATP-17), finale įveikęs trečiu skirstytą 27-erių metų japoną Kei Nishikorį (ATP-5) po trijų setų kovos rezultatu 6:2, 2:6, 6:3.

N. Djokovičius pranoko A. Murray turnyro Dohoje finale (9)

2017 sausio mėn. 7 d. 20:45
Kataro sostinėje Dohoje vykusio vyrų teniso turnyro „Qatar Open“ finale antrą vietą pajėgiausių žaidėjų reitinge užimantis 29-erių metų serbas Novakas Djokovičius įveikė pirmą pasaulio raketę savo vienmetį škotą Andy Murray po trijų setų kovos rezultatu 6:3, 5:7, 6:4 ir tapo varžybų nugalėtoju.

Prancūzijos tenisininkai iškovojo Hopmano taurę

2017 sausio mėn. 7 d. 20:23
Prancūzijos teniso mišri rinktinė Kristina Mladenovič ir Richard'as Gasquet Australijos kortuose iškovojo Hopmano taurę („Hopman Cup“). Prancūzijos atstovai finale rezultatu 2:1 įveikė JAV komandą, kurią sudarė CoCo Vandeweghe ir Jackas Sockas.

Paaiškėjo moterų teniso turnyrų Naujojoje Zelandijoje ir Australijoje čempionės

2017 sausio mėn. 7 d. 13:13
Moterų teniso turnyrą Oklande (Naujoji Zalandija) laimėjo 23-ejų metų amerikietė Lauren Davis, finale pranokusi aštunta skirstytą 19-metę kroatę Aną Konjuh po dviejų setų 1 val. ir 13 min. trukusios kovos 6:3, 6:1.

K. Nishikori ir G. Dimitrovas žais teniso turnyro Brisbene finale

2017 sausio mėn. 7 d. 12:50
Australijos Brisbeno mieste vykstančio „Brisbane International“ vyrų teniso turnyro favoritai – pirmu skirstytas Milošas Raoničius iš Kanados ir antras pagal pajėgumą šveicaras Stanislasas Wawrinka – nežais finale.

Šveicarams su R. Federeriu nepavyko patekti į Hopmano taurės finalą

2017 sausio mėn. 6 d. 17:43
Australijoje vykstančio mišrių teniso komandų Hopmano taurės turnyro lemiamame A grupės susitikime dėl pirmosios vietos penktadienį Prancūzijos rinktinė 2:1 nugalėjo Šveicarijos komandą.

Tenisininkas R. Laveris atidengė savo statulą Melburno parke

2017 sausio mėn. 5 d. 17:36
Daugelio statistiku laikomas geriausiu tenisininku Rodas Laveris sausio 5 d. atidengė savo statulą prie Melburno Rodo Laverio arenos.

M. Raoničius ir R. Nadalis pateko į turnyro Brisbene ketvirtfinalį

2017 sausio mėn. 5 d. 14:25
Australijos Brisbeno mieste vykstančiame „Brisbane International“ vyrų teniso turnyre pergales iškovojo favoritai.

C. Wozniacki eliminuota iš moterų teniso turnyro Oklande

2017 sausio mėn. 5 d. 13:47
Caroline Wozniacki
AP/Scanpix
Naujosios Zelandijos mieste Oklande tęsiasi „ASB Classic“ moterų teniso turnyras. Trečia varžybų raketė Caroline Wozniacki iš Danijos netikėtai pralaimėjo 53-iai pasaulio raketei vokietei Juliai Georges 6:1, 3:6, 4:6.

A. Murray šventė sunkią pergalę teniso turnyre Katare (2)

2017 sausio mėn. 5 d. 12:45
Katare tęsiasi vyrų teniso „Qatar ExxonMobil Open“ turnyras. Pirma pasaulio raketė 29-erių metų škotas Andy Murray susitiko su 68-ą vietą pasaulio reitinge užimančiu 26-erių metų austru Geraldu Melzeriu ir iškovojo nelengvą pergalę 7:6 (8:6), 7:5.

Balžeko teniso akademijos patarimai: kas svarbiausia pradedant žaisti (1)

2017 sausio mėn. 5 d. 11:37
Remigijaus Balžeko teniso akademija jau šią savaitę kviečia visus į DELFI sporto centrą, kuriame vyks atvirų durų diena. Renginyje dalyvauti kviečiami ir vaikai, ir suaugusieji, taip pat įvairaus meistriškumo žaidėjai bei tik pradedantieji.

R. Federeris pralaimėjo 19-mečiui, bet šveicarai įveikė vokiečius (2)

2017 sausio mėn. 4 d. 15:04
Šešiolikta pasaulio raketė 35-erių metų šveicaras Roger Federeris pralaimėjo Vokietijos atstovui 19-mečiui rusui Aleksandrui Zverevui Hopmano taurės turnyre Perte (Australija) 6:7 (1:7), 7:6 (7:4), 6:7 (4:7).

S. Williams teniso turnyre Oklande pralaimėjo 72-ai pasaulio raketei iškrito ir sesuo Venus (6)

2017 sausio mėn. 4 d. 09:20
Moterų teniso asociacijos (WTA) pasaulio reitinge antrą vietą užimanti 35-erių metų amerikietė Serena Williams Naujosios Zelandijos Oklando mieste vykstančiame turnyre jau antrame rate pralaimėjo 72-ai pasaulio raketei 26-erių metų tautietei Madison Brengle 4:6, 7:6 (7:3), 4:6.

Amerikiečiai nugalėjo Ispanijos tenisininkus

2017 sausio mėn. 3 d. 17:52
Australijoje vykstančio mišrių teniso komandų Hopmano taurės turnyro B grupės varžybose antrąją pergalę iškovojo JAV rinktinė.

R. Federeris po pusmečio pertraukos grįžo pergalingai

2017 sausio mėn. 2 d. 17:21
Australijoje vykstančio mišrių teniso komandų Hopmano taurės turnyro A grupės pirmajame susitikime pirmadienį Šveicarijos komanda 3:0 nugalėjo Didžiosios Britanijos ekipą.

ATP reitinge – T. Babelio šuolis į viršų 172 pozicijomis (1)

2017 sausio mėn. 2 d. 10:03
Teniso profesionalų asociacijos (ATP) reitingų lentelėje lietuvis Ričardas Berankis išsaugojo 92-ą poziciją. 26-erių metų Lietuvos tenisininkas turi 630 taškų.

Hopmano teniso turnyras prasidėjo amerikiečių ir ispanų pergalėmis

2017 sausio mėn. 2 d. 08:53
Sekmadienį prasidėjusio mišrių teniso komandų Hopmano taurės (Hopman Cup) turnyro B grupės varžybas pergalingai pradėjo JAV ir Ispanijos komandos.

Parodomajame turnyre Abu Dabyje – R. Nadalio triumfas (5)

2016 gruodžio mėn. 31 d. 16:12
Rafaelis Nadalis
Reuters/ Scanpix
Abu Dabyje (JAE) šeštadienį pasibaigusiame parodomajame teniso turnyre – „Mubadala“ pasaulio čempionate – triumfavo 30-metis ispanas Rafaelis Nadalis (ATP-9).