L. Mugevičiaus ir vengro duetas - turnyro Gruzijoje pusfinalyje

2016 liepos mėn. 28 d. 20:27
Lukas Mugevičius
Organizatorių nuotr.
Antrą pergalę Tarptautinės teniso federacijos (ITF) serijos „Telavi Open“ turnyro Gruzijoje dvejetų varžybose iškovojo ir į pusfinalį pateko favoritu laikomas Luko Mugevičiaus ir vengro Gaboro Borsoso duetas.

Monrealyje laimėjo A. Kerber, A. Radwanska ir E. Bouchard (1)

2016 liepos mėn. 28 d. 13:10
Monrealyje, Kanadoje, vykstančiame WTA serijos „Rogers Cup“ tarptautiniame moterų teniso turnyre, kurio prizų fondą sudaro 2,413 mln. JAV dolerių, trečiadienį baigėsi vienetų varžybų šešioliktfinalio etapas.

L. Mugevičius – turnyro Gruzijoje ketvirtfinalyje

2016 liepos mėn. 28 d. 15:10
Daviso taurė. Lukas Mugevičius - Lloydas Harrisas
Antrą pergalę iš eilės Tarptautinės teniso federacijos (ITF) serijos „Telavi Open“ turnyro Gruzijoje vienetų varžybose iškovojo trečias pagal reitingą 21-erių Lukas Mugevičius (ATP-724).

Toronte – sunki D. Djokovičiaus pergalė prieš liuksemburgietį (2)

2016 liepos mėn. 28 d. 10:20
Toronte – sunki D. Djokovičiaus pergalė prieš liuksemburgietį
AP/Scanpix
Toronte, Kanadoje, vykstančiame ATP serijos tarptautiniame vyrų teniso turnyre „Rogers Cup“, kurio prizų fondą sudaro 4,09 mln. dolerių, baigėsi vienetų varžybų šešioliktfinalio etapas.

L. Mugevičius Gruzijoje iškopė į aštuntfinalį

2016 liepos mėn. 27 d. 23:49
Pergale Tarptautinės teniso federacijos (ITF) serijos „Telavi Open“ turnyro Gruzijoje vienetų varžybas pradėjo trečias pagal skirstymą 21-erių Lukas Mugevičius (ATP–724), trečiadienį 7:6 (7:3), 6:4 įveikęs 27-erių vokietį Pirminą Haenlį (ATP–898).

L. Grigelis Pernu pateko į ketvirtfinalį (4)

2016 liepos mėn. 27 d. 13:30
Laurynas Grigelis
DELFI (R. Achmedovo nuotr.)
24-erių metų Laurynas Grigelis nesunkiai pateko į Tarptautinės teniso federacijos (ITF) „Merko Estonian Open“ vyrų turnyro Pernu, Estijoje, vienetų varžybų ketvirtfinalį.

Monrealyje – S. Halep ir E. Bouchard pergalės

2016 liepos mėn. 27 d. 11:50
Monrealyje, Kanadoje, vykstančiame WTA serijos „Rogers Cup“ tarptautiniame moterų teniso turnyre, kurio prizų fondą sudaro 2,413 mln. JAV dolerių, antradienį paaiškėjo pirmosios vienetų varžybų aštuntfinalio dalyvės.

Latvis E. Gulbis iškrito iš turnyro Toronte (2)

2016 liepos mėn. 27 d. 09:49
Latvis E. Gulbis iškrito iš turnyro Toronte
Vida Press
Toronte, Kanadoje, įsibėgėja ATP serijos tarptautinis vyrų teniso turnyras „Rogers Cup“, kurio prizų fondą sudaro 4,09 mln. dolerių.

Estijoje ir Gruzijoje – L. Grigelio bei L. Mugevičiaus su porininku pergalės

2016 liepos mėn. 26 d. 22:34
24-erių metų Laurynas Grigelis pergale pradėjo Tarptautinės teniso federacijos (ITF) „Merko Estonian Open“ vyrų turnyro Estijoje vienetų varžybas.

P. Bakaitė turnyre Estijoje pralaimėjo jau pirmąjį mačą (2)

2016 liepos mėn. 26 d. 16:40
Nesėkmę Tarptautinės teniso federacijos (ITF) serijos „Merko Estonian Open“ turnyro Estijoje merginų vienetų varžybose jau pirmajame rate patyrė 17-metė Paulina Bakaitė.

Monrealyje – P. Kvitovos ir E. Svitolinos pergalės

2016 liepos mėn. 26 d. 14:24
Vida Press nuotr.
Pirmadienį Monrealyje Kanadoje, prasidėjo WTA serijos tarptautinis moterų teniso turnyras „Rogers Cup“, kurio prizų fondą sudaro 2,413 mln. JAV dolerių.

Turnyro Toronte starte suklupo N. Kyrgiosas (1)

2016 liepos mėn. 26 d. 12:30
Pirmadienį Toronte, Kanadoje, prasidėjo ATP serijos tarptautinis vyrų teniso turnyras „Rogers Cup“, kurio prizų fondą sudaro 4,09 mln. dolerių.

J. Eidukonytė WTA reitinge smuktelėjo žemyn

2016 liepos mėn. 25 d. 23:56
Paskelbtame naujame geriausių pasaulio tenisininkių WTA reitinge vienintelė Lietuvos atstovė 21-erių metų Joana Eidukonytė su 37 įskaitiniais taškais per savaitę iš 610–os vietos nukrito į 612–ą. Per savaitę Lietuvos tenisininkės įskaitinių taškų suma nepakito.

R. Balžekas – R. Nadalio akademijos atstovas Baltijos šalims (18)

2016 liepos mėn. 25 d. 13:05
Rafaelis Nadalis
AP/Scanpix
Lietuvos teniso treneris Remigijus Balžekas sulaukė neeilinio įvertinimo, rašoma pranešime žiniasklaidai. Jis oficialiai paskirtas neseniai įkurtos Rafaelio Nadalio akademijos atstovu Baltijos šalims. Šis pripažinimas pasitarnaus tiek jo paties vadovaujamai Balžeko teniso akademijai, tiek visam Baltijos šalių tenisui.

V. Williams nepavyko laimėti 50-ojo karjeroje WTA turnyro (1)

2016 liepos mėn. 25 d. 11:41
Kalifornijos valstijoje (JAV) pasibaigusį WTA serijos tarptautinis moterų teniso turnyrą „Bank of the West Classic“, kurio prizų fondą sudarė 687 900 JAV dolerių, laimėjo pirmą kartą šios serijos turnyro vienetų varžybų finale žaidusi 25-erių britė Johanna Konta.

R. Berankis ir L. Grigelis smuktelėjo ATP reitinge (6)

2016 liepos mėn. 25 d. 11:33
Ričardas Berankis
AP/Scanpix
Pirmadienį paskelbtame naujame geriausių planetos Teniso profesionalų asociacijos (ATP) reitinge Lietuvos rinktinės lyderis 26-erių metų Ričardas Berankis prarado septynias pozicijas ir su 800 taškų iš 58–os vietos nukrito į 65-ą.

Vašingtone – G. Monfilso ir Y. Wickmayer pergalės (1)

2016 liepos mėn. 25 d. 10:40
JAV sostinėje Vašingtone pasibaigusio WTA serijos tarptautinio moterų teniso turnyro „CITI Open“, kurio prizų fondą sudarė 226 750 JAV eurų, vienetų varžybas laimėjo labiau patyrusi 26-erių metų belgė Yanina Wickmayer.

F. Fognini laimėjo ATP turnyrą Kroatijoje

2016 liepos mėn. 25 d. 10:04
Kroatijoje pasibaigusio ATP serijos tarptautinio „Konzum Croatia Open Umag“ vyrų teniso turnyro, kurio prizų fondą sudarė 463 520 eurų, vienetų varžybas laimėjo ketvirtą reitingą turėjęs 29-erių italas Fabio Fognini.

Šveicarijoje – ispano F. Lopezo triumfas

2016 liepos mėn. 24 d. 16:00
Šveicarijoje pasibaigusio ATP serijos tarptautinio „J. Safra Sarasin Swiss Open Gstaad“ vyrų teniso turnyro, kurio prizų fondą sudarė 463 520 eurų, vienetų varžybas laimėjo favoritu laikytas 34-erių metų ispanas Feliciano Lopezas.

Kalifornijoje dėl titulo susikaus V. Williams ir J. Konta

2016 liepos mėn. 24 d. 12:55
Stanforde, Kalifornijos valstijoje (JAV), tęsiasi WTA serijos tarptautinis moterų teniso turnyras „Bank of the West Classic“, kurio prizų fondą sudaro 687 900 JAV dolerių.

Finale Vašingtone – G. Monfilsas ir I. Karlovičius

2016 liepos mėn. 24 d. 11:50
JAV sostinėje Vašingtone tęsiasi ATP serijos tarptautinis „Citi Open“ vyrų teniso turnyras, kurio prizų fondą sudaro 1,629 mln. JAV dolerių.

L. Davis ir Y. Wickmayer žengė į finalą JAV (1)

2016 liepos mėn. 24 d. 11:10
JAV sostinėje Vašingtone tęsiasi WTA serijos tarptautinis moterų teniso turnyras „CITI Open“, kurio prizų fondą sudaro 226 750 JAV eurų.

Italas P. Lorenzi laimėjo pirmą ATP turnyrą karjeroje

2016 liepos mėn. 23 d. 18:10
Austrijoje pasibaigusio ATP serijos tarptautinio vyrų teniso turnyro „Generali Open“, kurio prizų fondą sudarė 463 520 eurų, vienetų varžybas laimėjo 34-erių metų ketvirtas pagal skirstymą italas Paolo Lorenzi.

Prezidento taurę iškovojo latvis M. Libietis (9)

2016 liepos mėn. 23 d. 16:02
Prezidento taurę iškovojo latvis M. Libietis
T.Gaubio nuotr.
Šeštadienį Vilniaus Bernardinų sodo teniso aikštyne pasibaigusio 27-ojo Lietuvos Prezidento taurės vyrų teniso turnyro vienetų varžybas laimėjo 24-erių metų latvis Mikelis Libietis.

G. Monfilsas – ATP turnyro JAV pusfinalyje

2016 liepos mėn. 23 d. 14:57

Vašingtone – favoritės S. Stosur nesėkmė ir amerikiečių pergalės (1)

2016 liepos mėn. 23 d. 11:50

Prezidento taurė pirmą kartą iškeliaus į Latviją lietuviai laimėjo dvejetų varžybas (3)

2016 liepos mėn. 22 d. 19:08
Prezidento taurė pirmą kartą iškeliaus į Latviją
Vilniaus Bernardinų sodo teniso aikštyne vykstančio 27-ojo Lietuvos Prezidento taurės vyrų teniso turnyro vienetų varžybų finale šeštadienį 11 val. susitiks du Latvijos atstovai – Mikelis Libietis ir Krišjanis Stabinis. Iki šiol Prezidento taurės nebuvo iškovojęs nė vienas Latvijos tenisininkas.

Moterų turnyrai JAV ir Švedijoje įgavo pagreitį

2016 liepos mėn. 22 d. 12:42
JAV sostinėje tęsiasi WTA serijos tarptautinis moterų teniso turnyras „CITI Open“, kurio prizų fondą sudaro 226 750 JAV eurų.

Turnyre Austrijoje jaunesnis brolis įveikė vyresnįjį Kroatijoje nepasisekė favoritui (2)

2016 liepos mėn. 22 d. 12:33
Turnyre Austrijoje jaunesnis brolis įveikė vyresnįjį
Vida Press
Austrijoje vykstančiame ATP serijos tarptautiniame vyrų teniso turnyre „Generali Open“, kurio prizų fondą sudaro 463 520 eurų, paaiškėjo vienetų varžybų pusfinalio poros.

Sensacija Prezidento taurėje: L. Grigelis pralaimėjo į dopingo skandalą įsivėlusiam 19-mečiui rusui lietuviai – dvejetų varžybų finale (12)

2016 liepos mėn. 21 d. 19:22
Vilniaus Bernardinų sodo teniso aikštyne vykstančio 27-ojo Lietuvos Prezidento taurės vyrų teniso turnyro vienetų varžybų ketvirtfinalio barjero ketvirtadienį nepavyko įveikti abiems Lietuvos tenisininkams – pralaimėjo ir Julius Tverijonas, ir nugalėtojo titulą gynęs Laurynas Grigelis.