Ar žinojote, kad pasaulyje arbata populiarumu nusileidžia tik vandeniui? Tiesa, lietuviai dažniau arbatą renkasi atvėsus orams, o sulaukus žiemos šalčių jos pardavimai pasiekia piką. Beje, Lietuvoje veikiančio prekybos tinklo duomenimis, pasaulyje populiariausias juodąją bei žaliąją arbatas Lietuvoj...
žolelių arbata
11 straipsnių
Nė vienas maisto produktas nėra panacėja. Tačiau visavertė, subalansuota mityba, derinama su kitais sveikatą palaikančiais įpročiais, pavyzdžiui, reguliariu sportu ir susilaikymu nuo cigarečių bei alkoholio, gali būti svarbus veiksnys, saugant savo sveikatą, rašo foxnews.com.
Bandydami kosulį numalšinti žolelių arbata rizikuojate sau ir pakenkti: patarė, kaip išvengti bėdos (13)
Valgyti česnaką ar kišti jį į nosį, lašinti svogūno sultis ant smilkinių, gerti daug žolelių arbatų su citrina ir imbieru, įtrinti nosį eteriniais aliejais ir skalauti druskos tirpalu – tai liaudies medicinos metodai, kuriuos žmonės kartais renkasi peršalimo gydymui. „Camelia“ vaistininkė Evelina Zy...
Atvėsus orams – einame į pirtį: ekspertės patarimai, kokius užkandžius ir gėrimus rinktis atliekant pirties ritualus (11)
Pirtis yra puikus būdas atsipalaiduoti, pasimėgauti įvairiomis procedūromis, pasisemti ramybės ir sveikatos, ypač atvėsus orams. Egzistuoja ir tam tikri pirtininkų ritualai – kad pirtis teiktų daugiausia malonumo, vertėtų laikytis tradicijų ir nepamiršti įvairiausių gėrimų ar užkandžių. Vaida Budrie...
Virginija Rudienė yra Šilutės krašto ūkininkė, kuri stebina savo žolelių arbata. Kiekvienas žiedelis surinktas ranka, pamiškėse, palei Kuršių marias.
Kaip kokybiškai išsimiegoti, pabudus jaustis žvaliai ir energingai kibti į darbus? Kaip derėtų pakoreguoti dienos režimą ir kokių naujų įpročių įgyti, kad šie tikslai būtų pasiekiami ranka, pranešime žiniasklaidai pataria „Camelia“ vaistininkas Arnas Janušauskas.
Britai mokslininkai paaiškino, kodėl ramunėlių arbatą reikia gerti prieš miegą, o mėtų – per egzaminų sesiją ir darbe.
Kai lauke veidą čaižo žvarbus vėjas, o nosį gnybia šaltukas, karšta arbata grįžus namo padeda atitirpti ir sušildo iki panagių įšalusį organizmą. Šis gėrimas turi daug sveikatą stiprinančių ypatybių. Bet, norint pajusti patį įstabiausią arbatos skonį, labai svarbus jos laikymo ir paruošimo būdas.
Arbatą rekomenduojama gerti ištisus metus. Kadangi šio gėrimo paruošimo būdai – įvairūs, ir skirtingai ruošta arbata pasižymi skirtingomis ypatybėmis ir poveikiu organizmui. Vėlyvą rudenį ir artėjančią žiemą vertėtų rinktis šildančią vakarinę – žolelių, prieskonių ar vaisių, – arbatą.
Kovo 22 dieną minima Pasaulinė vandens diena, kuria siekiama priminti visuomenei apie vandens svarbą žmogaus organizmui. Mus pasiekia daugybė informacijos, kokio ir kiek vandens reikia išgerti. Dažnai siūlomi kiekiai skiriasi, tai kuo gi tikėti?
Mano lieknesnė už šluotkotį sporto trenerė pietums pasitaiso kalną salotų lapų. Pietaudamos su kolegėmis atsiverčiame salotų meniu. Vakare su draugėmis, kol dar turime valios likučių, renkamės salotas be majonezo. Kad ir kaip mėgtum daržoves, vieną dieną tas salotų pasaulis ima lįsti per gerklę. Ar ...