Virgilijus Grybė

30 straipsnių

Virgilijus Grybė savaitgalį grįžo į Vilnių su gausybe prizų, iškovotų per seriją tarptautinių šaudymo į skriejančius taikinius varžybų Tailande. Tarp jų – ir Azijos čempiono medalis senjorų kategorijoje, ir Tailando Didžiojo prizo turnyro bronza.

Viesakų šaudykloje vykusiame atvirame Latvijos ir Lietuvos šaudymo į skraidančius taikinius pagal sportingo taisykles čempionate iš lietuvių geriausiai sekėsi vilniečiui Virgilijui Grybei. Tapęs Lietuvos čempionu jis bendroje užėmė antrą vietą.

Didysis Danijos šaudymo į skriejančius taikinius prizas po savaitgalio keliauja į Lietuvą. Vilnietis Virgilijus Grybė ir laimėjo didelį prestižą turinčias tarptautines varžybas „Grand Prix Denmark“ pagal „Compak Sporting“ taisykles.

Savaitgalis Latvijos šaudykloje baigėsi lietuvių triumfu. Lietuvos atstovai užėmė dvi pirmąsias vietas Latvijos angliškojo sportingo čempionate. Tai – sparčiai populiarėjanti šaudymo į skriejančius taikinius rūšis, kartais vadinama golfu su šautuvais.

Vilnietis Virgilijus Grybė savaitgalį Estijoje papildomos serijos metu įveikė penkis varžovus ir užėmė ketvirtąją vietą FITASC „Compak sporting“ šaudymo pasaulio taurės etape. Aplenkęs 142 šaulius iš 9 pasaulio valstybių, šaudymo akademijos „VG Shooting Academy“ vadovas liko per laiptelį nuo Estijos...

Lietuvos sportingo federacija

Pasirengimą ateinantį savaitgalį vyksiančiam pasaulio šaudymo į skriejančius taikinius pagal „Compak Shooting“ taisykles vilnietis Virgilijus Grybė baigė lipdamas ant „Grand Prix Cyprus“ varžybų pakylos. Praėjusį savaitgalį Kipro sostinėje Nikosijoje Lietuvos šaulys iškovojo trečią vietą šiame FITAS...

Pandemija ženkliai pakoregavo tarptautinio šaudymo į skriejančius taikinius turnyro „Vilnius Grand Prix 2020“ sudėtį, tačiau ne konkurenciją ir azartą. Organizatoriai ypač džiaugėsi, kad praėjusį savaitgalį tradicinėse varžybose atsirado daug naujų šaulių iš Lietuvos.

Vilnietis Virgilijus Grybė tarptautinėse šaudymo į skriejančius taikinius varžybose Zgoželece pagerino ir Lietuvos, ir Lenkijos rekordus. Praėjusį savaitgalį numušė 199 iš 200 taikinių ir savo artimiausią varžovą iš Lenkijos Marciną Kaminskį aplenkė net 11 taškų. Trečiąją vietą užėmė taip pat lenkas...

Pasaulio taurės etape Kipre šauliai iš Lietuvos savaitgalį džiaugėsi rezultatais. „Cyprus Grand Prix Sporting“ šaudymo į skriejančius taikinius varžybose vilnietis Virgilijus Grybė užėmė 8-ąją vietą, patenkinti buvo ir kiti Lietuvos atstovai.