Ryga

711 straipsnių

Ryga (latv. Rīga, lyv. Rīgõ, est. Riia) – Latvijos sostinė ir didžiausias Baltijos šalių miestas, išsidėstęs prie Rygos įlankos ties Dauguvos žiotimis.

Rygos vaizdas
Rygos senamiestis yra įtrauktas į UNESCO pasaulio paveldo sąrašą, miestas ypač žymus gausia Art Nouveau (Jugendstil) architektūra, kurią galima lyginti su Viena, Sankt Peterburgu ir Barselona, bei gerai išsilaikiusiu senamiesčiu. Miestas yra vienas iš Europos plytų gotikos kelio stočių.

Andrei Danilo

Būkime atviri – dauguma Lietuvos ir Estijos gyventojų Rygos senamiestį pažįsta beveik taip pat gerai kaip savo šalies sostinės senamiestį. Jei jums jau atsibodo ekskursijos po viduramžių įžymybes, bet norite įgyvendinti kultūrinę programą, mes jums pasiūlysime šešias vietas Rygos centre – nuo neįpr...

Latvijoje pirmadienį prasiautė smarki liūtis. Užlietos kelios Rygos gatvės, todėl buvo sunku važiuoti transporto priemonėmis. Po liūties įgriuvus vienos iš parduotuvių pakabinamoms luboms, iš prekybos centro „Akropole Alfa“ pastato evakuoti žmonės. Pasak pareigūnų, nukentėjusiųjų nėra.