Raimundas Labuckas

15 straipsnių

Raimundas Labuckas (g. 1984 m. vasario 9 d. Vilniuje) – Lietuvos kanojininkas. Daugkartinis pasaulio čempionas ir olimpinės rinktinės narys. Dalyvauja su partneriu Tomu Gadeikiu.

Marytė Marcinkevičiūtė

Senoje Visagino baidarių ir kanojų irklavimo bazėje išaugo trys puikūs kanojininkai – Londono olimpinis vicečempionas Jevgenijus Šuklinas, dabar treneriu dirbantis daugkartinis pasaulio ir Europos čempionas Raimundas Labuckas ir pasaulio jaunių čempionas Vadimas Korobovas, kuris studijuoja Mykolo Ro...

Mindaugas Augustis

Dvylika savaičių – tiek laiko ruošdamasis sezonui Jevgenijus Šuklinas praleido stovyklose užsienyje. Nenuostabu, kad asmeniniam olimpinio vicečempiono gyvenimui lieka tik katino ašaros. „Iki Rio de Žaneiro žaidynių vestuvių nebus“, – prisipažįsta 29-erių kanojininkas.

Marytė Marcinkevičiūtė

Šešis kartus Europos ir triskart pasaulio čempionas visaginietis 29-erių metų Raimundas Labuckas, jo ilgamečiam porininkui Tomui Gadeikiui pradėjus irkluoti su Jevgenijumi Šuklinu, atsidūrė kryžkelėje - irkluoti toliau ar baigti sportinę karjerą.

Jevgenijus Miasniankinas

Jau mėnesį mano irklas guli valtyje ir džiūsta. Tikiuosi, gyvenimas susiklostys taip, kad ištrauksiu savo irklą ir pradėsiu ruoštis kitam sezonui. Bet tai įvyks tik tada, kai Lietuvos sporte atsiras vietos sportininkams kaip aš, nes šiuo metu neįmanoma nieko padaryti, nors ir laimi, tavęs nemato, ti...