pėdsekystė

9 straipsnių

Tomas Selickas

Žalumos kas dieną vis daugyn ir daugyn. Daugelyje vietų blindės pasidabinusios auksu vilioja prabudusias kamanes, bites ir kitus saldumo išsiilgusius vabzdžius. Gamtoje vyksta ypatingi virsmai. Balandžio 11 d. šis vyksmas dar labiau suaktyvėjo. Tą dieną, kaip nekurią kitą dieną Saulė dalino šilumą i...

Baltijos aplinkos forumo iniciatyvinė grupė Gamtoje.org kartu su Dzūkijos nacionalinio parko direkcija balandžio 10-12 d. Čepkelių pelkės apylinkėse organizuoja tradiciniu tampantį gervių apskaitos renginį – festivalį „Vidur girių“.

Spalio 8-10 d. Lietuvos policijos kriminalistinių tyrimų centras organizavo Lietuvos policijos pareigūnų, dirbančių su tarnybiniais šunimis, daugiakovės pirmenybes. Penktadienį paaiškėjo geriausi kinologai ir jų augintiniai.

Žiemos metas – palankiausas laikas mokytis pėdsekystės ir laukymėse pamatyti klaidžiojančius laukinius gyvūnus, ieškančius maisto. Šį kartą gamtininkui D. Liekiui su DELFI.TV komanda pavyko išvysti laukuose mežiojančią lapę. Daugiau apie lapių medžiojimo įpročius ir ypatumus sužinosite pažiūrėję vai...

Tiems, kas nori sužinoti ir išmokti, kaip reikia pasidaryti žvėries pėdsaką, padės šis vaizdo reportažas. Kaip ir iš ko daromas gyvūno pėdsakas, mielai pademonstruoti sutiko zoologas studentas Daumantas Liekis, kuris papasakos ir apie pėdsekystės subtilybes.