Museline.lt

12 straipsnių

Artūras Indrišiūnas

Jei dar nesuplanavote, ką veiksite šį savaitgalį, mylite upėtakių žūklę ir gamtą, jau rytoj bendruomenė „Looking for Trout“ siūlo apsilankyti kasmetiniame upėtakių žūklės gerbėjų sąskrydyje „Skills Camp 2018“. Renginys skirtas ne tik žvejams. Nuostabaus grožio apylinkėse galės gerai praleisti laiką ...

Andrius Valužis

Ankstesniuose straipsniuose aptarėm, kaip išsirinkti ir sumontuoti muselinę meškerę. Pasiaiškinom, kaip užmest muselinį valą. Veikiausiai radom parduotuvę, kur prekiauja muselėmis, keletą gražiausių nusipirkom ir išbandėm įvairius pravedimo būdus. Tikiu, kad pradžia nebuvo lengva. Valas „neklausė“, ...

Lukas Miknevičius

Visi meškeriotojai ar tiesiog laisvalaikį aktyviai leisti mėgstantys žmonės šį savaitgalį turėtų neaplenkti „Litexpo” parodų centro Vilniuje. Jau rytoj čia prasidės tris dienas truksianti tarptautinė paroda „Medžioklė, žūklė, savigyna bei aktyvus laisvalaikis HHS2017”.

Lukas Miknevičius

Penktadienį Vilniuje nutiko išskirtinis įvykis – duris atvėrė pirmoji žūklės parduotuvė, kurioje viskas nuo A iki Z skirta muselininkams. Iki šiol internetinę ir realią parduotuvę Kaune turėjusi museline.lt kompanija pagaliau žengė į sostinę ir žada pateisinti visus Vilniaus muselininkų lūkesčius.

Lukas Miknevičius

Puikusis museline.lt kolektyvo filmas „Jonas”, pasakojantis apie viena muselinės patriarchų Joną Remeikį pretenduoja būti apdovanotas Petro Abukevičiaus premija. Ši premija kasmet teikiama geriausių filmų apie gamtą autoriams.