Mercedes-Benz GLC

23 straipsnių

Ne veltui sakoma, kad sėkmės formulė suveikia tik vieną kartą. Būtent todėl ambicingiausi projektai išsiskiria drąsiais ir originaliais sprendimais. Taip pat ir naujas automobilis visuomet yra patrauklesnis, jei iš esmės skiriasi nuo jau matytų modelių, skelbiama pranešime žiniasklaidai.

Pirmą kartą Lietuvoje surengtoje konferencijoje „Plug-in 2022“, skirtoje automobilių technologijoms, aptarta ne tik tai, kuo važinėsime ateityje, bet įvardyti septyni geriausi šių metų automobilių modeliai, dalyvaujantys konkurse „Lietuvos metų automobilis 2023“, skelbiama pranešime žiniasklaidai.

Исследование, проведенное британской социологической компанией GoCompare, показало, что водители роскошных немецких автомобилей - самые опасные водители на дорогах Великобритании. Особенно выделяются водители 4 серии BMW, пишет Carscoops.com.

Konkurso „Pasaulio metų automobilis“ (World Car of the Year) rengėjai pretendentų į 2016 metų geriausio automobilio planetoje titulą sąrašą sutrumpino nuo praėjusių metų rugsėjį paskelbto 21 iki 10. Organizatoriai taip pat sutrumpino kandidatų finalininkų pasirinkimą dar keturiose papildomose katego...