Loreta Graužinienė

276 straipsnių

Melas
Melo detektorius
Ar Graužinienė Seime tikrai rodė nepadorų simbolį?

Socialiniuose tinkluose dalinamasi nuotrauka, kurioje politikė Loreta Graužinienė vaizduojama rodanti vidurinį pirštą, tačiau „Melo detektorius“ išsiaiškino, kad ši nuotrauka buvo pakeista nuotraukų redagavimo programomis.

Algirdas Igorius, LRT Televizijos laida „Savaitė“

Reitingai ir prognozės, kaip ne kartą Lietuvoje jau yra buvę, ir šįkart visos teisybės nerodė. Ir skaudžiausiai dėl to nukentėjo valdančiosios koalicijos partijos. Socialdemokratai, už kuriuos balsavo 183 tūkst. 500 rinkėjų, prarado dvi pozicijas, „Tvarka ir teisingumas“ su 67 tūkst. 800 rinkėjų pal...

BNS, ELTA, Martynas Žilionis

Tėvynės sąjungos-Lietuvos krikščionių demokratų partijos pirmininkas Gabrielius Landsbergis Seimo rinkimuose balsavo prieš 9 val. ryto, apsilankęs Vilniaus „Švyturio“ rinkimų apylinkėje, kuri priklauso Antakalnio rinkimų apygardai.

Seimo Pirmininkė Loreta Graužinienė plenariniame posėdyje įteikė Seimo apdovanojimą už nuopelnus Lietuvos sportui ir Lietuvos vardo garsinimą Seimo kanceliarijos Finansų skyriaus patarėjui ir Rio de Žaneiro olimpinių žaidynių dalyviui Mariui Žiūkui.