Linas Kontrimas

96 straipsnių

Linas Kontrimas – lietuvių istorikas, viešųjų ryšių ir komunikacijos specialistas. Gimė 1968 metais spalio 1 dieną, Telšiuose. L. Kontrimas taip pat veda paskaitas Vilniaus universitete.

Studijų metais aktyviai dalyvavo archeologinėse ekspedicijose, savo rankomis prisidėjo iškasant vieną unikaliausių radinių - 1-4 amžiumi datuojamą moters žalvarinę kepuraitę - itin retą radinį, kuris Lietuvoje yra vienintelis.

parengė Gabija Zdanytė

Antrame prezidento rinkimų ture susitinka perrinkimo siekiantis dabartinis šalies vadovas Gitanas Nausėda ir Tėvynės sąjungos-Lietuvos krikščionių demokratų keliama premjerė Ingrida Šimonytė. Kaip vertinti antrojo turo rinkimų kampaniją? Kokie kandidatų skirtumai? Ką prognozuoja ekspertai? Apie tai ...

Kristina Pocytė-Medutė

Pastarąją prezidentinių rinkimų kampanijos savaitę viešųjų ryšių ekspertas Linas Kontrimas vadina kaip įdomiausią. „Jūs galit įsivaizduoti, kas atsitiktų su rinkimų kampanija, jeigu ji vyktų ne savaitę, o bent du mėnesius?“ – retoriškai klausė L. Kontrimas pridurdamas, kad pamatytume įdomių dalykų.

Delfi diena

Mes netekome prezidento rinkimų, sako Vilniaus universiteto Politinės komunikacijos tyrimų centro vadovas Linas Kontrimas. Taip jis teigė kalbėdamas apie vykstančią prezidento rinkimų kampaniją. O tiesa, anot jo, ta, kad kampanijos nėra, kandidatai nekonstruoja įvykių.