Laisvės partija

Laisvės partija

Laisvės partija – liberalių pažiūrų partija, kurios įkūrėjai yra Aušrinė Armonaitė ir Remigijus Šimašius. Partija įkurta 2019 metais birželio 1 dieną.

2020 metai partija pateko į Seimą, kuriame partiją atstovauja 11 jos narių. Taip pat, partija priklauso valdančiajai koalicijai.

Teigiama, kad partija vadovaujasi politine liberalizmo ideologija, deklaruoja principus pagarbos įvairovei, ekonominei iniciatyvai ir vakarietišką geopolitinę kryptį.

Dargis jau pranašauja valdančiųjų partijų ateitį: vienai iš jų nieko gero nežada (7)

„Sudėtinga“ ir „įtempta“ – tokiais epitetais dabartinę Ingridos Šimonytės Vyriausybės situaciją apibūdina verslininkas, statybų bendrovės...

Austrija gali įvesti karantiną nuo COVID-19 nepaskiepytiems gyventojams

Jeigu situacija intensyvios priežiūros skyriuose pablogės, Austrijoje gali būti įvestas karantinas nuo COVID-19 neskiepytiems žmonėms, informuoja dpa.

Nauji partijų reitingai: į antrą vietą grįžo konservatoriai, prognozuoja, kur gali kilti didžiausia sumaištis (401)

Nepaisant pandemijos ir nelegalių migrantų sukeltų krizių kurstomų politinių įtampų, partiniuose reitinguose – stagnacija. Kaip rodo naujausios...

Jurgis Razma. Tikėti pažadais ar vertinti darbus? (32)

Kas svarbiau: pažadai, skambūs šūkiai, gundymas nepasiekiamomis gėrybėmis ar realus įsipareigojimas, jų laikymasis ir atkaklus darbas?

Seimas linkęs pritarti mažo kiekio narkotikų dekriminalizacijai: beliko vienas balsavimas (567)

Seimas ketvirtadienį svarstymo stadijoje sprendė dėl Seimo narės Morganos Danielės inicijuoto mažo kiekio narkotinių medžiagų dekriminalizavimo...

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10