Laisvės partija

797 straipsnių

Laisvės partija – liberalių pažiūrų partija, kurios įkūrėjai yra Aušrinė Armonaitė ir Remigijus Šimašius. Partija įkurta 2019 metais birželio 1 dieną.

2020 metai partija pateko į Seimą, kuriame partiją atstovauja 11 jos narių. Taip pat, partija priklauso valdančiajai koalicijai.

Teigiama, kad partija vadovaujasi politine liberalizmo ideologija, deklaruoja principus pagarbos įvairovei, ekonominei iniciatyvai ir vakarietišką geopolitinę kryptį.

Augustė Lyberytė, Gailė Jaruševičiūtė-Mockuvienė, Ignas Dobrovolskas, Žygimantas Šilobritas, Martyna Pikelytė

Vertindamas savo ir premjerės Ingridos Šimonytės didžiausias klaidas, antrosios kadencijos siekiantis prezidentas Gitanas Nausėda akcentavo, kad konservatorės užsispyrimas ne visada yra gera savybė. Pasak jo, Vyriausybės vadovė nepriima politikams būtinų sprendimų.

Simona Voveriūnaitė

Nesutarimai koalicijoje, keičiamas populiariausias Vyriausybės ministras bei alternatyvos paieška lėmė prastas žinias valdančiajai Tėvynės sąjungai ir premjerei, rodo naujausia Delfi užsakymu visuomenės nuomonės bei rinkos tyrimų bendrovės „Spinter tyrimai“ kovo 18–28 dienomis atlikta visuomenės nuo...

Gailė Jaruševičiūtė-Mockuvienė, Martyna Pikelytė

Su parašų rinkimo loterijoje laimėjusiais asmenimis susitikęs prezidentas Gitanas Nausėda iš Laisvės partijos nario Tomo Vytauto Raskevičiaus sulaukė klausimo apie LGBT bendruomenės Lietuvoje ateitį po penkerių metų. Nors šalies vadovas teigė manąs, kad per šį laikotarpį bus sutarta dėl vienos lytie...

Romas Sadauskas-Kvietkevičius

Trejų rinkimų metais vis mažiau apie juos kalbame, nes Prezidento ir Lietuvos socialdemokratų partijos (LSDP) suokalbis dėl valdžios pasidalijimo sudaro klaidingą įspūdį, kad viskas jau nuspręsta už mus, beliko tik sumesti biuletenius į balsadėžes ir tvarkingai juos suskaičiuoti.

Simona Voveriūnaitė

Į politinių partijų reitingų lentelę įšokusi nauja partija kiek keičia situaciją, rodo naujausia Delfi užsakymu visuomenės nuomonės ir rinkos tyrimų bendrovės „Spinter tyrimai“ sausio 19–26 dienomis atlikta visuomenės nuomonės apklausa. Kokią įtaką šios partijos atsiradimas reitinguose daro galimiem...

Simona Voveriūnaitė

Rinkos ir visuomenės nuomonės tyrimų kompanija „Baltijos tyrimai“ praėjusių metų gruodžio mėnesį atliko Lietuvos gyventojų apklausą, kurią užsakė Lietuvos socialdemokratų partija (LSDP). Jos rezultatai nurodė, už kokią politinę partiją ir kandidatą į prezidentus respondentai niekada nebalsuotų.