Kęstutis Daukšys

109 straipsnių

Kęstutis Daukšys (g. 1960 m. sausio 31 d. Alytuje) – ekonomistas, Lietuvos politinis veikėjas, LR Seimo narys.

Šių metų balandžio pradžioje „Delfi“ rašė apie skaudžią nelaimę kino režisieriaus Šarūno Barto šeimoje. Girtas vairuotojas pražudė jo dukterį, jaunąją aktorę Iną Mariją Bartaitę. Paaiškėjo, kad dviračiu važiavusią merginą automobiliu partrenkė politiko Kęstučio Daukšio sūnus Mindaugas Daukšys. Treči...

Edgaras Savickas

Vyriausybė norėtų, kad energijos tiekėjai patys sumokėtų už vartotojams sąskaitas sumažinti turinčias priemones. Tačiau tokios finansavimo schemos kritikai teigia, kad ji neveiks, nes verslas neturės pakankamai motyvacijos jų imtis arba vis tiek įtrauks sąnaudas į tarifą gyventojams.

Nesvarbu, kurios partijos suformuos naujojo Seimo daugumą, joms neturėtų kilti problemų apsisprendžiant dėl dviejų su mokesčiais susijusių klausimų - visų didžiųjų politinių partijų lyderiai pritaria visuotiniam pajamų deklaravimui ir nepalaiko idėjos įvesti automobilių mokestį.

Seimas, ilgai diskutavęs dėl naujo Darbo kodekso, trečiadienį įteisino naują darbo santykių reguliavimą. Parlamentarai nepritarė Lietuvos Prezidentės Dalios Grybauskaitės pasiūlymams Darbo kodeksui, kuriais buvo siekiama labiau socialiai apsaugoti darbuotojus.

Seimas šeštadienį svarstys prezidentės Dalios Grybauskaitės veto darbo santykius liberalizuojančiam naujajam Darbo kodeksui. Pagal Seimo statutą, per posėdį parlamentarai turi nuspręsti, ar svarstyti grąžintą įstatymą iš naujo, ar laikyti įstatymą nepriimtu.

Pramonininkai partijų programose pasigenda konkretumo, kaip bus įgyvendinti jų matomi darbai, taip pat trūksta dėmesio ekonomikai: neaišku, kokie bus sprendimai ir reguliavimas energetikos srityje, kokios jų pozicijos dėl energetikos strategijos, kuri turėtų užtikrinti pramonei konkurencingas region...