Juras Požela

72 straipsnių

Juras Požela (1982 m. balandžio 12 d. Vilniuje – 2016 m. spalio 16 d. Vilniuje) – Lietuvos Respublikos sveikatos apsaugos ministras, Lietuvos politikas, visuomenininkas, Lietuvos Respublikos Seimo narys, Jaunimo ir sporto reikalų komisijos pirmininkas, Lietuvos socialdemokratų partijos (LSDP) prezidiumo narys.

Mindaugas Augustis

Bene didžiausia Seimo rinkimų vienmandatėse apygardose sensacija tapęs buvęs bušido kovotojas Kęstutis Smirnovas savo karjerą parlamente pradės nuo vadovaujančio posto. DELFI žiniomis, valstiečių ir žaliųjų sąjungos atstovas turėtų tapti Seimo jaunimo ir sporto reikalų komisijos (JSRK) pirmininku.

Rinatas Chairulinas, DELFI TV

Atsisveikinti su parlamentaru, sveikatos apsaugos ministru Juru Požela atvykę bendražygiai ir politiniai oponentai braukė ašaras. Jų teigimu, tai buvo jaunas, veržlus, daug nuveikęs ir dar daugiau pasiekti galėjęs asmuo, kurį drąsiai galima laikyti pavyzdžiu kitiems.

Parengė Giedrė Armalytė

„Ūminis pankreatitas yra sunki liga, kurios tiek eigą, tiek prognozę yra sunku nusakyti pirmomis ligos dienomis ir net savaitėmis“, - per pirmąkart dėl sveikatos ministro Juro Poželos sveikatos surengtą spaudos konferenciją sakė Santariškių klinikų gydytoja gastroenterologė Saulė Brašiškienė.

Giedrė Petkevičė

Jau praėjo kone pusantro mėnesio, kai sveikatos apsaugos ministras Juras Požela dėl ūminio pankreatit o paguldytas į Vilniaus universiteto ligoninės Santariškių klinikas. Paskutinė oficiali žinia apie ministro sveikatą buvo ta, kad „šioks toks būklės pagerėjimas yra, tačiau pacientas tebėra gydomas ...

Giedrė Petkevičė

Piktnaudžiavimu tarnyba ir dokumentų klastojimu įtariamas Valstybinės maisto ir veterinarijos tarnybos ( VMVT) vadovas Jonas Milius kreipėsi į sveikatos apsaugos ministrą, apgailestaudamas dėl jo pozicijos, komentuojant įmonės „Judex“ skandalą.

Parengė Giedrė Armalytė

„Iš viso Lietuvoje kompensuojam a apie 800 vaistų. Jiems išleidžiama apie 200 mln. eurų, tačiau apie 60 mln. galima sutaupyti. Jei savo šeimoje taip neefektyviai naudotumėte algą, grėstų skyrybos, o valstybėje, pasirodo, tai įmanoma“, - sakė Nacionalinio vėžio instituto direktoriaus pavaduotoja klin...