Jonas Janulevičius

13 straipsnių

Lina Stankevičiūtė

Kauno valstybinis muzikinis teatras lapkričio 27 d. žiūrovus kviečia į premjerą. Frank Wildhorn, Norman Allen ir Jack Murphy miuziklas „Karmen“ pasakoja šiuolaikinę istoriją, paremtą puikiai žinoma Prospero Mérimée novele, kurią labiausiai išgarsino tuo pačiu pavadinimu sukurta G.Bizet opera. Tačiau...

„Kristoforu“ ir dviem „Auksiniais scenos kryžiais“ apdovanota choreografė Anželika Cholina švenčia kūrybos 25-metį. LRT Kultūros kanalas pristato šiuo metu Maskvoje dirbančios lietuvių menininkės J. Vachtangovo teatre sukurtų šokio spektaklių retrospektyvą.

Žymiausi šalies scenos meistrai ir tik pradedantys joje įsitvirtinti jaunieji talentai – jų kūryba buvo skirta gimtajam Saulės miestui. Kelias valandas sausakimšoje Šiaulių arenoje trukęs koncertas ir iškilmingos nominacijos vainikavo 777-ojo Šiaulių gimtadienio renginius.

Andrius Kasparaitis

Kiek anksčiau nei įprasta – ne lapkričio ar gruodžio mėnesį, o dar spalį septynioliktą kartą nuskambėjo „Didžiojo muzikų parado“ fanfaros. Pirmiausia privalu pasidžiaugti, kad jos vis dar iškilmingai skamba, tęsdamos jau rudenine savastimi tapusią gražią Lietuvos muzikų šventės tradiciją.

Lina Stankevičiūtė

Kauno valstybinis muzikinis teatras naujajame kūrybiniame sezone lieka ištikimas savo tradicijoms ir rugsėjo 28 d. žiūrovus kviečia į Johann Strauss operetės „Čigonų baronas“ premjerą. Lapkritį visų laukia neįprasto žanro spektaklis – muzikinis reviu „Zygfrydo Vernerio kabaretas“, o po Naujųjų - cho...