Di Caprio

15 straipsnių

Giedrė Petkevičė

Jei jau matėte fenomenalaus režisieriaus Alejandro Gonzálezas Iñárritu filmą „ Hju Glaso legenda “, veikiausiai nenustebsite, kur pasisuks šio straipsnio herojaus likimas. Ties ta scena, kai lokys su pasimėgavimu doroja Leonardo Di Caprio kūną, net paties drąsiausiems oda pagaugais ėjo. Tačiau tą le...

Naujajame sezone „Aistra nugalėti“ LNK bendradarbiaus ne tik su garsiausiomis kino produkcijos kompanijomis, bet ir su daugeliu nepriklausomų kino platintojų. Žiūrovų laukia gausybė pačių įvairiausių pasaulio kino salėse neseniai karaliavusių filmų, triumfavusių „Oskarų“ ceremonijose.

Dario Voitukevez

Australų kilmės režisierius, scenaristas ir prodiuseris Bazas Luhrmanas, garsėjantis itin puikiomis vizualinėmis klasikinių literatūros kūrinių ekranizacijomis, pristato savo penktąjį režisūros darbą.

DELFI savo skaitytojams siūlo susipažinti su šių metų „Oskarus“ gauti pretenduojančiais filmais, kurie varžosi dėl apdovanojimų pagrindinėse nominacijose. „Amour“, „Ištrūkęs Džango“, „Argo“, „Linkolnas“, „Vargdieniai“, „Pi gyvenimas“, „Optimisto istorija“, „Pabaisos iš laukinių pietų“, „Taikinys nr....

Dario Voitukevez

Unikalaus stiliaus režisierius ir scenaristas, kino genijus, kultinis Quentinas Tarantino, 1991 metais padovanojęs pasauliui stilingą trilerį „Pasiutę šunys“ bei geriausią savo karjeros darbą – 1994 metais pasirodžiusį ir Oskarą pelniusį „Bulvarinį skaitalą“, tapo vienu išradingiausių kino kūrėjų.