Anne Hathaway

69 straipsnių

Anne Hathaway (g. 1982 m. lapkričio 12 d. Niujorke, JAV) – amerikiečių aktorė, oskaro laureatė (už antraplanį vaidmenį filme „Vargdieniai“)

Bored Panda

Šešiametis Bridgeris Walkeris iš Vajomingo tapo tikru superherojumi, apie kokius dažniausiai kalbama tik knygose arba filmuose. Piktam šuniui ėmus pulti jo seserį, vaikas nedvejodamas puolė jos gelbėti ir buvo stipriai sužalotas – ligoninėje berniuko žaizdoms prireikė net 90 siūlių. „Jei kažkam buvo...

Darius Voitukevičius, Delfi kino apžvalgininkas

Liepos 31 dieną planuojama atgaivinti kino teatrų veiklą su vienu iš svarbiausių šių metų filmų „Principas“ (angl. „Tenet“), kuris, kaip teigia kai kurie prie šios juostos dirbę žmonės, turės tokią milžinišką įtaką visai kino industrijai, jog artimiausio dešimtmečio mados kine ...

Gediminas Jankauskas

Amerikiečiai mėgsta kurti „proginius“ filmus. Kol kas be ypatingos konkurencijos pirmauja skirti kino renginiai, skirti Kalėdoms, kai prie šventiškai papuoštos eglutės ir gardėsiais nukrautų stalų priešais televizorių jaukiai įsitaiso visa šeima. Bet švenčių, kurioms kuriami filmai, yra ir daugiau.

Holivudo karjera prieš kameras turi daugybę privalumų, tačiau priverstinių, nepatogių sekso scenų filmavimas neabejotinai nėra vienas iš jų – ypač kai viskas susiklosto ne pagal planą, rašo menshealth.com.