Andrius Petraitis

69 straipsnių

Edgaras Valeckas

Klaipėdos savivaldybė ieško teisinių būdų, kaip išspręsti dešimtmečius stovinčio apleisto statinio (kiosko) problemą Prano Lidekio g. 1A. Vienas iš galimų būdų – perimti jį visuomenės poreikiams, tačiau verslininkai norėtų jį įsigyti ir įrengti kavinę.

Martynas Žilionis

Milijonai eurų iš mokesčių mokėtojų kišenės kasmet išleidžiama vis naujoms elektroninėms valdžios paslaugoms. Jos leidžia sutaupyti laiko ir pinigų, tačiau taip pat gali tapti įrankiu apgavikams, dėl kurių nukentėjusieji gali patirti daug galvos skausmo ir papildomų išlaidų.

Mokestis už bet kurio nekilnojamo turto įregistravimą turėtų siekti 25 eurus - tokį siūlymą teikia Teisingumo ministerija. Ministras Juozas Bernatonis sako, jog dėl informacinių technologijų plėtros paslaugos pinga, o ateityje jos pigs dar labiau.

Vilija Andrulevičiūtė

Kol Rusijoje naikinamos europietiškos prekės, Lietuvoje nusigręžiama nuo rusiškų ikrų, tačiau degtinės neatsisakoma, o saulėgrąžų, limonado ar žaislų nuperkama netgi daugiau, pastebi kai kurių didžiųjų prekybos tinklų atstovai.

Ugnė Karaliūnaitė

Pabrangęs JAV doleris euro atžvilgiu, ekonomiškai tvirtėjanti Kinijos ir Indijos rinka, populiarėjantis sveikas gyvenimo būdas, nedidėjančios plantacijos ir gamtos stichijos riešutų kainas kelia į nematytas aukštumas.

Erika Fuks

Per pastarąjį dešimtmetį, 2005 - 2014 metais, prekybos tinkluose specialistai rado nesaugių ir pavojingų žmonėms prekių: tokių, kurios neatitinka Europos Sąjungos reikalavimų arba gali kitaip pakenkti žmonėms bei jų aplinkai.

DELFI skaitytojas pranešė, kad viename prekybos centrų pastebėjo jai nuostabą sukėlusį aksesuarą. Tai – dviem spalvomis, juoda ir gelsva, linijomis dekoruotas segtukas. Jis skaitytojai priminė Lietuvoje dviprasmiškai interpretuojamą Georgijaus juostelę.