„Idėja organizuoti šį renginį kilo jau senokai, tačiau vis nebuvo laiko ją įgyvendinti. Visgi pandemijos metu pamačiau, kokios menkos visuomenės žinios apie sveikatą, ligas, ir apsisprendžiau, kad toks renginys labai reikalingas. Pirmąją mugę surengėme pernai rudenį, ji buvo labai sėkminga, tad šiemet ją organizuosime du kartus – pavasarį ir rudenį, be to nusprendėme ją rengti ne tik Vilniuje, bet ir Šiauliuose“, – sakė renginio iniciatorė renginių agentūros „Gera gyventi“ įkūrėja ir vadovė Ventė Viteikaitė.

Vilniuje dalyvaus apie 65 dalyvius, Šiauliuose – 50. Jie atvažiuos iš visos Lietuvos ir siūlys įvairius gaminius bei paslaugas, skirtus sveikatai gerinti. Bus ir keletas dalyvių iš užsienio.

Sveikatos mugė

„Dalyvius atrinkome itin kruopščiai. Savo veiklą renginyje pristatys įvairios diagnostikos ir gydymo įstaigos, reabilitacijos centrai, holistinės medicinos įstaigos, jogos ir meditacijos centrai, masažo specialistai. Prekybininkai siūlys įsigyti sveiko maisto, papildų, sveikatai nekenkiančios kosmetikos ir švaros priemonių. Stendus turės sveikuolių bei sporto bendruomenės, įvairios organizacijos“, – pristatė V. Viteikaitė.

Renginyje lankytojai galės susipažinti su ajurveda, senąja kinų medicina, neįprastais gydymo būdais, pvz., dėlių ar šalčio terapija.

Renginyje bus galima pasikonsultuoti su gydytojais, psichologais, mitybos specialistais, įsigyti įvairių reikmenų, su sveikata ir sveikatingumu susijusių paslaugų, prisijungti prie įvairių bendruomenių ir organizacijų veiklos.

Sveikatos mugė

„Noriu atkreipti dėmesį, kad daugelį prekių renginyje pardavinės patys gamintojai ar tiesioginiai atstovai, tad jų kainos bus mažesnės, nei parduotuvėse ar vaistinėse, bus rengiamos ir įvairios specialios akcijos“, – aiškino organizatorė.

Anot jos, atlikus apklausą paaiškėjo, kad būtent galimybė pasikalbėti su specialistais, sužinoti naujų dalykų apie sveikatą ir žemesnės kainos buvo tai, kas labiausiai viliojo lankytojus pernykštėje mugėje.

„Be to dedame pastangas, kad renginyje pristatomų prekių ir paslaugų įvairovė būtų dar didesnė. Tikimės, kad renginys įkvėps žmones labiau rūpintis savo, savo šeimos sveikata, skirti sau daugiau laiko“, – pridūrė pašnekovė.

Įėjimas į renginį nemokamas.

Šaltinis
Temos
Griežtai draudžiama Delfi paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Delfi kaip šaltinį.
www.DELFI.lt
Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją