Pieštuko štricho linijų žaismą atsirandantį eskizuojant popieriuje dizainerė perkėlė ant suknelių, švarkų, palaidinių, sijonų. „Kiekviena kolekcija prasideda nuo eskizų, šie – nuo pieštuko linijų, o joms susijungus gimsta eskizas, kuris pažymimas autoriaus autografu. Taigi, kūriau siluetus, dekoruotus plačiomis ir siauromis juostomis, imituojančiomis pieštuku brėžiamų linijų dinamiką. Galiausiai visos linijos virto drabužių konstrukcijomis“, – kolekcijos idėja dalijasi dizainerė.

Agnės Kuzmickaitės kolekcijos pristatymas

Kolekcijos pristatymas prasidėjo nuo Baltijos baleto teatro režisierės Marijos Simonos Šimulynaitės specialiai šiam šou sukurto ir balerinos Evelinos Fokinos atlikto etiudo su hiperbolizuotu pieštuku ir baigėsi išdidintu dizainerės parašu ant finalinio kolekcijos modelio nuometo.

Agnės Kuzmickaitės kolekcijos pristatymas

Eskizavimo idėją atskleisti padėjo ir gyvai Leono Somovo atlikta konceptuali muzikinė kompozicija, kurią muzikos prodiuseris sukūrė pasinaudodamas natūraliai dizainerės aplinkoje egzistuojančiais garsais. Taigi, žiūrovai turėjo unikalią patirtį ir galėjo ne tik pamatyti galutinį dizainerės kūrybos rezultatą, bet per muziką dalyvauti kūrybos procese.

Agnės Kuzmickaitės kolekcijos pristatymas

Kolekcijoje dominuojančios linijos tampa ne tik drabužių dekoru, bet yra integruojamos ir į konstrukcijas. Bene geriausias to pavyzdys – iš audinio juostų pasiūti perukai bei subtiliai perpinti sijonai. Jiems dizainerė šalia prabangaus aksomo naudojo ir dėvėtus sportinius drabužius, kurie taip pat atgimė rankinės, suknelės bei marškinių pavidalais. Visuose šiuose modeliuose persipynė ne tik naujosios kolekcijos idėja, bet ir dizainerei aktualus audinių perdirbimas. Tęsdama tvarumo temą, kolekcijos pristatyme Agnė panaudojo ir keletą savo kurtų archyvinių avalynės modelių.

Agnės Kuzmickaitės kolekcijos pristatymas

Subtilia ir brandžia erotika pasižyminčioje elegantiškoje kolekcijoje gausu perregimų suknelių, palaidinių bei glaustinukių iš nėrinių, visi šie drabužiai uždari, nepaliekantys nuogų kūno lopinėlių, o seksualumas paryžietiškai dvelkia per drabužio šydą.

Tik pagal drugelio skiriamąjį bruožą dizainerės kūrybą identifikuojančių žiūrovų laukė staigmena – ant podiumo juos galima buvo išvysti vos kelis kartus: švarko, džinsų, megztukų ir aksesuarų pavidalu.

Išvydusi naujausią A. Kuzmickaitės kolekciją bei konceptualų jos pristatymą, kviestinė publika neslėpė susižavėjimo ir po šou skubėjo sveikinti dizainerę. Žinoma, savo kūrybą Agnė pristato ne tik kasmet surengdama įspūdingą šou Lietuvoje, bet ir nuosekliai dalyvauja užsienio mados renginiuose – savo kurtus drabužius dizainerė yra pristačiusi Milane, Paryžiuje, Kijeve, Berlyne, Rygoje ir, žinoma, Londone, kur per paskutinius penkerius metus gyvai ir video formatu Londono mados savaitės renginiuose kolekcijas pristatė net šešis kartus. Beje, vos prieš mėnesį dalį ketvirtadienio vakarą Vilniuje pristatytos kolekcijos išvydo ir „Riga Fashion Week“ žiūrovai.

Šaltinis
Temos
Griežtai draudžiama Delfi paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Delfi kaip šaltinį.
www.DELFI.lt