30-metis suomis iškovojo antrą medalį Pekine – 30 km skiatlono varžybose jis pasidabino bronza.

Trečioje žiemos olimpiadoje dalyvaujantis I. Niskanenas papildė savo aukso medalių seriją: 2014 metais Sočyje jis triumfavo komandinėje sprinto rungtyje, 2018 metais Pjongčange džiaugėsi auksu 50 km rungtyje.

Danar jo sąskaitoje iš viso jau 4 medaliai – 3 aukso ir 1 bronzos apdovanojimas.

Antras finišavo Rusijos olimpinio komiteto (ROK) slidininkas Aleksandras Bolšunovas (+23,2 sek., 38:18 min.), kuris Pekine taip pat iškovojo antrą medalį. Jis sekmadienį triumfavo skiatlono rungtyje.

Bronzos medalį iškovojo norvegas Johannesas Hoesflotas Klaebo (+37,5 sek., 38:32.3 min.).

Šiame nuotolyje startavęs Tautvydas Strolia lenkė 12 dalyvių ir finišavo 83-ias (46:53.1 min., +8:58.3 min.). Finišą pasiekė 95 slidininkai.

„Gal šią rungtį ir galima būtų pavadinti mano pagrindine, tačiau šiemet joje dar nestartavau. Manau, kad bus sunkiau, nei sprinte, nes trasos reljefas sunkesnis. Turėtų būti smagu pasikankinti“, – dar prieš varžybas atviravo 26 metų T. Strolia, vasario 8 d. olimpinėse sprinto atrankos varžybose užėmęs 68-ą vietą.

Vasario 16 d. olimpinių žaidynių debiutanto drauge su trečiose žaidynėse dalyvaujančiu Modestu Vaičiuliu laukia dar vienas išbandymas – komandų sprinto varžybos.