Moterų vienetų varžybų nugalėtoja tapo trečioji raketė amerikietė Serena Williams, šeštadienį finale per 50 minučių 6:2, 6:1 sutriuškinusi rusę Anastasiją Pavliučenkovą.

Tai buvo jau 47-as 31-erių metų JAV tenisininkės laimėtas WTA serijos turnyras. Iš 36 paskutiniųjų mačų kortuose amerikietė laimėjo 35, o paskutinį kartą nesėkmę patyrė praėjusių metų atvirtosiose JAV teniso pirmenybėse.

Kartu su pagrindiniu prizu trečiajai pasaulio raketei S. Williams atiteko 162 987 JAV dolerių čekis bei 470 įskaitinių WTA reitingo taškų.

A. Pavliučenkova tenkinosi 87 tūks. dolerių piniginiu prizu bei 320 WTA klasidikacijos taškų.

Moterų dvejetų varžybas laimėjo amerikietė Bethanie Mattek-Sands poroje su Indijos tenisininke Sania Mirza, finale 4:6, 6:4, 10:7 privertusios pasiduoti ketvirtąją porą - vokietę Anną-Leną Groenfeld bei čekę Kvetą Peschkę.

Vyrų vienetų varžybų finale dėl pagrindinio prizo, 78 800 dolerių čekio bei 250 ATP klasifikacijos taškų sekmadienį kovos nugalėtojo titulą ginantis ir favortu laikomas škotas Andy'is Murray'us ir bulgaras Grigoras Dimitrovas.

Šeštadienį pusfinalyje Londono olimpiados čempionas bei atvirųjų JAV teniso pirmenybių nugalėtojas A. Murray'us 6:4, 2:0 įveikė dėl traumos mačo nebaigusį penktąjį pagal reitingą japoną Keį Nishikorį, o G. Dimitrovas iš tolesnės kovos trijuose setuose eliminavo Kipro tenisininką Marcosą Baghdatį - 6:3, 5:7, 7:6 (7:5).