Bethanie Mattek-Sands

79 straipsnių

14 pasaulio raketė Venus Williams ir toliau Kinijoje neranda savojo žaidimo. Buvusi WTA reitingo lyderė Honkonge vykstančiame turnyre nusileido Alizei Cornet 2:6, 6:3, 2:6 ir dar sykį savo pasirodymą baigė net nepasiekusi ketvirtfinalio. Amerikietė prieš savaitę pralaimėjo savo pirmąjį susitikimą Pe...

16-ą vietą pasaulio moterų teniso reitinge (WTA) užimanti Petra Kvitova neturėjo vargo „Wuhan Open“ teniso turnyro Kinijoje finale ir nesunkiai nugalėjo slovakę Dominiką Cibulkovą. Čekė mačą laimėjo rezultatu 6:1, 6:1 ir iškovojo savo pirmą sezono titulą. Vuhane tenisininkė pagrindinį trofėjų laimėj...

Kanadoje pasibaigusio WTA serijos „Rogers Cup“ moterų teniso turnyro vienetų varžybų nugalėtoja tapo 18-metė šveicarė Belinda Benčič, kuri finale per pustrečios valandos 7:6 (7:5), 6:7 (4:7), 3:0 privertė pasiduoti kairės kojos traumos ir karščio išsekintą antrą raketę 23-ejų rumunę Simoną Halep.

Florianopolyje, Brazilijoje, vykstančiame WTA serijos „Brasil Tennis Cup“ moterų teniso turnyre, kurio prizų fondą sudaro 226 750 JAV dolerių, ketvirtadienį paaiškėjo vienetų varžybų pusfinalio poros.