Tai buvo pirmasis Rumunijos tenisininkės laimėtas WTA serijos turnyras.

75-ą vietą WTA reitinge užimančiai M. Niculescu kartu su pagrindiniu prizu atiteko 40 tūkst. JAV dolerių čekio ir 280 įskaitinių klasifikacijos taškų.

O. Pučkova (WTA-109), kuri per savo karjerą dusyk nesėkmingai 2006 metais žaidė ir turnyrų Kalkutoje bei Kvebeke finaluose, tenkinosi 20 tūkst. dolerių piniginiu prizu ir 200 reitingo taškų.

Dvejetų varžybas laimėjo favoritės - ispanės Anabel Medina Garrigues ir Jaroslava Švedova iš Kazachstano finale 6:0, 6:4 įveikė britę Annę Keothavong poroje su ruse Valerija Savinych.

Malaizijos sostinėje pasibaigusio WTA serijos tarptautinio moterų teniso turnyro „BMW Malaysian Open“ vienetų varžybų nugalėtoja tapo čekė Karolina Pliskova, sekmadienį finale per 106 minutes 1:6, 7:5, 6:3 nugalėjusi amerikietę Bethanie Mattek-Sands.

Tai buvo pirmasis dvidešimtmetės Čekijos tenisininkės laimėtas WTA serijos turnyras.

Kartu su pagrindiniu prizu nugalėtojai atiteko 40 tūkst. JAV dolerių čekis ir 280 įskaitinių klasifikacijos taškų.

27-erių B. Mattek-Sands tenkinosi 20 tūkst. dolerių piniginiu prizu bei 200 WTA reitingo taškų.

Dvejetų varžybas laimėjo antroji turnyro pora - japonė Shuko Aoyama poroje su tailandiete Chang Kai Chen finale 6:7 (4:6), 7:6 (7:4), 14:12 privertė pasiduoti favoritėmis laikytas slovkę Janettę Husarovą bei kinę Zhang Shuai.