Pakeliui link čempionės titulo Lietuvos tenisininkei teko įveikti net 7 varžoves, mat varžybas ji pradėjo atrankos turnyre.

Turnyro finale P. Paukštytė 7:6(4) 6:2 įveikė po neutralia vėliava žaidžiančią Mariją Tkačiovą (WTA-784).

Ypač dramatiškai Tunise klostėsi lietuvės ketvirtfinalio ir pusfinalio mačai.

Ketvirtfinalyje P. Paukštytė 7:6(4) 5:7 6:2 nugalėjo Pietų Korėjos atstovę Gyeong Seo Lee (WTA-794), o pusfinalyje 2:6 6:4 6:3 – belgę Eliessą Vanlangendonck (WTA-667).

Šiame turnyre lietuvei pritrūko vos žingsnio iki dvigubos pergalės. Dvejetų finale P. Paukštytė ir lenkė Zuzanna Pawlikowska 6:7(7) 2:6 pralaimėjo JAV tenisininkėms Paris Corley ir Dashai Ivanovai.

Šią savaitę Lietuvos moterų teniso rinktinės narė dalyvaus dar viename Tunise vyksiančiame ITF W15 serijos turnyre.