Merginų varžybose trečioji pagal skirstymą Akvilė Paražinskaitė (167-oji vieta ITF reitinge) antrajame rate trečiadienį 6:0, 3:6, 6:4 įveikė Alisą Ogorodovą (ITF-504) iš Uzbekistanop, o staigmeną pateikusi Justina Mikulskytė (ITF-334) 2:6, 6:3, 6:3 privertė pasiduoti antrąjį reitingą turėjusią korėjietę Nam Yeon Jun (ITF-143).

Vaikinų turnyro aštuntfinalyje pergalę iškovojo ir ketvirtfinalyje žais Mantas Bugailiškis (ITF-561), 6:3, 6:4 nugalėjęs britą Samuelį Suttoną (ITF-387).

Nepasisekė Augustui Radžiukynui (ITF-271), kuris ketvirtfinalyje 4:6, 4:6 nusileido favoritui iš Indijos Arjunui Kadhe (ITF-50).

Vaikinų dvejetų varžybose antrą pergalę iškovojo ir į pusfinalį pateko favorite laikoma indo Arjuno Kadhe (ITF-50) ir Juliaus Tverijono pora, ketvirtfinalyje 6:4, 6:2 nugalėjusi uzbekus Michailą Jesipovą ir Sardorą Rachimovą.