Turnyro nugalėtojui be pagrindinio prizo atiteko 250 ATP reitingo taškų ir 86,3 tūkst. eurų čekis.

Primename, kad M. Čiličius šeštadienį pusfinalyje 6:4, 4:6, 6:2 palaužė australo Lleytono Hewitto pasipriešinimą, o Andy Murray'us 4:6, 6:3, 6:2 įrodė savo pranašumą prieš prancūzą Jo-Wilfriedą Tsongą.

Škotas šį turnyrą laimėjo jau trečia kartą. Iki tol jis triumfavo 2009 ir 2011metais.

„Aegon Classic“ moterų teniso turnyrą Didžiojoje Britanijoje laimėjo slovakė

Birmingeme (Anglija) pasibaigusį WTA serijos „Aegon Classic“ moterų teniso turnyrą, kurio prizų fondą sudaro 235 tūkst. JAV dolerių, laimėjo 30-metė slovakė Daniela Hantuchova.

Sekmmadienį vienetų varžybų finale Daniela Hantuchova 7:6 (7:5), 6:4 įveikė vos šešiolika turinčią kroatę Donną Vekič, kuriai tai buvo tik antrasis karjeroje WTA serijos finalas.

Po pusantrų metų pertraukos laimėjusi jau šeštąjį karjeroje WTA serijos turnyrą Slovakijos tenisininkė be pagrindinio prizo gavo ir 280 WTA klasifikacijos taškų bei 40 tūkst. JAV dolerių čekį.

Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (4)