Tai buvo antrasis šiemet bei 79-as per visą karjerą Šveicarijos tenisininko laimėtas ATP serijos teniso turnyras, o Halės kortuose anksčiau jis triumfavo 2003-2006, 2008 ir 2013 metais.

Beje, šveicaras šiame turnyre debiutavo būdamas vos keturiolikos, o turnyras Halėje, kuriame iškovotos 46 pergalės ir patirti 5 pralaimėjimai, jam buvo jau dvyliktas.

Kartu su pagrindiniu prizu R. Federeriui, kuris laimėjo jau keturioliktą turnyrą žolės kortuose, atiteko 128 860 eurų čekis bei 250 įskaitinių ATP reitingo taškų.

A. Falla tenkinosi 67 865 eurų piniginiu prizu ir 250 ATP klasifikacijos taškų.

Dvejetų varžybų nugalėtojais tapo vokietis Andre Begemannas poroje su austru Julianu Knowle'u, finale 1:6, 7:5, 12:10 privertę pasiduoti šveicarus Marco Chiudinellį ir Rogerį Federerį.

ATP serijos vyrų teniso turnyro Vokietijoje prizų fondą sudarė 711 tūkst. eurų.

ATP serijos Londono vyrų teniso turnyro vienetų varžybų finale triumfavo bulgaras

Anglijoje pasibaigusio „ATP World Tour 250“ serijos tarptautinio „Aegon Championships“ vyrų teniso turnyro nugalėtoju tapo ketvirtoji raketė 23-ejų metų bulgaras Grigoras Dimitrovas, sekmadienį vienetų varžybų finale 6:7 (8:10), 7:6 (7:1), 7:6 (8:6) privertęs pasiduoti dešimtą pagal reitingą 32-ejų metų ispaną Feliciano Lopezą.

Tai buvo ketvirtasis Bulgarijos tenisininko laimėtas ATP serijos teniso turnyras per visą karjerą.

Kartu su pagrindiniu prizu G. Dimitrovui atiteko 90 100 eurų čekis bei 250 ATP klasifikacijos taškų.

F. Lopezas tenkinosi 51 300 eurų piniginiu prizu bei 150 įskaitinių ATP reitingo taškų.

Dvejetų varžybas laimėjo antroji pagal skirstymą pora: austras Alexanderis Peya ir brazilas Bruno Soaresas finale 4:6, 7:6 (7:4), 10:4 privertė pasiduoti brito Jamie'io Murray'aus ir australo Johno Peerso duetą.

„Aegon Championships“ vyrų teniso turnyro Londone prizų fondą sudarė 711 tūkst. eurų.

Serbijos tenisininkės triumfas WTA serijos „AEGON Classic“ teniso turnyre Anglijoje

Anglijoje pasibaigusio WTA serijos „AEGON Classic“ moterų teniso turnyro nugalėtoja tapo favorite laikyta 26-erių metų serbė Ana Ivanovič, sekmadienį vienetų varžybų finale per 73 minutes 6:3, 6:2 sutriuškinusi 28-erių metų čekę Barborą Zahlavovą Strycovą.

Tai buvo pirmasis Serbijos tenisininkės laimėtas turnyras žolės dangos kortuose, trečiasis šiame sezone bei keturioliktas per visą karjerą.

Šiame sezone A. Ivanovič kortuose laimėjo 37 dvikovas ir pagal šį rodiklį pasivijo amerikietę Sereną Williams bei rusę Mariją Šarapovą.

Be pagrindinio prizo nugalėtojai atiteko 120 tūkst. JAV dolerių čekis bei 470 WTA reitingo taškų.

B. Zahlavova Strycova tenkinosi 64 tūkst. dolerių piniginiu prizu bei 305 įskaitiniais WTA klasifikacijos taškais.

Dvejetų varžybas laimėjo trečioji pora iš JAV – Raquel Kops-Jones ir Abigail Spears, finale 7:6 (7:1), 6:1 įveikusios australes Ashleigh Barty bei Casey Dellacquą.

WTA serijos moterų teniso turnyro Anglijoje prizų fondą sudarė 710 tūkst. dolerių.

Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (6)